На НОЕМВРИйки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!

  • 10 763
  • 297
# 270
mergi - аз ходих, даже имам спомен, че ти писах. Виж сега, важно е да се направи тая среща преди секциото - най-малкото, че трябва да те тестват за алергии към обезболяващите - как иначе ще ти сложат упойка?!?
Другото което е, че ако ти нямаш някакви специални желания примерно за пълна упойка /която в никакъв случай не е за предпочитане пред спиналната/ - спиналната е най-добрият вариант. Поне аз това разбрах от моя анестезиолог - ефикасна, не натоварва организма, в съзнание си, бързо влизаш и барзо излизаш от нея...доста плюсовел Това, коеуто разбрах за пълната...ами пълна упойка си е, натоварва организма, бебето трябва много по-бързо да се извади, трудно излизаш от нея, по-бавно се раздвижва перисталктиката, което е много важно при една коремна операция, боли те глава...абе 100 минуса си има...
И все пак - лекарите си знаят...каквото се наложи - такова newsm78
Виж целия пост
# 271
Ей, ама тоя красавец Боян бе - пу-пу да не му е уроки Heart Eyes
Мими, да ти е жив и здрав и много да се слушкате - много ти е хубав  bouquet
Виж целия пост
# 272
Мерси,mishunka   ,не си ми писала на мен защото аз от скоро разбрах,че ще трябва да е секцио,преди това изобщо не се интересувах от този вариант.Но няма значение.Мен ме питаха на крак имам ли някакви алерги и това беше,затова съм малко притеснена,но пък наистина те докторите си знаят работат ,ще го караме на доверие и така.
Виж целия пост
# 273
Честито бебче Галентинас Simple Smile Да ти е жив и здрав, да папка и още да расте, и много много да ви радва![/color]
Виж целия пост
# 274
Честито беб4е на мама Гале (адашката) , да ти е живо и здраво детенце и да се оправяте набързи4ко!
[/size][/color]

А малкия мъж на МИМИ (ПУ-ПУ-ПУ, Да го насерат кокошките, както се казва де)...... Сладуран4о-шушуран4о!
Мами, радвам се,4е ви има, хайде сега да видим следващото бебе на Цеци, 4акаме гооооооо!
Виж целия пост
# 275
Ей досега няма нет и се чудих имаме ли новини за бебчета,знаех,че и Галентинас ще е днес,ама не очаквах,че някой ще се сети да ни уведоми и тука,обачееее:
Честит Патканиш дупеврътльото на Галчето! Да сте живи и здрави и двамата и да се гледате и слушкате! smile3525
аз обаче чакам и Цецито-какво ли става? дали е родила?
Виж целия пост
# 276
mergi - не искам да ти давам акъли, но малко несериозно звучи това "Ами ти имаш ли някакви алергии? Нямаш, ами добре тогава!"
   Казвам го по повод на себе си - един единстмвен път през живота ми се обринах цялата от ягоди и никога с нищо не съм имала проблеми...Отидох, тестуваха ме и...алергична съм към 75% от обезболяващите - включително към аналгин и алергозан, забележи! Така, че според мен е по-разумно да помолиш за едно тестуване - за 30 минути работа newsm78
Виж целия пост
# 277
Честит голям мъж на galentinass! Да расте голям и силен и много да слуша мама!
Виж целия пост
# 278
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ГАЛЕНТИНАС! ДА Е ЖИВ, ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ И КЪСМЕТЛИВ И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО СЕБЕ СИ!
Smurf, това за килограмите на бебо май наистина е относително. На мен пък терминът ми е 21.11. Днес бях на преглед и доки каза, че бебо е 2200 и вървял с една седмица назад, но не виждала нищо притеснително тъй като и аз и мъжа ми не сме едри. а пък сега прочетох, че за 35г.с. бебо средно е около 2100. Аз май се радвам, че е по-дребничък де ако изобщо е така, че да родя по-лесно.
Иначе момичета малко се притесних заради тоновете. Или бебо е спял незнам, в понеделник пак ще ходя на запис. Ако е спял няма проблеми (той наистина хич не помръдна по време на записа). Всичко друго беше в норма, размери, околоплодни води, мериха ми таза, дадоха ми и обменна карта и направление.
Виж целия пост
# 279
Пупупу..още едно бебеее Grinning Честито на galentinass! Да й е живо и здраво момченцето, малко колики и много да я радва   bouquet

Мамии...навън скова як студ. Измръзна ми цифката, докато се прибера. И то навреме, че дънките на мъжа бяха с единият крачол през балкона. Хванах ги навреме Peace Дано ноември не е много студено  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Дианче,че ще е студено,такова ще е,и на мен сега ми е едно мързеливо и студено и се чудя как да откоча до един близък магазин,ама ще трябва-няма как.
Снощи гладих до никоето време и повече не ща Crossing Armsиначе се сдобих с доста сладички нещица-едно гащеризонче в зелено,чорапки,буйки,боди на жирафчета Heart Eyes...
Виж целия пост
# 281
Мими, Боян е страхотен пу пу пу...
Виж целия пост
# 282
Мими, сега видях снимките на Боян. Страхотен е  Laughing пу пу пу да не са му уроки.

Това синичкото на ръчичката му какво е? На тези снимки от къпането се вижда - нещо като гривничка?
Виж целия пост
# 283
Мими и аз сега видях снимките на Боян! Много сладко и оформено бебче си имаш  Simple Smile

Приказливка , такива са гривните с номерата на бебоците в ТК. Синята е за момченцата, розовата за момиченцата. Слагат една на мама и една на бебо.
Виж целия пост
# 284
Честито момченце на Галентинас, да са живи и здрави и много щастливи! Скорошно прибиране у дома.

Аз два часа да не проверя какво става тук и то си имаме бебче. Много хубава новина. Сега чакаме Цецето.


Мими, много е сладък малкия мишок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия