Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
-
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
-
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
-
Как да се справя с ревността на по-голямото ми дете към новороденото?
-
Как да се подготвя за раждането и какво трябва да купя предварително?

) , та за това, предполагам , момичетата така реагират. Аз лично съм на мнение, че надали би навредил, защото майка ми на времето на мен ми е давала мед в чайчето, пък да чукна на дърво, алергия никога и към нищо не съм имала. А и много, ама много хора съм чувала така да топят бибите. В крайна сметка е въпрос на лично виждане 
На вас минават ли ви подобни мисли или аз съм за психоаналитик 

имам контракции къде болезнени,къде не,ама си ги имам-имам чувството,че корема ми е постоянно твърд и така ме стяга стомаха,че дъх немога да си поема,чак ме замайва
А може би тогава нивото на адреналин е много високо и не позволява на организма да се "лигави"
Женския отбор нарастна

Да са ви живи издрави, много послушни и да радват мама и тати! На мамите бързо възстановяване и пишете!
