Свалих 20кг с оцет

  • 121 947
  • 599
# 210

Тя винена диета си съществува по принцип  Laughing Моя приятелка си я правеше редовно преди 10-ина години.Пиеше 3 пъти на ден по 100мл. бяло винце- беше много весело момиче  Drunk  Crazy  Не помня други подробности около диетата, но това си го спомням със сигурност.
Знаех си аз, че има .  Laughing Извинявам се , за спама, но не мога да се сдържа да не попитам.
Да не е РоситУ от ББ?



 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 211

Тя винена диета си съществува по принцип  Laughing Моя приятелка си я правеше редовно преди 10-ина години.Пиеше 3 пъти на ден по 100мл. бяло винце- беше много весело момиче  Drunk  Crazy  Не помня други подробности около диетата, но това си го спомням със сигурност.
Знаех си аз, че има .  Laughing Извинявам се , за спама, но не мога да се сдържа да не попитам.
Да не е РоситУ от ББ?



 Joy Joy Joy

Не е Роситу, ама и тя я практикува без да знае, че е на диета  hahaha
Виж целия пост
# 212
Диетата е с бяло вино .Преди много години работех в ресторант като барман и сервитьор (за повече парички) - имахме готвачка на около 40 години и тя обичаше да си попийва -,,Я ми забъркай какиното ,ти знаеш кво!,,Въпросната жена изглеждаше перфектно за годините си и като ме видеше ,че пак не се храня ми казваше -,,Моята диета каса бяло вино на ден-е виж ме не съм ли перфектна и винаги в настроение?,,-та голям смях падаше с нея,но действително има такава диета - подробностите съм ги забравила. Laughing
Виж целия пост
# 213
Моля вижте повече за винената диета / терапия  Може да ви е интересно, а пък и виното е към наш'та група  Laughing
Виж целия пост
# 214
Айде, отекохме Joy
Винце, водка, тра ла ла Joy
Виж целия пост
# 215
става и вино , ама ако е ябълково и ако е престояло  един месец на топло-демек ОЦЕТ!ахаххаххахх
 Sick
Виж целия пост
# 216
става и вино , ама ако е ябълково и ако е престояло  един месец на топло-демек ОЦЕТ!ахаххаххахх
 Sick
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 217
Като гледам,хем ни е забавно,хем ще отслабваме- идеална картинка.Значи по същество- взех оцет  и от утре започвам.Някой друг ще започва ли от утре?
Виж целия пост
# 218
Като гледам,хем ни е забавно,хем ще отслабваме- идеална картинка.Значи по същество- взех оцет  и от утре започвам.Някой друг ще започва ли от утре?

Аз започвам за втори път утре с теб Peace

Миналия път се разболях и прекъснах, но сега няма отказване  Grinning


..........и чакам снимков материал Rolling Eyes Wink
Виж целия пост
# 219
Аз започнах от събота, днес ми е 3ти ден...да ви кажа добре се чувствам Party

Кулинар си купих, дали е ОК newsm78  за диетата
Виж целия пост
# 220
и се чудя дали да не го пия и вечер....
двойна доза, да не ми стане нещо......... Crazy
Виж целия пост
# 221
Като гледам,хем ни е забавно,хем ще отслабваме- идеална картинка.Значи по същество- взех оцет  и от утре започвам.Някой друг ще започва ли от утре?

Аз започвам за втори път утре с теб Peace

Миналия път се разболях и прекъснах, но сега няма отказване  Grinning


..........и чакам снимков материал Rolling Eyes Wink


Айде от утре почваме. Hug Аз даже мисля да започна да си правя и тае-бо вкъщи,ама май ще ме домързи. Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Daisy* нищо няма да ти стане стига да можеш да го пиеш. Но по добре да намалиш лъжицуите на оцета на една ве4ерта, да не вземеш да натоварисш мн стомаха или пий само 4аша топла вода
Виж целия пост
# 223
Последно да попитам,от тоя оцет с медът който е, или да си пия нормален ябълков,а аз да си слагам медът.
Виж целия пост
# 224
Точно тоя пия и съм пила


А към тоя пак ли да слагам мед.Ох айде някой да ми каже,защото взех 2 вида и да знам утре кой да започвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия