Работещи майки 2006 г. - тема 10

  • 17 459
  • 319
# 210
Hug Hug Hug много вълнуващо... искам и аз, ама като не ми стиска...

равия, попадам в общата страница на снимка бг - квото и да си искала да ни пратиш не ми се отваря...

мами, имам първи скици на къщата от днес. Много съм доволна...
Виж целия пост
# 211
Майра, на тебе прилича  Wink
 Hug

Ger4о, ти си направо отличник! Мислех, че такива срокове са непостижими! Аз да ви се оплача, че съм бясна на безумията в тази държава. Тук правосъдие няма! По-точно т.нар. правосъдие няма нищо общо със справедливостта!
На всичкото отгоре съм се сдухала от работа, утре откриваме изложение, посрещаме чужденци, а вече втора седмица съм без бавачка. Ако оживея, ще пиша в края на седмицата...
Виж целия пост
# 212




Честит Рожден Ден, на създателката на тази невероятна тема ГЕРИ! Миличка,желая ти безкрайно много любов!Здраве и бъди успешна,както винаги до сега!Ние се гордеем с теб и много те обичаме!  Hug
Виж целия пост
# 213
Честит Рожден Ден Гери    bouquet   bouquet   bouquet
Желая ти много любов, здраве, късмет и успехи  Hug  Hug  Hug

Виж целия пост
# 214
Честит рожден ден, Гери!

Виж целия пост
# 215
Честит Рожден ден, Kabiv! Пожелавам ти здраве, щастие и късмет!
Виж целия пост
# 216
Супер сте! Благодаря ви много от сърце Heart Eyes Много сте ми ценни
Хайде да почерпя ... за всекиго по нещо Simple Smile


 Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Гери, ще ти пусна адреса на ЛС,да ми пратиш парченце от тортата и чашка бяла винце  Laughing Другите екстри на по-младите  smile3534
Виж целия пост
# 218
Извинете, че нахлувам така в темичката ви (то и аз май съм за тук, че започнах работа на 3.09. ), но не се сдържах, като видях "стари познати" от юлската отчетна, мама RAVIA и Nadejda и реших да ги прегърна  Hug и да има кажа, че се радвам, че сте добре и не сте изчезнали съвсем от форума  Hug
Виж целия пост
# 219
 Гери, пожелавам ти много здраве и щастливо семейство[smilie=smile3525.gif]  smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 220
 newsm59 Гери. Пожелавам ти здраве и щастие!!!
  Gift
Виж целия пост
# 221
Аз в еуфорията след прегледа не съм ви разказвала как ме спече шефа в понеделник..

Та издирвал ме сутринта да говорел с мен - добре, че бях предупредила в стаята, че съм на лекар и ще отида по-късно. Виждам го после - той вика ще мина..и не идва. 20мин преди да си тръгна ми звъни по телефона, а е през една стая от мен Shocked и вика - имаш ли време, ела..Отивам аз - той става и затваря врата - аз съответно спек, щото вратите винаги стоят отворени, само при супер тайни срещи се затварят..Започва да ми разправя как му бил по-малък бюджета за 2008, и аз веднага си представих как ще ме кара да работя на по-малко работно време ..ама ми мина като светкавица тая мисъл. А той продължава - щял да гони един колега, който е 3rd party и дали съм можела да поема работата му. Било много спешно, защото колегата реално е до 19.12 само при нас...Офф как ми олекна Whistling

В следващия момент се замислих дали не трябва да му кажа за бебето - аз живот и здраве към 20.5 ще излизам по майчинство, та дотогава аз пък трябва да препредам на някой друг тая работа, но в крайна сметка пък реших да си затрая до след нова година и да имам някой коз в ръката Thinking

Та въпросния колега още във вторник ме викна на среща - оказа се, че държи освен проекта, по който работехме заедно още 1 голям проект и ще има бая гърч...

Отделно по стария ми проект сега трябвало да правим нещо като постер, за да го представяме на другите проджект и дивелопмент менаджери..абе аз че съм си прост дивелопер прост съм..ама днес 2.5ч висяхме и документатора на групата ни занимава с неговите глупости - подробности от типа дали листите А4 формат да са прави или легнали Shocked, колко било лошо да излизаме от ориентировъчния (не твърдо зададен!!!) размер на постера с няма и 5см и всякакви подобни простотии #Crazy Накрая в последните 30 мин стигнахме до същността, ама съотвенто не ни стигна времето за всичко, та утре пак ......Моля момичетата от маркетинг и подобни да дадат малко акъл, че утре ще има убийства на работното място Crazy
Виж целия пост
# 222
ivka76  Hug Добре дошло на новото попълнение. Ние тука сме шантавички, но пък ни е весело  smile3534 newsm68 Момичетата са страхотни,но ще се убедиш предполагам сама! Peace
Виж целия пост
# 223
   Kabiv-че честит рожден ден  newsm59 nbirthday smile3510.  Здраве и щастие.
   Добре дошла и на ivka76.
   Майра, аз немога да помагам- в момента се занимавам с трудни математически задачи smile3529, по повод ремонта на басейна ни, и подмяна на плочките му е намиране на фирма- будала /защото другите искат майка си , баща си и цялата рода/да го поддържа.  И да сметна разхода на консумативите за другия сезон newsm12,  е да ама те зависят колко са се --------- в басейнчето.
Виж целия пост
# 224
Майра, аз си мислех, че само в бг те занимават с това, за което не ти плащат и не ти е работа ама то така било навсякъде  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия