На НОЕМВРИйки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!

  • 10 763
  • 297
# 105
Честито момиченце на Данче, много да е здрава, да расте голяма, да е радост за всички у дома!

Виж целия пост
# 106
Честита принцеса на Данчето! Да расте много здрава и за радост на цялото семейство!

Тъкмо щях да ровя да гледам щъркелчето й, че и аз имам спомени за очакване за мъжка рожба. Няма значение, важното е да е жива и здрава, но изненадата е била голяма  Simple Smile Ама и доста е продължило раждането. Кога писа, че отива в болницата, пък е родила чак сутринта  Shocked Дано поне е било леко раждането!

Цитат
ние сме подготвени и с мъжко име, ако ни изненада, но от към дрехи - хич почти   така че да си седи девойка и да не ни прави на хахави в последния момент
И ние сме така  Mr. Green Ох, направо ще ми ходи голо детето, как можах така да се увлека по типично момичешки дрехи  ooooh!
Едно е да облечеш момиченце в синьо, друго е момче в розово. И то къдрички, то панделки. Ами аз имам и роклички, бе хора  Shocked
Цеце, едва ли са навредили парацетамолите. Той си е разрешен по време на бременност, а количеството от 5 на ден не е малко, но е в нормите за 24 часа. На мен скоро ми се налагаше да пия спазмалгон и по този повод, докторката ми спомена, че сме в края на бременността и практически няма с какво да се навреди вече на плода. А ти си вече и съвсем накрая  Wink
Диана, дано не се окаже нещо сериозно тази бучка! Всъщност, вярвам, че ще е така /нали като е болезнена е по-добрият вариант/. Най-вероятно е някой запушен канал или потна жлеза, но консулт с лекар задължително, разбира се.
И аз съм си взела безшевно бельо. След това вече ще видя от какъв размер сутиен имам нужда - за кърмачки или не, няма значение. Но си мисля, че вкъщи дори ще ми е по-удобно с първото, отколкото със сутиен.
А колкото до това, кое ще е първото нещо, което ще направя като се върна в къщи, то е да си взема един горещ, продължителен душ. Аз и сега се отпускам с по-топла водичка, но съвсем за кратко. А още в родилния дом, сигурно ще се пльосна по корем. Въпреки, че пък така се притискат гърдите и може да се стигне до разни запушени канали  ooooh!
Виж целия пост
# 107
totonto, кой от тези кремове си купи: http://www.chicco.com/elenco_prodotti.asp?menu=on&categoryId … mp;idFasciaSel=20 ?
На всички пише Dermoantistress, но доколкото виждам сайтът е само на италиански и нищо не разбирам Sad
Виж целия пост
# 108
Имам добра позната -октомврийка /съпрузите ни са в служебни отношения/, която преносва вече няколко дни. От вчера сутрин е в болницата и още нищо, изнервила се е сигурно, а пък и е доста притеснено семейството и-стискам и палци по-бързичко да мине всичко, на нея и е за първи път и е доста младичка...та , отплеснах се, влизах в темата на октомврийките-много от тези, които кърмят, споделят, че свалят килограми много бързо, а това е много опасно за кожата, така че мазали-немазали досега, след раждането-по много и по често трябва да се мацаме. Само не мога да се сетя тук, или в друг форум четох , че тези кремове прониквайки през кожата, може да окажат влияние на кърмата... newsm78ама може и нещо да греша...
Виж целия пост
# 109
Взех си един горещ душ и ще се обличам за разходка, но реших първо да прочета какво сте изписали.
За стриите - аз миналия път с какво ли не се мазах и преди  и след и нещо не помогна. Сега ми се струва, че нямам нови стрии и дано да е така.
За дрешките - и аз съм взела само сини, но пък ако е момиченце имам пре достатъчно от каката, така че ще спасим положението  Simple Smile
За спането по корем след като родим - мойте гърди така бяха напръщели, че ме болеше зверски ако легнех по корем, та си мисля, че по-вероятно е да се наспя хубаво по гръб, щото сега се задушавам направо като легна по гръб.
За стягащите клинове съм чула много противоречиви мнения - знам, че не ги препоръчват, защото се отпускала мускулатурата вместо да се мобилизира и прибере/стегне/. Не мисля да си взимам засега, но като родя мога и друга песен да запея.
Хайде, отивам да се възползвам от хубавото време за разходка, че от утре май ще си седя повече у нас с този дъжд или сняг...
Виж целия пост
# 110
Kanela , да ти кажа честно не мога да го разпозная в сайта.

0m+
CREMA RASSODANTE
Antistress
firming cream
Виж целия пост
# 111
Благодаря ти, Totonto! Ще го потърся по описанието ти. Simple Smile

Само не мога да се сетя тук, или в друг форум четох , че тези кремове прониквайки през кожата, може да окажат влияние на кърмата... newsm78ама може и нещо да греша...
За оказване - оказват, то и по време на бременност не можем да ползваме каквото ни падне, въпреки че на опаковките липсват предупреждения ooooh!. Но се надявам поне, че специализираната козметика за бременни и за след раждане е под контрол и не съдържа съставки, които могат да навредят на бебчо. Аз си поръчах стягащия крем за бюст на Ейвън, много го хвалеха в "Красива мама", но дано да пише на него дали става и за кърмещи.
Виж целия пост
# 112
Добро утро! Hug

Честита розова радост на Данчето! newsm51

Ние вчера бяхме при плевенския си док и той също каза - ммммм, да..момиче е. yes И аз съм накупила едни рокли, джинси с цветя и полички...та да видим Wink Иначе, беболина е 2500 Heart Eyes на мама шишето Heart EyesИмам околоплодни води (големия ми ужас, да не би да изтекат капка по капка Embarassed), плацентата е много добра, на 20 ноември съм Плевенчанка и ще чакаме. Разбрахме се да си мислим за естествено раждане, нооо, ако има някаква индикация да се прави секцио.

madchen, и аз имах такива надежди за големи гърди, като тръгнаха да растат от начало така им се кефех и си представях едни фотосесии Laughing да увековечим момента, но..уви. Моите гърди почти не мръднаха. Cry

Леле, не знаех, че там където ме сърби после ще има стрии! Shocked Ми то ще е чудо, бе мацки!Сега мажа един крем Перкуталфа, ама да видим.

Първото, което ще направя след като родя е да си купя дънки!Много ми липсват моите.Изобщо при първа възможност ще си направя един хубав шопинг, искам и нови боти и яке... Flutter За изписването, не сме мислили още..нали ще се прибираме от Плевен...може би купона ще е у свеки, а ние с беба и татито ще си седим вкъщи.Оф, дано няма някой сняг само... Crazy

Хайде, целувки от мен! Hug
Виж целия пост
# 113
Времето се стопли и май ще изляза и аз да се поразтъпча-тези кремове, както разбирам, не трябва да са за предотваратяване на появата на стрии, а за стягане на кожата-какви парички да си взема, не съм ползвала никога, стрии не съм имала, ама това , че този път може и да имам, и  ще ги видя след раждането, ми звучи логично.Та така- колко струва читав крем ?
Благодаря ти, Totonto! Ще го потърся по описанието ти. Simple Smile

Само не мога да се сетя тук, или в друг форум четох , че тези кремове прониквайки през кожата, може да окажат влияние на кърмата... newsm78ама може и нещо да греша...
За оказване - оказват, то и по време на бременност не можем да ползваме каквото ни падне, въпреки че на опаковките липсват предупреждения ooooh!. Но се надявам поне, че специализираната козметика за бременни и за след раждане е под контрол и не съдържа съставки, които могат да навредят на бебчо. Аз си поръчах стягащия крем за бюст на Ейвън, много го хвалеха в "Красива мама", но дано да пише на него дали става и за кърмещи.
То като се замисли човек, и да вкарваме някакви излишни вещества в телата си, няма пък с кофите да го ползваме, защото казват , че например кофеинът е такава вредна съставка, ама пък едва ли концентрацията му в кремовете е на 100%...
Виж целия пост
# 114
Тиха Вода, вземи поне 25 лв за хубав крем. Peace
Виж целия пост
# 115
Честито бебче на мама Данче!!!Да се прибират бързо в къщи и да се радват на здраво и хубаво бебче!!!

Пописали сте си вие,аз си боледувам,тече от всякъде,ужас...та затова трудно ви изчетох,ама се справих.Отивам да си взема един топъл душ и после може би ще се разходя.

Мими сигурно я изписват вече.Честито завръщане у дома!
Виж целия пост
# 116
Брей, наскоро си смятах евентуалните месечни разходи за мен и за бебето... То като че ли памперсите бяха основно перо...довечера ще зарадвам татито-ако иска красива мама, да ототваря нова касичка Joy.Шегичка-вече се изтръсках с някой лев за кремове за лице-имам петна по носа, станал е направо шарен, и кремче за целулит. Вярно е , стрии сега не виждам, но целулитът ми е ужасен, сигурно е от килограмите.
Виж целия пост
# 117
[ Като видях, че ми се увеличава бюста и се бях зарекла да не си слагам сутиен и постоянно да подтичвам по улиците все едно бързам за някъде, а бюста ми да подскача нагоре-надолу... Crazy Ееееех, за жалост когато вече беше достатъчно голям да подскача аз вече не можех да подтичвам заради корема и изпуснах звездния миг в живота си Joy
Еееееее няма такъв смях,нееееееееее hahaha Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo newsm62
Мадхен,опасна си.......Ама т не гледай циците,а дограмата да сложиш че измразихте комшолука Joy Joy Joy

Диана,за такива подутини съм чувала че се получават от обезкосмяванто - някой прорастнал навътре косъм.Дано всичко е наред и това да не го мислиш повече Hug

Мерги,капи Пиносол, поне теча от носа до довечера ще спре,гарантирам ти Peace
Виж целия пост
# 118
Като видях, че ми се увеличава бюста и се бях зарекла да не си слагам сутиен и постоянно да подтичвам по улиците все едно бързам за някъде, а бюста ми да подскача нагоре-надолу... Crazy Ееееех, за жалост когато вече беше достатъчно голям да подскача аз вече не можех да подтичвам заради корема и изпуснах звездния миг в живота си Joy

Това ме разби  Joy Joy Joy

Аз пък винаги съм се притеснявала ,ако започна да тичам да не си разбия някой зъб!!! Mr. Green

Но това ме довърши просто  hahaha
Виж целия пост
# 119
арабела, Дес, мерси  Hug Н е екато да е косъм, много е надълбоко и е доста голяма. Довечера ще видим какво може да е. Идва ми наум и да съм прецакала нещо от стегнатите сутиени...нали пуста гравитация я боря. Ама ми с евижда най-благоприятният вариант Simple Smile

Крем за заличаване на стрии ползвах на Мустела. Струваше около 30лв 2005г
Сега ще си купя Контратубекс за заличаване на белези.
Имам една огромна стия на пъпа точно. Онзи ден се е появила. Друго и да искам не мога да видя...толкова съм се окръглила.

Иначе, знам, че антицелулитни кремове не е хубаво да се ползват...имали кофеин ли, нещо такова. Не съм се интересувала в подробности, защото моят целулит изчезна с раждането, а и по принцип нямам.

А пък от миналата бременност имам две стрии на краката, на глезените долу  Simple Smile От отоците Simple Smile Така, че ако много ви отичат краката го имайте предвид.
Също и ако много ви пълнеят ръцете под мишниците...там съм виждала нацепени жени и е много неприятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия