Ноемврийски художници вместо с четки в ръце ще се окажем с изрисувано малко дете

  • 10 892
  • 284
# 135
Честити бебчета на Talyyy , Стеладада  и  Ванеса666  да са  живи и здрави и много радост да им носят!   newsm51

Виж целия пост
# 136
ЧЕСТИТИ БЕБИ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!!

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ТИХА ВОДА!!!

ГАЛАКСИ, за меда казват, че е голям алергетик (или как точно се казва newsm78) , та за това, предполагам , момичетата така реагират. Аз лично съм на мнение, че надали би навредил, защото майка ми на времето на мен ми е давала мед в чайчето, пък да чукна на дърво, алергия никога и към нищо не съм имала. А и много, ама много хора съм чувала така да топят бибите. В крайна сметка е въпрос на лично виждане Peace

Оф, и аз от известно време си мечтая за момента, в който ще се изпльоскам по корем Laughing

Абе, девойки, мен от няколко дни насам ме мъчи мисълта, че, живи и здрави, като родя, много ще ми липсва подритването и гъзурченето на бамбината в корема ми CrazyНа вас минават ли ви подобни мисли или аз съм за психоаналитик newsm78

Лека от мен !!!
Виж целия пост
# 137
Честити ни нови бебчета!!да са живи и здрави, да радват мама и тати и да слушкат!  bouquet

Офф,аз пак се омотах с тая козметика бебешка..я някоя мама, която е по - наясно да ме светне кое от тези неща на Мустела да взема - лосион, мляко или масажно олио? newsm78 С кое се маже под памперса, ама не непреммено за подсичане? Thinking
Виж целия пост
# 138
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_2

вижте какъв сайт открих, има едни интересни информации за процеса на раждането, но на мен не ми се отварят картинките, дано при вас стане
Виж целия пост
# 139
Рени, при мен май тръгна линка, ама сега много ми се спинка вече    и утре ще чета.

Лека нощ, мамита!Пожелавам ви само едно пикане тази нощ Mr. Green, никакви болки никъде и сладки сънища 
Виж целия пост
# 140
talyyy ми писа,че днеска в 6 сутринта са почнали да и предизвикват раждането,после и спукали мехур с шиш(оле това звучи като на имквизиция Shocked) и като станало разкритието 7сми направили секцио..не знам защо така е минала през всички екстри,.,,дано с еоправят по-бързо!
А ся с тея размери аз пак се размислих,ледам,че буците в корема ми са големи,ама като се сетя за ония 900гр ooooh!
ПростоАз пък е добре и има не много кърма,ами адски много-така ми писа Mr. Greenи се едяла по цял ден,препоръчва горещо помпата на Авент,та и аз си мисля,ако ще ми трябва помпа на Авент ще е
Виж целия пост
# 141
лека и мека от мен, сладки сънища мамчета  newsm46  sleepuu
Виж целия пост
# 142
честно ли е само аз пак да не спя Tiredимам контракции къде болезнени,къде не,ама си ги имам-имам чувството,че корема ми е постоянно твърд и така ме стяга стомаха,че дъх немога да си поема,чак ме замайва Tired
абе тоя корем е все твърд бе хора Shocked
Виж целия пост
# 143
Честити бебчета на steladada, vanesa666 и  talyyy! Да са им живи и здрави, бързо да се възстановяват мамите и да си гледат с радост дечицата! Ама каква работа посреднощ ми се отвори само - списъкът вече е актуализиран - голям берекет! Ха дано и утре да продължаваме така с добрите вести!
Сладурче, то и аз не спя, ама защото храних малката. Изтрай още малко, като родиш и всички неразположения, които си имала от бременността, ще изчезнат като с магическа пръчка! Поне при мен беше така - като се събудих на другата сутрин, чак не ми се вярваше, че я няма тая болка в ставите, която ме мъчеше, и зъби не ме боляха, и кръв не ми течеше от венците...Сега все още от време на време се сещам с умиление за ритничетата в корема и да си призная, ми липсват, но пък човечето е до мен и мога да си го гушна по всяко време... Simple Smile
Виж целия пост
# 144
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА STELADADA, VANESSA I TALYY! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ИМ ПОЖЕЛАВАМ!  bouquet
Аз пак не спя, но нали вече не се пазя да не родя и смело станах да почета из форума. Хич не ме интересува, че имам контракции Peace Едвам се сдържам да не хапна нещо. Гладно ми е, но ако почна да се тъпча и нощем.. Crazy
Виж целия пост
# 145
Ауууу, не се издържам вече - отивам да хапна нещо, че ще умра от глад. Чак изпаднах в хипогликемичен шок. Не ми се беше случвало скоро. Ами ако раждам 12 часа, аз на 6-тия час ще си загина геройски от глад или ще изпадна в хипогликемичен шок и ще треперя като наркоман #Crazy А може би тогава нивото на адреналин е много високо и не позволява на организма да се "лигави" newsm78
Виж целия пост
# 146
Добро утро!  bouquet
Виж целия пост
# 147
Трябва да има баланс в природата Hug Женския отбор нарастна newsm68 newsm44
Честити момиченца на steladada i vanessa666 newsm51 newsm51  bigdance2 Да са ви живи издрави, много послушни и да радват мама и тати! На мамите бързо възстановяване и пишете!
Честит син на Talyyy! Дано всичко бързо се оправи! Да е жив и здрав малкия бебо и много сили на мама! Praynig smile3525 smile3525 smile3525 Чакаме инфо
madchen ти сън не си спала Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Добро утро и весел ден на всички!

 Кате , ама си добър учител!
Виж целия пост
# 149
Добро утро, кафенцееее? Simple Smile който не е пил още.
 
Та как спахте мили4ки мами?Виждам,4е някой са будували доста,аз откъртих в 21,30 и до към 1,20 съм взела дрямката и се хранихме с мъника.Оставила съм на майка ми после бебефона да се събувда тя в 4,ако стане бебо де,оба4е как ни е извъртял той да ви кажа.....като съм го оставила в коша дремнал малко и към 2,15ч надул гайдата и майка ми си помислила,4е аз съм го хранила към 11ч и му дала от изцеденото мляко, той си го изял доволно и заспал, събудихме се в 7ч:)Пак яде сега, много......промрънка и заспа.
 А ритниците на бебо на ми липсват, дори изобщо не се сещам и за тях.То вси4ко във времето ни сега е толкова раз4ертано,4е всеки момент гледаш да свършиш нещо докато спи.Минали са 12 дни ве4е,а на мен корема ми се прибра и пъпа ми се пооправи.4ак не мога да повярвам, нося си дънките от преди да забременея,в смисъл аз си ги носих и преди де,ама не ги закоп4авах,а стър4аха.....Операцията не ми опъва,ве4е я мажа с Контратубекс,абе все едно не съм раждала секцио!Мн съм доволна.

hahhahah ми то мойто кафе не се вижда:), добре 4е и Тиха вода е ка4ила да си пийнете хубаво:))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия