Леви,десни,към НОЕМВРИ смело крачим,в очакване на нашето юначе!

  • 10 354
  • 288
# 105
То за секса и аз моя незнам как да го навия,предния път беше в края на 8-я и такива контракции имах след това,че го стреснах сериозно.Сега само в краен случай ако бебка си пропусне термина,но честно казано не вярвам да се навие. Laughing
Виж целия пост
# 106
Аз искам от моя да пипа по-смело-нали чакам нещо да стане...ама не би , не става...Ама каза, нощем му се причувало "Ставай!" , и той скачал... Аз пък си мисля, по-добре е като се случва раждането да го няма, по-спокойно ще ми е , той е по-голямата паника. Искам ,например, да е извън България, да му се обадя, и да му кажа  "честита ти щерка!", ама той в момента е денонощно до гъза ми, а ние по принцип не сме такъв тип семейство и това ме доизнервя...
Виж целия пост
# 107


И къф секс ве - моя ме е шубе да ме пипне да ен стане нещо. Нощем като се завъртам ляво-дясно - се стряска и пита - какво ти е ?  ooooh!

ааа и моя така.. Grinning оня дне след като порядъчно попъшках докато се завъртя ми вика - Ох, мило,много ми е жал за теб... Crazy Laughing и пак заспа...
Виж целия пост
# 108
И моя е голяма скица,по 20 пъти на ден ми звъни да ме пита боли ли ме нещо,а нощем само да се обърна на другата страна и почва да се шашка. Laughing
Виж целия пост
# 109
Чета тука за секса сте се разговорили......ами кво да кажа, вече не издържам а като се случи да гледам някой любовен филм с хубава секс-сцена, чак се чудя кво беше тва  Crazy не се смейте, ама нямам търпение да се роди бебето и..... Laughing
А мойто мило и той по няколко пъти нощно време, само да се обърна или да пропъшкам нещо, се надига и "какво ти е", "добре ли си"
Има още време да си мисли иска ли да присъства на секциото или не. Усещам, че хем го сърби хем го боли. Ще му се, макар че го е шубе, но май ще се престраши, аз си мисля че за мен ще е много по-спокойно да си е при мен и да си приказваме по време на операцията, че съм голяма паника.
Виж целия пост
# 110
Някой беше питал за силиконовите зърна...честно да ви кажа незнам, не съм си купила. Ще бъде в последния момент, ако ми се наложи. Приди 3 дни си купих помпата за кърма на Бертони за 17 лв. от Кауфланд, а после прочетох тук че някои мами изобщо не се доволни, никаква работа не вършела... Confused Май ще се наложи да купувам друта, тоест татито ще търчи сигурно да търси докато аз съм в болницата.
Виж целия пост
# 111
Здравейте момичета Hug Ах, как се радвам да ви "видя" и идея си нямате...
Влизам съвсем набързо да ви кажа, че слава Богу сме добре с Андрейката - вкъщи сме си от вчера, папаме, плачкаме и се кокорим по нощите малко, но иначе сме особено щастливи и доволни - вече малкия хвърля по една-две несъзнателни усмивки....Снощи мина и първото къпане...нямам думи да опиша какъв смях бяхме ние с Николаи, а на бебо му беше кеф и хич не му пукаше, че ние се зверим като неандерталци... Joy
   А за самото раждане...ами какво да ви кажа - готова съм за второ,ха-ха...единствения проблем беше когато ме пускаше упойката - тресях се все едно имам гърчове - ужасна работа - чак челюстта ме болеше след това....но определено го предпочитам пред нормалното раждане...поне след това крещене, на което бях неволен свидетел #Crazy
  Цеце, оказа се, че сме си лежали много близо една до друга с тебе в ТК - ех,само да знаех, че си там - имаме с теб една обща позната, която идваики да ме види в болницата, те видяла - но много късно се разбра, че става дума за теб Grinning
   Хаиде цунки, отивам да гледам Андрейката Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
Благодаря ви момичета. smile3525
От всичките ми певчески напъни ми остана само удоволствието да пея за приятели по караоке-барове,на служебни банкети и да пускам записите си.

Аз гладя  1ironing обаче с клизма-мързи ме,та ме боли.

После ще се изчипкам   bath.Мисля да направя още един опит да избръсна "изхода",въпреки,че последния път се направих на скубана гарга.Ако пак не стане-в събота отварям козметичния салон и предоставям тази чест на Василчо.

Божееее,и на нас не ни е леко,но представете си и мъжете ни на какво са подложени.Вместо жени,до себе си имат някакви безформени,огромни същества,които бродят по цяла нощ като зомбита,пъшкат,охкат,пърдят,уригват се на птеродактили и ги карат да им режат ноктите на краката и да им се ровят из окосменията. ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 113
здравейте и от мен, вие от много раничко сте се разписали а аз докато се наспя порядъчно после да понашетам това онова и то станало 14-15 Simple Smile е обаче пък седя до късни доби, а то тогава няма много с кого да се пише.
Та да кажа и аз за секса...... мойто същество и то се дърпа нище и нище Simple Smile да не станело нещо на бебето, е какво да му стане освен да рещи че не иска да участва и да вземе да излиза Simple Smile ама не. На курсовете на 9месеца казаха че наистина във спермата има хормон Простагландин. мисля че се казваше, който спомагала за омекване на матката и за по-безболезнено раждане, лекторката вика : колкото повече, толкова по-леко Simple Smile)
А как го е страх май ............. лелеле като ставам нощем до WC, то нали е задължително и той милият толкова леко е взел да спи че не ме пропуска никога и все "къде отиваш? лощо ли ти е?" мисля си да взема да се избъзикам някоя нощ и да му кажа "отивам да се подготвям, ще се ражда вече"  Joy сигурно ще откачи.
Виж целия пост
# 114
Ох, Катеринке така ме разсмя  Joy чак корема ми се разтресе.
Ама си е така де, на моя още не му се е налагало да ми реже ноктите на краката и да проявява майсторство с бръснача, но сигурно ще му се наложи.... Вчера му се оплаквах каква мъка е да се лакирам на краката, а той предложи да ми изработи шаблони и да ми купи от тези бои спрейове и така с кеф от разстояние да се лакирам  Joy
Абе сега ми хрумва една идейка, дали да не пробвам с неговата електрическа самобръсначка да се обръсна на трудно достъпните места...макар че едва ли ще е по-успешно от бръснача, но поне няма да се изпонарежа...
Виж целия пост
# 115
Моме Катерино, страхотна си! Дано не си права и след време да ти се отвори парашута с пеенето. Аз имам забрана да пея на бебчо като се роди, толкова е трагично Joy
Моята рецепта е епилация до колената, мишниците и ръцете. Другото с бръснача, а "отдолу" ще разчитам на любимия...
Виж целия пост
# 116
Успях да се нервирам  smile3515.
Реших да звънна до НОИ и да разбера кога в близката петилетка бих могла да очаквам да ми преведат парите по първия болничен,който ми започва от 02.10.,защото изплащам кредит и картата ми е празна.
Мисията абсолютно невъзможна.Оператор 3 часа обяснява "Ако искате да питате за еди-какво си,натиснете еди-какво си.Накря,когато се добрах до сигнал "свободно",познайте как си строшиха краката да ми вдигнат.
После звъня на банката,обяснявам,че ще раждам и,че Бог знаеа кога ще ми платят първия болничен-ми да съм си намерила пари да си захраня сметката,че да си вземели вноската иначе 5% наказателна лихва.
Е как няма да намеря,бе!Като хукна да раждам ще се напиням 2 пъти повече и да се надяваме,че освен бебе,ще излезне и някой лев отдолу.Дреме му на някой,че чакаш бебе,че хем ти трябват пари,хем не знаеш кога ще ги получиш,хем не знаеш колко ще получиш.
Егати бездушието!!! smile3512 tantrum smile3514
Виж целия пост
# 117
Май само аз не можах да отворя файла с Катеринкиното пеене Thinking
поразходих малко кокалите едва-едва пъшкайки и сега хапвам пред компа,че се притесних да не би от разходката 2 гр да съм смъкнала Mr. Green
Чета тука за секс-е определено те такова животно не си спомням да имаше hahahaпоследно беше преди повече от месец(ако може да се нарече секс),ми то нито аз се наемам(не,че не искам Blush,нито мъжо-той като ме гледа как пуфтя и при най-малкото движение и колко съм "привлекателна"....ужас ooooh!пък и други "екстри" си имам,които ми пречат да седя камо ли ги показвам Embarassed-изобщо секси работа отвсякъде....
Вие се епилирате-аз пък се бръсна,до колената,а за бедрата по-нататък на кола ще ги водя Crazy,а за интините места-гледам почти всеки ден да ги бръсна,къде с напипване,къде с помощта на огледалната врата в банята...абе криво-ляво става Laughing
Мишунка-блазе ти за спокойната мишка дето я имаш,като родим и ние с големите тумбаци ще питаме,че таман опит ще сте събрали
Виж целия пост
# 118
Катеринке,ти се ядосваш за болничен,който ти почва от 02.11 Shockedми аз какво ли да кажа тогава...аз още не съм получила нищо от 45-дневния започващ от 25.09.....
Виж целия пост
# 119
Коригирах се-болничният почва от 02.10.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия