За жените които нямат Фурли....

  • 10 163
  • 105
# 60
 Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 61
мацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!
Аз не бих имала нищо против да съм щастлива И с Фурла, все пак.
Впрочем, в твоя чест като бях в Сф и минах покрай магазина с Фурли, детайлно загледах витрината. Много странни модели и разцветки бяха, малко като тапицирани с дамаска за диван... та в тоя ред на мисли не знам всъщност искам ли Фурла, ако ще ме подозират в разпарчетосване на мебели Rolling Eyes

Бу, току-що дочетох темата и видях, че съм се изказала неподготвена. Предлагам ти да започнем да се срамуваме заедно. Embarassed

А иначе, както казва една мама по-горе, Джейн е пич!
Виж целия пост
# 62
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

Скъпа, не бива да се срамуваш, ама никак, освен ако имаш финансовата възможност да си я купиш и си траеш, не казваш.

Ауууу, да имаш пари да си купиш Фурла и да не си купиш!  Shocked Срам и позор, Бу-Фурлиньо!  Crossing Arms
Отивай веднага в ъгъла да се срамуваш!  Naughty
Виж целия пост
# 63
Чантата на една жена не е критерий за това, дали е умна. В най- добрия случай е критерий за добър вкус. А може и обратното да е. Не мога да си позволя Фурла. Ако можех, може би щях да имам. А може би нямаше да имам. Може би щях да предпочета Луи Витон. А може би щеше да е раница от Метро. Не завиждам на притежателките на Фурла. Не ги презирам заради чантата. Не мога да ги харесам само, заради чантата.
Всъщност тази Фурла се преекспонира твърде много във форума и малко накъртва. Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
Виж целия пост
# 64
Хубава работа, ама българска. Хванахте се за косите с тая Фурла.
Както е казал народа: Алкохола и африканското слънце не прощава на никой.
Лени е виновна, забранява й се виното. Laughing
А иначе, да сме живи и здрави да си носим и чантите и парцалките. Аз също днес си помислих, че ми липсва информация, откъде започва цялата тая фурленска история. Стоен прави генерални и безсмислени обобщения с ника си, "Тъпа женка, ама с Фурла", Лени пийва винце и пуска тема Joy, и такаааааа, това е форумската ни реалност.! Клан, клан недоклан, чел, чел, недочел. Mr. Green
Виж целия пост
# 65
Който няма, ама иска, може да си наеме за една седмица или месец. За важни събития- като Общофорумската среща, например. Joy
Ето го сайтчето, доста се коментира из тукашните фешън предавания
www.bagborroworsteal.com
Виж целия пост
# 66
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem
Виж целия пост
# 67
Майкооо стига бе! 55 хиляди долара.. тва е безумие, честно. Фурлите пасти да ядат.
Виж целия пост
# 68
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.
Виж целия пост
# 69
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.

Такова мило пожелавам всекиму, пък нека някои тук говорят, че без Фурла били по-щастливи, че парите нищо не значили и т.н.  Sunglasses
Виж целия пост
# 70
Не знам за чантите и обувките, ама в един от магазините на Фурла в Италия къв продавач имаше. Whistling
Всяка вечер си го съзерцавах пред витрината, чантите само пречеха на гледката. Blush Crossing Arms
Виж целия пост
# 71
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.
Виж целия пост
# 72
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem

мен ми е жал за горкия крокодил. няма да си я купя, пък Crossing Arms макар да ми е жал и за кравата.......и за прасето. басси, ще стана освен носителка на платнени чанти и хариени торбички от рециклирана обаче хартия, щото знаете, гората и така нататък.....та, ще стана и вегетарианка. пфу, що ли четох в таз тема. за всичко е виновна фурлата. анатема.
Виж целия пост
# 73
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78
Виж целия пост
# 74
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Богатитата се появяват след
продажба на сливи за смет.
Нарицателно е, но и пожелателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия