Аз пък се борих с "овните" и "скорпионите" в къщи.
(бабо Ели, разкрита си 

, че без вас-зоооооооор!
, че без вас-зоооооооор!
!
!
(бабо Ели, разкрита си 

, че без вас-зоооооооор!

и никога не съм ги обичала/ .Шия много добре.Сърфирам из форумите и откриваме с внучката /4г 11 м/ песни и игри подходящи за нейната възраст и не само такива
Не обичам да седя с часове до готварската печка ,освен когато правя сладкиши /всички обичаме/ За това съм оставила дядото на аламинути или сам да си готви супичките
/в частната си детска градина/ и ме вика спешно.Писъците около мен и припомниха къде съм и най-вече с кого
А може и наистина да няма. А аз цял ден не можах да се разпиша, защото / това не е оправдание/. Снощи имах страхотен стомашен проблем
Не само дядовците ,май и бабите не си признават ,че са такива. Колкото толкова. Малко,ама качествени.Малко завиждам на тези,които са на работа.За следващата една година мое хоби и занимание ще бъде внука Велизар на година и половина.Понякога в градинките ме питат-майка ле съм му и това ласкае самолюбието ми.През времето на следобедния му сън гледам да свърша домакинската работа,вчера си бъбрих с приятелка и т.н. При нас е весело.
Не само дядовците ,май и бабите не си признават ,че са такива. Колкото толкова. Малко,ама качествени.Малко завиждам на тези,които са на работа.За следващата една година мое хоби и занимание ще бъде внука Велизар на година и половина.Понякога в градинките ме питат-майка ле съм му и това ласкае самолюбието ми.През времето на следобедния му сън гледам да свърша домакинската работа,вчера си бъбрих с приятелка и т.н. При нас е весело.

Не само дядовците ,май и бабите не си признават ,че са такива. Колкото толкова. Малко,ама качествени.Малко завиждам на тези,които са на работа.За следващата една година мое хоби и занимание ще бъде внука Велизар на година и половина.Понякога в градинките ме питат-майка ле съм му и това ласкае самолюбието ми.През времето на следобедния му сън гледам да свърша домакинската работа,вчера си бъбрих с приятелка и т.н. При нас е весело.
Мотам се и както съм искала да отдъхна така почвам да поглеждам календара или часовника кога ще се върнат.При положение ,че много рядко четримата отсъстват заедно ,обикновено две са около мен. 
Препоръчани теми