в 6.10ч моят син реши че се е наспал.И ние долу-горе така, само че в 6.25
Бреййй, Дидка, твоя голям дзвер, бе!
И Мария спа при мен тази вечер и падна от спалнята.За първи път й се случва.Въобще не плака
в 6.10ч моят син реши че се е наспал.
Дано всичко мине леко, и бързо възстановяване, че Дая става все по-палава и мама трябва да тича по нея.
Много хубав аватар.
снощи в 12.30.се разигра като



Мъжът ми нали е чужденец, обаче европейски гражданин - и той имаше право да гласува за местните и европейските избори. Нямаше го в списъците, но го записаха и гласува. Много доволен беше, че взе участие. 
Ох, дано да стане,
казвай кога ще е, за да стискаме палци 
, но не съм много убедена и дано да не е вярно 
, но иначе сме ранобудни в 7 най-късно ставаме и още сънени изпращаме батко на училище-гушва го и го целува за късмет. 
Но влязох при комисията и изкарах единия член да ми пази количката. Онези така ме гледаха
. Иначе на Венци му беше много интересно и дори си замъкна една капачка от химикал. Не съм видяла кога я е взел 
За днес се натрудих -
... маратонци такива /маратонки де
/което е "но"/. Идеята да си покажем покупките е добра. Давайте да видим. Аз ще снимамм по-късно 
Ако пък няма какво да хвърли и някой каже "Не" или направи нещо, което не й е по вкуса, тръгва да бяга накъдето й попадне, върти глава, пищи и обикновено се блъска я в стена, я в маса. После пък идва да се жалва, че се е ударила, трябва да я цункам и да набия мястото, където се е ударила, за да има мир. И това се повтаря многократно за деня.
/ и топката /дий
Абе дивак от класа.
Тук, в прованса, всички си взимат майчинството и децата си ходят на ясли. Даже до такава степен е редовна практика това, че много малко майки знаят, че по закон си губят парите с даването на ясли...и спорят даже 
Представяли са и Виши до скоро, ама вече не. Жалко, това ми е любимата козметика, но и на тези съм хипер доволна
Днес моя зет(на сестричката ми приятеля) се обърнал с колата и я помлял!Оставил я нея да ходи на шофьорски курс и се прибирал, на един завой изпуснал управление и се обръщал 3 пъти с колата!Отървал се е със силна уплаха!От колата нищо не става!Всичките тенекии били смлени и излизал през предното стъкло!Ако сестра ми е била до него сега нямаше да я има,защото мястото до шофьора е смляно!Малкия дявол,а и двамата сега на 3 и 5 ноември имат рожденни дни,тя става на 18 не ми се мисли какво щеше да стане ако тя беше с него!направо малкия дявол,само треперя и се плаша!Добре че нищо му няма!
Препоръчани теми