Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за кърмене и изцеждане на кърма?
Какви са препоръките за избор на пелени и сиропи против колики?
Кога трябва да отидете в болницата за раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за кърмене и изцеждане на кърма?
-
Какви са препоръките за избор на пелени и сиропи против колики?
За пелените майките препоръчват да изберете правилния размер, тъй като те трябва да се сменят често, за да се предотврати протичане. По отношение на сиропите против колики майките препоръчват Sab Simplex и споделят, че Infacol е добър вариант. Въпреки това, ако не е наличен, други опции като BabyNos и Espumisan също са ефективни.
-
Кога трябва да отидете в болницата за раждане?
-
Какви са препоръките за избор на крем против подсичане и стерилизиране на помпата?
-
Какви са причините за болка под дясното ребро по време на бременност?
. Като си спомня корема й. . . както се очакваше-голяо момче 
(малко късно май) и това е много мило с предложението 

, не познавам никой.
Вече много взе да ми натежава всичко,да се изнервям от всичко(придружено от сълзи,разбира се).Милото вече направо се чуди на какво да се направи за да ми угоди...на мен пък ми става мъчно като го гледам и пак сълзи....абееее верно е това май ,че в 9-тия месец си е най-трудно...
Всички сме на финала,връщане назад няма!!!



Пак авария!А пък тук излезе слънчице и можех да опера някой неща, че толкова пране ми се събра... 
Направо каталясах! Директно се бухнах в отсрещната баничарница и... познайте...
,не,че досега не съм имала,ама такова чудо чак да ми се повръща-но не мога да повърна бе...мома Катерина направо и завиждам-ако можех и аз да върна поръчката...ама аз съм лакома,при мен храна само влиза,но не излиза
Не знам дали има нещо общо с това, че изкарах много спокойна бременност, но явно и това е от значение. Пу, пу, да не му е уроки на детенцето!