Кои са вашите цигари

  • 84 761
  • 185
# 120
Ева ментол,преди да ги пуснат-Слимс ментол,преди тях-GD ментол-вече седем години само и единствено такива.
Ако я закъсам и остана без цигари,а в компанията мога да избирам между 3-4 марки на другите не го правя.
Просто не пуша!
Не само,че намирам разлика из между многото видове,ами намирам такава и в кутиите от една марка,по надписите.
Тези с надпис "Пушенето убива" са по-ментови от другите дето пише "Пушенето причинява сърдечни проблеми"/примерно/.
Като отида да си купувам и цитирам с кой надпис искам продавачките ме смятат за хахо.Обяснила съм на кварталните-те поне знаят,че съм с всичкия си и не ме гледат подозрително Wink
Виж целия пост
# 121
Ева лилава и ментолова.
Виж целия пост
# 122
Карелия слим, бяла
А преди по едно време пушех Булгартабак 1 - обичам леки цигари
Виж целия пост
# 123
Davidoff slims, ако няма - Pall Mall slims (син).
Виж целия пост
# 124
Мурати slims.  Peace
Последно време пуша рядко, но определено това са моите цигари.
Виж целия пост
# 125
Пушила съм най-различни цигари през годините.
Започнах със Средец 100, после Rothmans, във времето на цигарената криза - каквото падне - Хасково, Арда, Слънце ...
В момента редувам Dunhill fine cut и бяло Marlboro.
Любимите ми цигари са Chesterfield 100 пакет - имат много мек и приятен вкус, но отдавна не съм ги виждала тук.
Виж целия пост
# 126
Пуша леки, но по много.
Виж целия пост
# 127
Хех какво ли не  съм пушила- от Арда до Ротманс ( плочка) и Роялс.
 любими ми бяха обаче Честърфилд-а
И аз съм пушила Лексингтон , но тогава бях на ВИЕ с акшъна Mr. Green

От две години и половина съм непушач  Mr. Green
Вили
Виж целия пост
# 128
моите цигари , са тези в кофата!!! вече не пуша  bowuu
преди пушех леки цигари , а като ученичка еФтини Mr. Green
марките не ме интересуваха...
Виж целия пост
# 129
червено малборо,синьо виктори,червен вайсрой.
Виж целия пост
# 130
Мурати слим, всичко друго ми е гадно...
Давидоф - тежки
ММ слим - ми се гади
Карелия - ми се гади, ама като няма друго може и да запаля
Общо взето от всичко друго ми се гади. От силните пък може и сълзи да ме избият, сериозно.
Не мога да пуша Средец и всички тип ароматизирани.
Виж целия пост
# 131
Започнах да пуша с БТ,после доста време бях на Средец,когато изчезнаха от пазара минах на Виктори-това беше в България.Като дойдох тук пуших ММ 100 червен(най-евтини бяха),после минах на бял Давидоф,но станаха доста скъпи и от 2-3 години съм на Пал Мал 100 син.В Бг обаче не успях да намеря такъв Пал Мал и пушех Виктори ултра 100.
Виж целия пост
# 132
Тънък бял Давидоф или Карелия Слим...абе тънки да са.

И аз така, ама си режа филтъра  Blush
Иначе като по-малка пушех всякакви, пропуших с Честърфилд, после Асос и накрая Бяло Виктори или Синьо ГД  Mr. Green
Виж целия пост
# 133
не пуша
Виж целия пост
# 134
Булгартабак 1. Едно време беше червена горна джюмая, но ми стана много силна. Сега тизе много си ги харесвам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия