Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 150
айде пак заспахте всички Rolling Eyes
късмет на тези,които ще раждат Peace
Виж целия пост
# 151
Хайде да се отчета,че всички в момента спят.
За раждането - едно съвсем рутинно секцио,при което ми се разказа играта при упойката и след хиляди убождания от страна на анестезиолога ми прилоша и накрая ми сложиха пълна упойка.Събудих се обляна в сълзи и незнех на кой свят се намирам,чух че си имам момиченце.Приведоха ме в реанимация и ми показаха бонбонката,която е наистина малка прелест.Със светла косичка е и очичките са светлички,надяваме се да е синеока като тати и кака(той мъжа ми се шегуваше преди малко,че ако е руса и синеока незнае откъде се е взела такава,той такива неможел да ги прави Joy).До вечерта на същият ден вече мърдах усилено и седнах в леглото,пуснах си краката надолу и си мислех,че раздвижването няма да ми се опре.На другият ден обаче видях доста зор докато тръгнах нормално,после болки при ставане сядане и лягане,абе кофти....Беба ми я сервираха след като се раздвижих и от тогава не сме се делили,само нощем ги взимаха.Кърма вече имам,на втория ден имаше капчици коластра после по сериозно потече и днес сме се кърмили цял ден,надявам се да е все така.
От днешното ни пребиваване у дома съм доволна от бебка,сам спа и папка.Първата баня беше невероятно изживяване за нея,не гъкна само въртеше очички.Аз очаквах да плаче,нищо подобно.

Арабела,за каката ме питаш.Ами при нас е голяма драма ooooh! Нали не се бяхме виждали 5 дни и тя милата се беше толкова затъжила за мен и не ме изпускаше за миг.Като се прибрахме и видя че гушкам бебето писна веднага,ама толкова сърцераздирателно Confused....Оттам нататък беше все около мен и аз гледах да я обграждам с внимание,бебето само го кърмя и оставям,добре че си спинкаше милото.Общо взето голяма ревност има засега,но аз се надявам като посвикне това ще отшуми.Моля се да е така,защото днес беше кошмар,а и аз си поревах защото наистина детенцето ми страда заради липсата ми толкова дни Tired

Боби,честито синче!
Виж целия пост
# 152
Дес,а снимчици на малката ще има ли Flutter
ей момичета скука голяма Tiredзащо само аз не спя,не знам Rolling Eyes,обаче ей сега си хапнах,че нещо бая глад ме налегна Joy
Виж целия пост
# 153
Аааааа,Сладурка,и аз не спя още!Още сглобяваме леглото на беба,голям зор,но му се вижда края и това е много добре,защото много ми се спи вече.
Виж целия пост
# 154
Добро утро,честито на всички нови мамчета и бебенца.Момичета,не мога да се отърся от мисълта,че нещо с бебето няма да е наред,не ме е страх от раждането (макар,че ще раждам  нормално и без упойка), но пък от 2 седмици ме преследва ужасната мисъл,че с бебето нещо може да се случи или да се роди с увреждане.Мислите ли,че е нормално... не мога да спя от притеснение,док. ми се смее че съм се втелясвала,ама гадното чувство не изчезва.Някой преживял ли е подобно нещо...?
Виж целия пост
# 155
Честито на новите мами
Дес, добре дошли у дома   bouquet Ох, това с ревността на каката е голяма драма, незнам дали ще мине - може би след 2-3 години...Тази сутрин пак беше такъв рев у нас, ужас направо...
А бебо от снощи го хванаха коликите - незнам дали ми се събраха 2 часа сън за цялата нощ и сега едвам гледам  Sad
На таткото и на него му идва нанагорно явно, въпреки че не си признава, но е станал един киселяк и заядлив... #2gunfireчак ме дразни  Embarassed
Дано се пооправи положението, че като се знам къв съм нервак ще се изпокараме като стой та гледай. Поне ми беше направил закуска и кафенце  Simple Smile та ме омилостиви  Simple Smile
sladurka спи сега, че после...колко безсънни нощи те чакат... Simple Smile
Ох, допивам си кафето и отивам да се опъна при бебо, че едвам се държа.
Виж целия пост
# 156
Честито на новите мами - Тотонто,Бразилката ,М_Фейс и Боби! Бъдете много щастливи с новите съкровища в живота ви! Бързо възстановяване и много късме!  Hug

   Та... Добро утро! Хубави новини виждам само... Сега ще ви позичета,но преди това малко снимчици от нас в албума  Heart Eyes
Виж целия пост
# 157
Вижте какви капки против колики открих, ровейки се из нета - http://www.bilpharm.com/productbg.php?R=7&SR=186&p=22&am … 5qlncmosv150fu7c2 Някой да е чувал нещо за тях? newsm78
Виж целия пост
# 158
Добро утро! Как сте днес? Аз нещо почвам да изтрещявам, снощи се поскарахме с милото, не знам вече кой е по-изнервен, ама като  че ли трябва да ми се даде път в момента на мен...Наляга ме една депресийка гадна, а още не съм родила дори, така че Галка-не си сама, и мен напоследък едни мисли ме тормозят-бебето , таткото, баткото, а като мина край огледалото, ми иде де го перна с нещо тежко. Вчера ми донесоха една снимчица, правена миналия септември-ревнах, такава голяма промяна за една година имам, как ще си върна предишното задниче, и старите си крака искам...Гледам и снимчиците на нашите бебета-толкова са сладки, че всичко друго наистина остава на заден план, ама пуста суета. #Cussing out
 Та така, чудя се днес да продължавам ли да се цупя на таткото, или да се разсея с нещо приятно, и май ще е второто, ама какво да е то newsm78, нещо ми свършиха разтоварващите идейки-предложения?!
Виж целия пост
# 159
Добро утро и от мен!

Отдавна не съм ви черпила сутрешно кафенце...
Големи сладурчета има в албумчетата ви...
До сега ги гледах и си припомнях като родих каката колко малка ми се струваше...
И аз се изнервям от непрекъснатите въпроси...роди ли вече? оооооооо ужасно е!
А и като се има предвид, че родих първото детенце след термина...и сега има вероятност
да е така...направо ми иде да крещя като ме питат...ама айде бе няма ли да раждаш?  Crazy
Иначе аз се чувствам Ок. Днес пак ще ходя да записват тоновете на бебка...
аааааа
ами ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО
на Тотонто,Бразилката ,М_Фейс и Боби за
на новородените бебенца!!!

Да са ви здрави и усмихнати малките съкровища мили майчета!!!

Слънчев и щастлив ден от мен!   bouquet
Виж целия пост
# 160
Просто аз Ная е прелестна,и е толкова мъничка и как кротко спинка душицата.
честитито на Totonto,Brazilkata,M face i Bobi да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват.
Виж целия пост
# 161
аз тази сутрин се събудих с твърдото решение вече никога да не притеснявам някоя жена с тъпизми от рода " Ти кога ще раждаш?" или " Еди кой си роди ли вече?".Много е подтискащо, ма то човек трябва да го изпита, за да разбере....

Иначе, добре дошла на Дес   bouquet и честито на всички момичета, които вече си гушкат бебоците   bouquet
Виж целия пост
# 162
Добро утро и от мен!Вече тотално изгубих дирята ooooh! кой кога родил и на кого съм честитила вече,така че....

ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА.БЕБОЦИТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,ПОСЛУШНИ И КРАСИВИ.БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

Божеее,на хората им се родиха бебетата,вече абитуриентска ще правят,моето се тутка като охлюв. newsm78 newsm78

Вчера се замислих,че приличаме на пакет пуканки,сложен в микровълнова печка на забавен кадър.Непрекъснато някоя пуканка се пука. Hug  bouquet Hug

Виж целия пост
# 163
Честити бебчета на brazilkata, m_face и bobi2mama! Да са живи и здрави малките патета, да радват цялото семейство и да са орисани с много късмет Hug smile3525 newsm51 newsm68 newsm44 smile3504 newsm32
Дес добре дошла! Peace
Галка_26, не се шашкай толкова, май е нормално. Аз го минах този период и дано всичко е ок с бебо.
Виж целия пост
# 164
Честито на тотонто, бразилката, м_фейс и боби ! Много да са здрави и щастливи заедно с бебчетата си   bouquet

Azade, как си душка? Кога ще раждаш? Mr. Green Хайде, малко остана не се изнервяй.  Hug

Ние с бебока сме екстра, на мен кърмата май доста ми се увеличи. За съжаление малкото още не суче много ефективно, но аз действам с помпата. Даже снощи замръзих първа доза във фризера...като казвам първа, първа в живота ми  Grinning Жълтеницата ми се струва, че отшумява, което ме радва.
У нас е някаква катакомба...но просто нямам сили да подреждам багажа. Ще си стоим така, докато ми дойде ищаха. Уж много помощници е имало, докато съм била в болницата, честно, за една седмица идея си нямам какво са вършили, но нищо не са свършили. Иначе да се бият в гърдите, че са били у нас...нито изчистено, нито е изгладено за бебока...там, където е измито сега повтарям, защото е мръсно...абе... ooooh! Получило се е "свърши работата така, че да не те карат отново". Само да ми е жива и здрава приятелката, толкова рабта е отхвърлила за един ден...добре, че е била тя.
Иначе, татито ни много ми помага. Просто е...вълшебен тати. И миналият път беше така, сега пак. Тлкова се грижи за нас, че чак ме трогва до сълзи.
И като казах сълзи...така ме тресат хормоните, че все на сълзи ме избива Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия