Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 10 930
  • 310
# 180
ЕТО МЕ newsm10, да ви зарaдавм,4е съм мнoго ведра, свежа и наспала се.....Не ми е притеснено, но ве4ерта ще съм сигурно малко "6 без10" Simple Smile За сега хи4 не ми е на акъл, 4е ще ходя до Пловдив и още пове4е, 4е ще си видя съвсем скоро малкото зай4енце....Simple Smile
Радвам се за Цеци,4е нещата се подреждат лека-полека.Успех с кърмата й пожелавам и ние я оби4аме и ни липсва!!!
Със леко закъснение искам да 4еститя ЧРД на totonto,
...хубави заглавия сте предложили, аз не съм по тая 4аст!!!
 Охх, 4удя се какво друго да ви пиша, ще пияа поне още веднъж....., сега е това май.
Виж целия пост
# 181
Galaxy_25    Hug  Hug Ще стискаме палци и ще сме с теб - всичко да мине по най-лекия начин за теб и малкото човече!

Радвам се,че цецето се държи,дано се възстанови възможно най-бързо и леко   bouquet  А и това,че кърма има е страхотно! А за водите - нямам думи - голямо съвпадение Simple Smile

Дес,според мен... средата на декември да махнеш тези,които не са се обадили... иначе нека поне,ако се обадят,че са родили,статистически да ги има,знам ли. newsm78

Ух арабела то и аз съм си вкарала разни такива мохи в главата,не е само Сладурка.Ние взаимно се утешаваме уж,ама... Абе бебоците да са добре!
А иначе Сладурче...аз се тревожа и аз беба.Станала съм някаква параноичка нали ви казах - направо ми иде да се сАмоЗаСтрЕЛяММММ  #2gunfire
Виж целия пост
# 182
Ама Цецето е голяма работа,какво съвпадение само Laughing,радвам се,че се справя и има кърма Peace
ПростоАз,ти пък какво се тревожиш за беба-върви си нормално,всичко и е ок,ти само дето си вкарваше някакви филм в главата
Виж целия пост
# 183
Здравейте! Чета, че сняг има при вас, при нас просто  вали дъжд. Сутринта излизах до магазина, милото като никога в неделя реши, че ще остане в къщи до обед, и аз реших да се развихря в кухнята с нещо месеничко-та навън като бях, ми се видя неприятно и влажно...А иначе моят четвъртокласник утре вече е на училище, и аз минавам на половин работен ден, което в този дъждовен ден много ме радва Twisted Evil-имам големи планове за свободното си време, все пак остават ми двадесеттина дни до секциото, в които ще мога да правя каквото си поискам.
 Иначе моята приятелка-октомврийка най-сетне тази нощ роди момченце-измъчи се момичето-от сряда сутрин е там, а бебето не искаше да излиза , въпреки, че многократно и стимулираха и разкритие , и контракции-на практика преноси цяла седмица, но хубавото е , че всичко свърши добре. Чао от мен за сега
Виж целия пост
# 184
TIHA VODA радвам се,че най-накрая мъките са и свършили на твоята приятелка и вече си има бебче-да и е честито и да са живи и здрави  bouquet
Виж целия пост
# 185
Момичета, качих най-сетне и аз малко снимки в албума - други и в албума за тумбачетата. Само не ми казвайте, че ми е малък корема щото ще се гръмна #2gunfire

Бебока на Цецето по добре да изкара тая бебешка жълтеница в болница отколкото в къщи.
А, пък Galaxy_25 ти трябва да си страшно щастлива, ами ще си видиш бебо сладура, да ти кажа мен ми омръзна с този корем, та направо блазя ти. Споко! Ами като му видиш муцката? smile3504
tedi@az всички сме така с подреждането на къщата. Ама да си признаем, че и не ни хубаво да стоим на едно място, така ни излиза напрежението.
ProstoAz никакви мухи в главата!!! Stop И ти sladurka Stop
Аз първият път съм раждала нормално, ами няма проблеми момичета.................иначе щяха да ми кажат, нали? Embarassed
Виж целия пост
# 186
всички сме така с подреждането на къщата. Ама да си признаем, че и не ни хубаво да стоим на едно място, така ни излиза напрежението.
newsm10

 smile3501
СТРАХОТНИ СА НЕЩАТА totonto, които сте купили за бебка...
а за корема ти...мисля, че си е абсолютно нормален...
на мен все ми казват, че съм в 6-тия...ама за мен е важно, че лекарите казват, че
бебка е добре и даже е едро бебче...колко е голям тумбака няма значение...   bouquet
Виж целия пост
# 187
Здравейте момичета Hug
И аз най-накрая събрах сили да се добера до компа - нещо май се мъча да се разболея, което е много лошо, защото в близките дни трябва да съм в перфектна форма, ама то не пита...
   Иначе да ви споделя, вече усещам яко, че съм на финала - втора вечер не мога да спя - снощи се събудих в 2 часа през нощта - невероятни киселини, едва не си изповръщах вътрешностите и отгоре на всичко, на бебо ямно вече му е зверски тясно, защото от лявата ми страна на корема беше щръкнал /3-4 пръста навън/един крак или ръка и си седя така 20 минути -аз толкова старателно го масажирах и галех, за да се прибере, но той явно си спеше така и въобще не му пукаше...А и главичката явно вече е доста надолу защото не мога да се свия по никакъв начин - в момента, в който се наведа или седна по-приведена и такава силна болка ме прерязва ниско долу, в окосмената част, че направо ми причернява...Ама вижда му се края, няма начин Heart Eyes
   Да попитам някоя чувала ли е нещо по-конкретно за тия вътреболнични инфекции в ТК или пак са глупости, че аз малко се притесних - моята доки каза, че няма такова нещо - ХЕИ са правили проби и всичко било отрицателно...ама знам ли - не че имам избор вече, защото не остана време за мен.. newsm78
    А от друга страна ми е толкова хубаво - тази сутрин излизам на терасата, вънка натрупало 1 педя сняг, покрил ми всичките цветя и ми стана едно коледно, едно хубаво и празнично...нещо много се разчувствах...ама толкова обичам Коледа, че...
    За коликите - моята приятелка ми сподели, че сешояра за коса много и помага - не знам как е по принцип и до колко е удачно и ефикасно, но тя ми каза, че за нейния бебчо помагал уникално. Включвала сешоара на леко топличко и от далече подухвала на бебчо коремчето - явно от затоплянето и от шума - нещата минавали веднага. Разбира се и Инфакола се включва в програмата Grinning Каза ми и за някакво кремче за коремче, което се мажело по посока на часовниковата стрелка върху коремчето - Бейби Нос май, но не съм сигурна #Crazy
    Хайде, оставям ви за малко Hug
Виж целия пост
# 188
Ох, Галакси забравих ooooh!
  Миличка, стискам ти палци - всичко ще бъде наред и утре, живот и здраве, ще си видиш красивото малко бебче Heart Eyes
Виж целия пост
# 189
Галакси,кога тръгваш за Пловдив?Днес или утре?Ако вече не си тръгнала де..... Пожелавам ти много късмет и всичко да мине бързо и безболезнено.

Аз конкретно нещо за инфекцията в ТК не съм видяла.Само Цецето ми каза,че родилно било затворено(в деня в който тя ражда) и ги израждали нкяъде на 3тия етаж,също после сестра ми каза че по новините давали за зле инфектирано бебе,майката плачела...Оххх дано е минало вече,че толкова жени са се запътили натам Praynig
Виж целия пост
# 190
Хайде и аз да пожелая късмет на Галакси,всичко да е наред и чакаме утре добрите новини!!!  Hug
Виж целия пост
# 191
Хайде и аз да пожелая късмет на Галакси,всичко да е наред и чакаме утре добрите новини!!!  Hug
И от мен късмет-така ми е писнало вече, направо ми се ражда, и мъничко и завиждам, че съвсем скоро ще си види бебето. Аз пък сънувах своето тази нощ- този път беше съвсем нормално на ръст, но малко бледичко. другите ми сънища с бебето бяха на границата на кошмара, затова не ми се разказва.
 Момичета, къде е този сняг в София-честитих първия сняг на сестра си /тя живее в кв Хаджи Димитър/ , а тя помисли, че нещо и се подигравам?
Виж целия пост
# 192
Ами ние сме в Манастирски ливади, до Околовръстното и бул.България и на нашата тераса има ужасно много сняг и не само на терасата де - навсякъде наоколо, а в центъра всичко е стопено! Може би защото сме близо до Витоша и затова newsm78
   Аз вече сериозно се притесних заради тия инфекции..дано всичко да се е разминало, че иначе лошо Praynig
Виж целия пост
# 193
Галакси, късмет и от мен! Утре ще чакаме добри новини  Hug
totonto, Честит рожден ден на патерици! Да си жива и здрава, много обичана и скоро мама на най-прекрасното бебе!   bouquet
Тиха вода, да е живо и здраво и бебчето на приятелката ти!   newsm32
Аз нищо не съм чувала за училище, навсякъде ли приключва стачката?  Rolling Eyes
Отивам пак да шетам. Така разрушках цялата къща, че няма прибиране  ooooh!

Виж целия пост
# 194
И аз чух за тази инфекция в ТК, има я, онзи ден док каза за нея, и аз доста се притесних, защото май си е сериозна работата, ама никъде повече информация не видях. Знам че се действа по въпроса, взели са проби отвсякаде. Аз точно това си мислех че цецето е там, ама щом и тя незнае... Дано скоро всичко е ок Praynig , нямам идея какво да правя иначе, а ми остават 13 дни до термина, немога тепърва да сменям доктор, болница....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия