Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 10 930
  • 310
# 45
На нашия тати като му казвам, че още някое момиче от форума е родило и изпада в няква страшна паника LaughingДаже нощеска бил сънувал, че ми изтекли водите и го намокрили LaughingИ като скача от леглото, удар ще ми докара JoyПредната вечер пък обикалял в просъница да търси каде е на беба леглото, а ние още нямаме такова JoyЕмоции...[/b][/color]

Нашия пък вчера ми каза, че като му звънна по телефона през деня и изтръпва! hahaha И много подозрително взе да се прибира в обедната почивка уж да обядва. Вече втора седмица е така! Joy

Галакси, блазе ти! Еми хайде честита ти.....!
Тонове и на нас не са ни записвали досега, та не мога да взема отношение по въпроса.
Айде пак отивам да лягам, че мъкааааааа!
Виж целия пост
# 46
Сладурке, много се радвам да те видя   bouquet
Виж целия пост
# 47
ЧЕСТИТО НА ЦЕЦЕТО! ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМИЧЕНЦЕТО! МНОООООООГО ЩАСТИЕ ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!  bouquet
Виж целия пост
# 48
И на моята беба и ги слушат с фуния за около 15 секунди,но това е първобитна ориентировачна работа,щом си е активно бебчето няма смисъл да се тревожите за тоновете.Мен сега ме викат на 30 и се надявам да слушаме тоновете наистина,а не с дървена слушалка,но дори незнам дали в поликлиниката има такъв апарат. newsm78
Виж целия пост
# 49
Сладурке, много се радвам да те видя   bouquet

Flutter
m face да само ми ги слушаха,при нас няма екстри като записване,кво да ти разправям,и аз като я видях тая фуния щях да падна,че и тая акушерка ми натиска корема #Crazy
Виж целия пост
# 50
Честити бебечета на galentinas и tsetseto!
Да растат здрави, спокойни и големи късметлии!




Мими, голям сладур е Боян!  Heart Eyes
Направо не мога да си представя, че са талкова оформени бебетата  в коремите ни вече  Heart Eyes
Да се чуди човек, какво толкова ми е странно, луда работа  Crazy, но така се чувствам.

Иначе аз днес цял ден или имам гости, или ходя по гости  Laughing Направо съм скапана вече. За капак, преди малко слязох до магазина и взех, че си изтървах портмонето на стълбите и пръснах цялото му съдържание.
Пък като съм напълнила едно джобче със стотинки, все ме мързи да отброявам и трупам ли, трупам  Whistling Няма да ви кажа как съм клечала по стълбите да събирам стотинки. Накрая събрах само по-едрите, които видях  Crazy, пък утре някой ще обира след мен късметчета  Laughing

Смърф и на мен последния път като ми мереха тоновете, докторката ми каза, че вероятно бебето спи, пък тя искала да ги чуе в будно състояние. Направо незнам кък ще стане, като преди обяд, по принцип, рядко го усещам, а аз тогава ходя на консултации.
Но съм свидетел как на една бременна й дадоха направление за наблюдение два-три в болницата, поради тази причина  Tired Там ги мерели 3 пъти дневно и правели сравнение. Та дано се размърда следващия път, като ми ги записват  Praynig
Виж целия пост
# 51
Мацки,  фуния или не - поне ви слушат.На мен за първи път ще ми се случи тая екстра чак другата сряда...Станала съм като цербер- без значение при какъв лекар съм да се информирам предварително, щото установих, че първо трябва да си помагаш сам и сега сама първа питам и настоявам...
Виж целия пост
# 52
Честити бебета на Цецето и Галя! Да сте живи и здрави!

Аз вече си имам мама на гости, Иво ходи след нея и само се глези, не й дава да излезе от стаята. Ама тя му е влезнала под кожата още докато той беше бебе  Laughing
Вече си имаме парно и ни е топличко. Напазарувахме си и сега сме се окопали в къщичката.

Аз не знам какво представялва да слушат тоновете на бебето. Като ходя на ехо гледат кръвотока на плацентата и отделно кръвотока през сърцето. Това ли е?
Виж целия пост
# 53
И на мен не ми записват тоновете, всеки път като ни следят на ехографа, самата джаджа с която ме гледат се пуска и звук и 4уваме тоновете на бебето.Един модерен видеозон като LCD монитор, но не е 3 или 4 D, не съм 4увала или виждала за дървени джаджи за тоновете, за които говорите....?Simple Smile
А Юл4ето пише, 4е си имат парно ве4е, аа аз 4ета ПОРНО Simple Smile и се оцъклих, тоооо мойто!!!!:) айде чао,4е си 4акам съпруга, ще стана малко по-скромна в псиането,4е weekedna ще сме си заедно и в неделя към 17ч отивам в Пловдив мацки
приятна ве4ер
Виж целия пост
# 54
Честито бебчета на Galentinass и Tsetseto

Да са им живи и здрави и много радост да им носят.


Мими - твоят малък мъж голям сладур - айде все така да омайва мадамите, като мамите във форума  Mr. Green
Виж целия пост
# 55
ЧЕСТИТО НА МАМА ЦЕЦИ!!!ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЧЕ МАЛКАТА ВАСИЛИЯ!!!

Galaxy,  пиши преди окончателно да заминеш за Пловдив да стискаме палци! Hug
арабела, ама така се смях с тиа твои стотинки LaughingКато знам аз какво гъзурчене му удрям докато си взема чорапи от долното чекмедже или докато си ги обуя...представям си какво е да обираш дребни монети Mr. Green

И на мен до сега все с таз дървената фуния ме слушат и верно бая ме натиска акушерката Crazy Ама ще питам в понеделник кога ще чуем реално туп-туп! Wink
Виж целия пост
# 56
Цецее  Hug  да ти е живо и здраво момиченцето! Бъдете много щастливи и безкрайно обичани
Виж целия пост
# 57
Ще кажа разбира се когато замина!Аз ще се разписвам през деня, но не толкова 4есто.То и времето го дават кофти, така 4е няма къде и да се ходи,а ма все пак.
ProstoAz - как си мила?Ех с тези гости, ще ревнуваме ве4е, поне аз.Simple Smile))
Виж целия пост
# 58
Милички мерси много за успокоението.
M_face притесни ме, че и на ултразвука не мърдаше, ами само коремчето помръдваше от дишането, иначе и на нашия ултразвук се чува сърчицето и го чухме и там. Доки каза, че може и да спи, тези тонове били нормални за бебе в заспало състояние, та затова трябжа да отидем на запис пак, за да види дали и следващия път ще е така. А на преглед ходих рано тази сутрин обикновено бебо шава по това време. Наистина може би малко  рано се притеснявам. Доки каза, че проблема е ако това стане системно в продължение на седмица например.  А пък стояхме 30мин на запис и после и прегледа.... Sad Днес през деня обаче помръдна на няколко пъти. Чета, че и Арабела е чувала за същите проблеми и даже и нейния бебо е спял веднъж. Ох дано да се тревожа излишно и sorry ако и вас подтискам. Вече няма да мрънкам,чак в понеделник ще ви кажа какъв е бил резултата.
Galaxy приятен weekend със съпруга. Да си изкарате много романтично, че от понеделник живи и здрави ще сте с бебоче вече. Много успех!
Виж целия пост
# 59
Ох, Lilcho, ти ли питаше за тоновете  Laughing, обърках те със  смърф.  Blush
Ами то докато прочета всичко и реша да пиша и вече половината работи съм ги забравила - бременен мозък  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия