Свалих 20кг с оцет

  • 121 961
  • 599
# 165
sky***** Може да се пие и само топла вода 20 мин преди всяко хранене,ефекта е същия. Вуй4о ми преди години когато бе6е на 50 години  така свали 20 кг Shocked ,4е и йога взе да практикува Laughing
Виж целия пост
# 166
Втори ден го пия, засега ми харесва. Понеже ставам много рано ме ободрява перфектно.
Виж целия пост
# 167
sky***** Може да се пие и само топла вода 20 мин преди всяко хранене,ефекта е същия. Вуй4о ми преди години когато бе6е на 50 години  така свали 20 кг Shocked ,4е и йога взе да практикува Laughing
Tinaina бравос за вуйчо ти Peace! За колко горе-долу ги е свал Thinking? Замислям се дали и аз да почна Mr. Green. Голяма дружинка се заформи Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 168
Ами  във форума вече има "дневничета", " плодоранки", "дюканки", "рицарки"  и т.н. да си измислим и ние нещо, което ще ни приляга за име  на компанията?.
Виж целия пост
# 169
Ами  във форума вече има "дневничета", " плодоранки", "дюканки", "рицарки"  и т.н. да си измислим и ние нещо, което ще ни приляга за име  на компанията?.

Оцетки Wink
Виж целия пост
# 170
Оцетки Wink
[/quote]
"подкиселените мадами" ?Laughing

Почвам да пиша  части от книгата на Маргот Хелмис "Чудото наречено ябълков оцет", ако има правописни грешки  се извинявам, че много бързам.........
"...... Ябълковият оцет е богат на калий (100-140мг./мл.) и многопосочното му положително въздействие върху човешкия организъм се обяснява именно с наличието на този химически елемент, тъй като във всички живи същества той представлява необходима съставна част от клетъчната течност. При недостиг на калий например се чувства безсилие, мускулите отслабват, сърцето и кръвообращението работят само на "резерви", а ако това продължи дълго - настъпва пълна апатия, загуба на жизнен тонус и работоспособност.
Калият изпълнява и друга важна функция - действа отводняващо и пикочогенно, и със самото това облекчава отделянето на отровите от организма.Редовното приемане на ябълков оцет може да осигури необходимите дози по най-добрия за организма начин. Дневната нужда от калий е от един до три грама. Богати на калий са също морските водорасли,авокадото,стафидите и броколито.
Пектинът, който също се съдържа в ябълковият оцет действа като баластно вещество, стимулира храносмилането и предпазва стените на червата от възпалителни процеси. Той е от значение и за отделяне на отровите, като например особено опасните тежки метали (олово и др.), натрупващи се в културите отгледани върху замърсени почви. Специално ябълковият пектин ефикасно снижава нивото на холестерина, както доказват изследвания на Университета във Виена. Това се обяснява с факта, че ябълковият пектин се свързва с жлъчната течност, в която се съдържа и холестерин, и го извежда от организма. При  образуването на нова жлъчна течност  тя отново отнема още холестерин от кръвта, което с времето води до снижаване, нормализиране на стойностите на холестерина и до подобряване на проточната способност на кръвта. А това на свой ред предпазва кръвоносните съдове от вредни отлагания, от така нареченото калциране. Затова ако ежедневно изяждате поне една ябълка, или изпивате една лъжичка ябълков оцет, скоро ще усетите резултати от по-доброто кръвоснабдяване: повишена способност за концетрация, по-добра памет, повече сила и жизненост...." Край на цитата.
 Ако се интересувате, мога и друг път да ви препиша и още. Засега чао от мен, че бебка се събуди.
Виж целия пост
# 171
sky***** Може да се пие и само топла вода 20 мин преди всяко хранене,ефекта е същия. Вуй4о ми преди години когато бе6е на 50 години  така свали 20 кг Shocked ,4е и йога взе да практикува Laughing

 PeaceТо тва с топлата вода си е цяла система/даже имаше една йогийска с 20 глъдки+упражнения...и така 5 пъти-за ленив стомах Mr. Green/-възможно най-гореща на малки глъдки и т.н. ooooh!
Виж целия пост
# 172
sky***** не мога да кажа за какво време отслаба вуй4о ми, защото беше мн отавна. Не беше за месец или два както искат пове4ето жени,но поне не ги ка4и после. Много съществено е също 4е и здравето му зна4ително се подобри. Може би teo_711 ще бъде така мила и ще ни обясни пове4е,явно е по-запозната от мен.
Виж целия пост
# 173
Аз съм за оцетинки  Laughing
Виж целия пост
# 174
Ето ме и мен на първия ми ден. Тва далеч не е такава гняс, каквато си го представях, даже ако не беше тоя мед, щеше да ми хареса. Не може ли без мед бе, момичета? Така се събират два вкуса, които не си приличат много-много... Или поне да изядем меда след като сме изпили водата с оцета? Има ли разлика, някои да помага, моля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 175
Danielka1   smile3501 newsm51
Aз съм и за оцетенки и за оцетки, а може и киселанки  Laughing
Виж целия пост
# 176
Комбинацията мед с оцет, според мен, се прави, за да не се запечеш. Ама ако не ти харесва в комбинация, вземай поотделно.
Киселанки ми звучи добре, но да не ни объркат с киселото мляко и лимонките  Laughing
Виж целия пост
# 177

Киселанки ми звучи добре, но да не ни объркат с киселото мляко и лимонките  Laughing
Точно за това аз предложих оцетки.
Може и оцетинки, оцетанки или квото и ще да е с оцет.
Виж целия пост
# 178
Предлагам-КИСЕЛЯЧКИ...........и  дозата е  2 оцет+ 1 мед+ вода  Sick
Виж целия пост
# 179
Продължаван да цитирам от книгата:
"... Преяждането и неправилното хранене, злоупотребата с алкохол, пушенето , обездвижването, хроничната леност на червата, приемането на индустриални храни, са  отрицателни фактори, които влияят върху нашето здраве, като най- напред силно затрудняват дейността на отделителните органи. В резултат-в нашият организъм се събират и натрупват остатъци от обмяната на веществата в клетъчната тъкан, в кръвта, в храносмилателният тракт и в ставите.
С помоща на ябълковият оцет по време на лечение за очистване на организма цялата отделителна система е стимулирана към освобождаване от отровните вещества.
Очистване на организма с ябълков оцет
Вътрешно приемане:: Изпивайте всяка сутрин по 1 ч.чаша вода с разтворени в нея 2 ч.л. ябълков оцет. Добавянето на пчелен мед усилва очистващото действие на оцета...."
Край на цитата.
При първа възможност ще ви пусна и рецепти за домашен ябълков оцет от същата книга.
Мисля, че не са излишни тези цитати, защото е хубаво да подпомагаме отслабването си , но е още по- хубаво да сме запознати и дали е полезен този метод за нас.
Лека вечер от мен Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия