Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за старите теми и новата тема?
Какви са мненията за участието във форума и отношението към новите теми?
Кога ще видим деветоавгустовското попълнение в нашите горди редици до Тали и Начи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за старите теми и новата тема?
-
Какви са мненията за участието във форума и отношението към новите теми?
-
Кога ще видим деветоавгустовското попълнение в нашите горди редици до Тали и Начи?
-
Как мога да намеря информация за био продукти в моя район?
-
Какви са препоръките за бебешко плуване и къде мога да запиша детето си за такива курсове?

Пълзенето е много близко до движението което извършват бозайниците. Дори има една форма, която се нарича мечешко или маймунско ходене (не си спомням), но според мен си е модифицирано пълзене.



сега съвсем навреме си го казвам.
Филип е с хрема и много трудно диша. Страхувам се да не му се запуши още по-жестако нослето, че как ще суче, направо незнам
Изпратих тати да търси приставката за прахосмукачка, за която, мисля, deiana спомена. Но исках да попитам преди да се включи дали се пръска нещо в нослето като морска вода например за разреждане на секретите. Моля някой с опит да сподели! deiana? В момента му пръскам кърма и сега ще търся хомеопатичката да дава нещо. Дано го преборим бързо! Отгоре на всичкото днес пропускам курса и като се знам колко съм зле, дано успея да наваксам...

Ако имаш физиологичен разтвор можеш да впръскаш в нослето. Той втечнява секретите и ги кара да излязат навън. Аз винаги, когато Тали беше бебе имах от тази морска вода под ръка, защото при малките бебета често се случва да имат запушен нос и да кихат, но не е задължително да са болни! Така че, споко, не си създавай излишни нерви! Нацелувай малката душичка и дано по-бързо да се оправи!