Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 10 930
  • 310
# 240
Добро утро  Simple Smile

rhea честито бебче, дано бързо да наддаде и скоро да си е вкъщи   bouquet
Галакси, стискам палци всичко да мине бързо и леко и чакаме новините   bouquet
Мечтание, стискам палци и на теб, дано вече днес гушнеш бебока   bouquet Това с ниския хемоглубин е много кофти наистина, аз пъривя път като раждах и бебка се роди с много нисък та се наложи още първия ден да и преливат кръв...дано при теб се оправят нещата  bouquet
Аз към 10 ще звъня на моя доктор да видим какво ще ми каже.
нещо обаче съм се била заблудила - все си мислех, че от днес, 22 октомври, почва зодия Скорпион, а то било от 24 октомври  newsm78, та ще гледам да раждам след сряда ако имам възможност, че си имам вече Везничка, да имам и Скорпионче  Wink
Сега си допивам кафенцето и си мисля вече за закуска...
Виж целия пост
# 241
Добро Утро!

rhea честита рожба! Нека да ви съпътства много късмет,щастие и любов!   bouquet

Съжалявам много за инфекцията в тази болница! Най-вече за всички потърпевши  Sad Дано всичко е наред!

Данче ,добре че сте си вкъщи вече! Със сигурност сте по-спокойни  Hug  Съжалявам за тежкото раждане,дано бързо забравиш всичко!

Ам...Галакси е опасна! Simple Smile Аз преди време още и казах,че е най-позитивната личност сред нас! Сигурна съм,че на такъв човек няма как раждането да не протече по-най лекия начин!   Hug

Мечтание късмет и на теб! Simple Smile Дано скоро се срещнете с ббебока! Simple Smile

Цецето как е ? И лили33 ?
Виж целия пост
# 242
Я да ви питам - някой знае ли за престоя в болницата - за нормално и за секцио колко се стои по принцип. Спомням си, че имаше нещо от сорта - ако родиш до 12 на обяд ти броят деня, а ако родиш след това ти броят от следващия ден - има ли такова нещо  newsm78
Виж целия пост
# 243
Добро утро Coffee и  fingerscrossedна всички, на които им предстои раждане
Jutoo, абе сигурна ли си, че искаш скорпионче-внимавай какво си пожелаваш Mr. Green

Мен така саме разтресли тез хормони Cry и съм се надула, ама хайде не остана вече Wink
Виж целия пост
# 244
А някой знае ли кога се почва чая за кърмачки? Взех си на Хипп и сега се чудя дали да не започна да го пия от сега ?  newsm78

А за престоя - знам само,че се седи около седмица,ама кой ден ти броят не знам 
Виж целия пост
# 245
Я да ви питам - някой знае ли за престоя в болницата - за нормално и за секцио колко се стои по принцип. Спомням си, че имаше нещо от сорта - ако родиш до 12 на обяд ти броят деня, а ако родиш след това ти броят от следващия ден - има ли такова нещо  newsm78
ThinkingДоколкото имам спомен тъй беше, но що ли имам спомен, че различните болници имат различен срок за престой newsm78
Виж целия пост
# 246
В Шейново например държаха 3 дни за нормално раждане(ако всичко е наред) и мисля 10 за секцио. А в МД 5 дена за нормално
Виж целия пост
# 247
Добро утро и от мен. Изпратих си мъжете и седнах да ви прочета. Много бебчета е имало тези дни.

Честити бебчета на всички мами, няма да изброявам, че сигурно ще пропусна някой.

Стискам палци на Galaxy и Мечтание за днес.

Мен след секциото миналия път щяха да ме изпишат на 6-ия ден (родих в петък сутринта и в сляда щяха да ни изпишат), но Ники имаше много тежка жълтеница и беше на лампа два дни и ни изписаха на 8-ия ден.
Виж целия пост
# 248
Привет, мами!
Валенсия,  Hug Тук съм, не съм родила  Laughing Тези дни слагах ключове и контакти в къщата и не съм влизала в нет-а.
Докато изчета темата, направо  Crazy

Честито момиченце на ЦЕЦЕТО! Честито на Patrissia!Честито на LYUBOMILA! Нека бебчетата да са много здравички и щастливи    bouquet

юл4е, честита ви кола! Безаварийно да си я карате и само хубави спомени и емоции да си трупате с нея Simple Smile

totonto, ЧРД н апатерици! Много здраве, късмет и любов ти пожелавам!   bouquet

Вече влизам в темата с нетърпение да видя кое бебче се е родило Simple Smile Настъпиха вълнуващи времена Simple Smile

По темата за вътреболничната инфекция...какво да ви кажа. За пореден път се убедих, че няма друг лекар, като моят. Човек с главно "Ч". Сега ще сменям болницата и лекаря. Щом има и малък риск, мисля да не го поемам.  Още повече, че имам подкрепата на лекарят ми. И той ме посъветва така. Има още хора на този свят, които не гледат парите, а хората. Аз от него разбрах за менингита, когато с еобадих да се уговаряме за днес. Трябваше д аходя да си пускам изследванията за операцията.
Усещането е ужасно...близо три години си знам къде ще раждам второто дете, при кого, всичко ми е познато, а сега всичко на 180 градуса...яко шубе. Ще ходя в Шейново при Богословова. Направо си е сътресение за мен. И дата си имах.
Та, като казах сътресение вече и аз съм на хапчета за високо кръвно. Оказа се, че моите нощни будувания са от кръвното, ама кой да се сети да го премери. Майка ми случайно спомена, че нощно време се вдига кръвно и...око мое затвори се...като започнах да го меря и  Shocked Та, сега съм на лекарства и определено съм по-добре.

Виж целия пост
# 249
rhea, да ти е живо и здраво малкото юначе! А на вас с таткото пожелавам това да е последното кошмарно изживяване и от тук нататък само радост и усмивки!
Нямам търпение да чуя още новини от Галакси и Мечтание... Стискам им палци Peace
А за Тина Киркова акъла ми не го побира. Ей така да затрият едно бебенце Cry Какво като после са се родили други - едва ли майката се чувства по-добре. Как може да омаловажават такава трагедия със статистика. Излиза, че е нормално на еди колко си бебета болниците да убиват някое #Cussing out
Виж целия пост
# 250
Rhea, честито бебе! Пожелавам ви да наддаде бързо, за да може да го изпишат по-скоро и да се съберете всички у дома!

Просто Аз, страхотен ентусиазъм  Laughing Ама все пак изчакай да почнеш да кърмиш, а може и въобще да не ти се наложи да го пиеш този чай  Laughing

Аз мисля, че за престоя се брои от деня, в който е родено детето, т.е. до 12 през нощта или след това. При нормално се стои 3 нощи и те изписват на четвъртия ден, при секцио - зависи. Аз стоях колкото при нормално, но само в моята болница практикуват така за секцио. Иначе изписват най-рано на 5-я ден (4 нощи), а някъде - и след седмица. Това разбира се е ако няма усложнения, ако има такива - като се оправиш, чак тогава те изписват.
Виж целия пост
# 251
Толкова вече търпение нямам,че ако може направо да идва времето да захранвам с пюренца ще е мн.добре  Laughing
Виж целия пост
# 252
Rhea  честито бебче, да е живо и здраво! Важното е че най-трудното сте го издържали, сега остава само да наддава бързо и да си го приберете вкъщи.   bouquet

Галакси и Мечтание са ми в акъла днес, да видим кога ще ни съобщят хубави новини. Успех!

За инфекцията, нямам думи, днес има статия за нея в "Стандарт". Но защо са си мълчали от болницата толкова време, чак преди 2-3 дни се разчуха нещата.
Виж целия пост
# 253
Добро утро и от мен!!!!

ЧЕСТИТО НА rhea

и дай Боже бързо да наддава и да е здрав Боянчо!!!

А на ВСИЧКИ НОЕМВРИЙКИ РЕШИЛИ ДА РОДЯТ ТАЗИ СЕДМИЦА
ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ КЪСМЕТ И БЪРЗО РАЖДАНЕ НА ЗДРАВИ БЕБОЧЕТА!!!


УСПЕШНА И ЩАСТЛИВА СЕДМИЦА ОТ МЕН   bouquet
Виж целия пост
# 254
Аз мисля, че за престоя се брои от деня, в който е родено детето, т.е. до 12 през нощта или след това. При нормално се стои 3 нощи и те изписват на четвъртия ден, при секцио - зависи. Аз стоях колкото при нормално, но само в моята болница практикуват така за секцио. Иначе изписват най-рано на 5-я ден (4 нощи), а някъде - и след седмица. Това разбира се е ако няма усложнения, ако има такива - като се оправиш, чак тогава те изписват.
Да, май наистина така беше сега като си спомням предния път...
Уф, мен ме мъчи едно главоболие днес, мислех, че като изпия кафенцето и ще ми мине ама тц...дали да не пийна нещо?!? Хич не търпя да ме боли главата  Sad Ще взема да си измеря и кръвното, че да не е от него...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия