Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
-
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
-
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
-
Как да се справя с ревността на по-голямото ми дете към новороденото?
-
Как да се подготвя за раждането и какво трябва да купя предварително?
, остави доктора да прецени по-добре от теб 
, ако си хапнала точно преди това, но начин има да се реагира спешно, ако се наложи, спокойно!
Ами колежки много ми я препоръчаха и преди това из форума бях чела разни отзиви - но повечето добри. Поне ако нещо не съм доволна - ей го де го Декември, ще я сменям - ама пак да търся нов педиатър.... - надали тогава ще ми е до това. А ми писна от връзки - ако някой не ми харесва - с чиста съвест мога да му го рекна в лицето. А иначе ще трябва да компроментирам родата.
първо е още рано и на всичкото отгоре днес сме сами с беба,тати е дежурен(егати и скапаните дежурства,много ги мразя)

Как ще я караме незнам, дано по-бързо и мине, че драмата е пълна.
и хубави новини
Нещо съвсем се повредих...
Отивам да попрочета малко...че с тоя тъп хладилник нашия незнам какво ще правим
Пак вдигнах кръвното и бързо-бързо ме прибраха. Искаха да ме държат до 7-ми (великата дата), но аз се скъсах от рев и вдигнах голям скандал, та накрая не ме издържаха и ме пуснаха. Днес ще ходя да ми назначат последните изследвания и ще си чакам, пък Миташки ако реши да ни изненада...
Ако искате картинките да са големи, като ви ги покаже горе в ляво чичо Гугъл, кликате върху тях и се отварят
Според мен всичко, което ти минава през главата сега е много, ама много нормално, наистина прилича на депресийка, но ще мине и ще замине...Ти сама го казваш - от 10 дни си майка!А толкова нови неща ти се случват, на толкова неща трябва да се учиш...всичко това ни чака и нас и всички ще се справим
