Набор 2001 (4)

  • 15 701
  • 288
# 45
Макар че доста отдавна пише и букви и цифри, все още ги пише огледално. Даже оня ден на градината си надписвал работата (някаква апликация), не стига че е огледално, ами е и от дясно наляво написано, ужас, стотици пъти сме обяснявали и уж беше разбрал - пък той е по средата на годината роден - не е по-малък като вашите.
Виж целия пост
# 46
Честит празник днес на Деметра на didi_demi и на Димитър на galq - да са им живи и здрави, много послушни и добри деца!
Честито и на другите празнуващи! Много щастие и много късмет! За съжаление на знам имената на мамите и поздрава е общ! Честито и на вашите половинки, ако има Димитровци сред тях!
Виж целия пост
# 47
и на нея й личи че е по-малка,и тя понякога пише огледално Laughingособено единицата ,винаги я пише така, буквата -и- също
но,много бързо запомня стихчета и песни и също добре описва



Честит празник на всички дечица!!!живи и здрави да са и много усмивки!  bouquet
Виж целия пост
# 48
честито на всички именници днес !!!! Да са живи и здрави!!!!

ние ве4е седмица сме на градина ,но ето 4е 20 дена пропуснат материал не се наваксва и моето дете страда,защото му се присмиват...ей ,няма угодия...сега събота и неделя ще учим за части на изре4ението и колко звука са във всяка дума...трудно й е да проумее,4е като каже примерно КО т Ка ,4е о -то и а- то са разделно от к- то ...милото...
Виж целия пост
# 49
И монката понякога пише някои цифри и букви огледална. Въпреки, че по принцип знае как точно се пишат. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 50
честито на всички именници днес !!!! Да са живи и здрави!!!!

ние ве4е седмица сме на градина ,но ето 4е 20 дена пропуснат материал не се наваксва и моето дете страда,защото му се присмиват...ей ,няма угодия...сега събота и неделя ще учим за части на изре4ението и колко звука са във всяка дума...трудно й е да проумее,4е като каже примерно КО т Ка ,4е о -то и а- то са разделно от к- то ...милото...
В предучилищна, толкова ли е сложно? Моя не го виждам тогава, аз бях спокойна, че знае азбука, цифри. Аз разбрах, че каквото се учи в предучилищна, това се учи и в 1ви клас.
Виж целия пост
# 51
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ!

Танти отдавна бори писането на букви, а от скоро и на цифрите. В началото всичко почти беше огледално, особено цифрите. В нашата градина са по-назад с материала заради ремонти, стачки. Но определено ми се струва сложна програмата им, както я описвате.... ooooh!
Виж целия пост
# 52
аз незнам ние дето не ходим на градина какво ще правим и как ще се наваксва този материал ooooh! ooooh!
от понеделник ще започне 6-тата седмица в която не се ходи на градина ooooh! ooooh!

и всъщност,ако така се продължи,или ако госпожите ни напуснат какво ще стане,и кой ще довърши учебната година на групата,
знае се че искат диплома за завършен предучилищен клас при записване в 1 клас
някои градини учат ,някои не--
лудница! Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост
# 53
Проблема е, че започват да учат за звук и им е трудно да разбераt разликата между звук и буква, сега ще сканирам едно упражнение, което са правили, да ви покажа, изобразяват звуците с точки в квадратчета. Ето тук и тук

И учат за изречение - всяка дума е квадратче, съюзите и другите кратки думи са с по-малки квадратчета. Ето пример. И че задължително трябва да има препинателен знак в края.

Трябва да съставят изречения по картинка.

Това ми го обясни едната госпожа надълго и нашироко, трябваше да го изчакам от някакво занимание от допълнителните занимания, бяха ги забавили. Разгледах им книжката. Не им ги дават в къщи, защото се страхуват, че няма да могат да ги съберат после.
Виж целия пост
# 54
Меги,  bouquet
Виж целия пост
# 55
И ние стачкуваме. Пратих Вероника пак на село при мама. За пети път този месец пътува. А то никак не е близо - на 400км. от София. На детето му е мъчно - другите били с майките и бащите си , само тя с баба и дядо. Цяло лято беше там (градината беше ваканция уж да я ремонтират,а ремонта започна късно и приключи в края на септември).Като започваха ги питах дали няма да стачкуват ,защото другите стачкуваха от седмица. А те - не , срамота било. И само седмица след това СТАЧКА. #2gunfire
Не ми се говори даже  Tired
Виж целия пост
# 56
А случвало ли се е на някой детето му да пише буквичките огледално?  newsm78 newsm78 newsm78

Вики Simple Smile Чудех се дали има общо с това, че е левичар.
Поправям, обяснявам и се надявам да свикне

Днес госпожата каза, че по математика е перфектен  bowuu, но все още има проблеми със звуковете. Та ще пробваме с баща му да му обясним логиката тези дни
Виж целия пост
# 57
А случвало ли се е на някой детето му да пише буквичките огледално?  newsm78 newsm78 newsm78

Вики Simple Smile Чудех се дали има общо с това, че е левичар.
Поправям, обяснявам и се надявам да свикне

Днес госпожата каза, че по математика е перфектен  bowuu, но все още има проблеми със звуковете. Та ще пробваме с баща му да му обясним логиката тези дни

Не бях се сещала за това, Лъчи не е левичар, но си служи и с двете ръце - рисува и с двете. Пише с дясната, но понякога пише от дясно на ляво като арабите  newsm78 newsm78 newsm78, сега се замислям че може би огледалното писане може да се дължи и на това знае ли човек. Дано го преодолее по-скоро.
Виж целия пост
# 58
Мони не е левичар и пак пише огледално, не мисля, че има връзка.
Виж целия пост
# 59
И Сиси пишеше доста букви огледално. Нищо освен леки забележки не съм правила. С времето нещата си дойдоха на мястото, предполагам просто ги запамети чисто визуално гледайки и пишейки ги толкова пъти.
Иначе - 5та седмица не работи градината. По офисите я водехме, после я гледа сестра ми докато бях в болница, после аз в болнични.... полудя от скука това дете, усещам го. И на мен ми става досадно вече и въпреки, че имам още поне 2 седмици болнични, тръгнах на работа. Wink Днес я гледаха в един клуб, Портокал, писах току-що в темата за него. Ще ходи там докато приключи стачката, дано да е скоро, ще ми се вече всичко да си тръгне по утъпкания път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия