Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 30
Добро утро!!!

ЧЕСТИТ рожден ден на каката на АРАБЕЛА !!!

НЕКА е добричка, щастлива и здрава, а и да помага много на мама за бебчето!!!

ДИТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на теб бъдещо МАЙЧЕ!!!



ЖЕЛАЯ ти от сърце ЗДРАВЕ, леко раждане и да си много обичана жена!!!

ДОБРЕ ДОШЛА ProstoAZ
чакаме снимки на твойта принцеса!!!
Виж целия пост
# 31
Дита, честит рожден ден, да си жива и здрава, да се радваш на прекрасното се бебче!
Данче, това, което разказваш,звучи ужасяващо, добре, че не си изпаднала в безсилие, и не си се уплашила, аз честно казано ще се вцепеня, и няма да мога  с нищо да му помогна...
Виж целия пост
# 32
Ditta, Честит рожден ден! Да си живзаи здрава! Пожелавам ти едно сладко и послушно бебче и леко раждане newsm51 smile3510
Арабела честита ти рожденничка и на теб! Да ти е много здраво и послушно детенце и много късмет на цялото семейство newsm51  bigdance2  ura
ProstoAz добре дошла! Много добре звучиш!
Сега добър ден и от мен и се залавям с чистене в очакване на щъркелови новини
vasiags  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 33
Благодаря ви, момичета! Kissing Heart Мнго се радвам, че има толкова готини мацки тук, с които да споделя моя ден Wink

А пък и аз съм в чуденка за това спане - по гръб ли...настрани ли...ама май, след много четене и ровене,си правя извода, че настрани е по-сигурния начин newsm78 Но, наистина, родили мами, давайте съвети!
Виж целия пост
# 34
Дита,честит рожден ден! Само най-хубави емоции ти желая и едно малко ревящо подаръче в най-скоро време Flutter
Виж целия пост
# 35
ProstoAz,добре дошла,как е млекоцентралата Mr. Greenи да-кажете накъде да спят тия бебета бе-ни по гръб е хубаво,ни наникъде...ем как?
Виж целия пост
# 36
Аз намерих тук някаква тема за спането,но естествено тя е пак е спорна,няма категорично мнение,което да последваш,във всяко изказване има смисъл и се объркваш   newsm78   ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199176.msg%25msg_id%25
Виж целия пост
# 37
Дита честит рожден ден

Просто аз радвам се че са ви изписали и сте си у дома с беба

честит рожден ден на дъщеричката на Арабел
Виж целия пост
# 38
Краси,тъкмо щях да кажа,че не си се появявала Laughing
айде днеска няма ли бебета? толкова мами спряха да пишат newsm78
аз днеска май ще трябва да се измъкна от хралупата,пък хич не ми се ще,не ща да вървя,да излизам,че всичко зор голям
Виж целия пост
# 39
Тук съм но наблягам на разходки току виж беба решила да излезе,но няма такива изгледи.
Ходих да плащам сметки,утре ме чака същото,милото се майтапи че ще родя някъде по път,и на село бях в неделя,преди голямо лежане за да не родя по рано,сега големи разходки,но не виждам прогрес  Laughing
Катеринка нещо я няма?
Виж целия пост
# 40
Катеринка още няма нет,макар,че може и по друга причина да я няма smile3521
Краси Laughingи аз днеска ще съм на принудителна разходка-разплащателна по-скоро Joyненавиждам вече банки и гишета,ама няма кой освен мен Crossing Arms
Виж целия пост
# 41
Арабела, честита рожденничка! Много да е здравичка, много да слушка и да е най-прекрасната кака на най-прекрасното бебче  Hug

Дита, ЧРД ! Пожелавам ти най-хубавият подарък за тази година- леко раждане, здраво и кротичко бебче, и бързо възстановяване от раждането.    bouquet

За спането, аз си го слагам настрани. На всяко хранене сменям посоката на спане за да има хубава главичка  Flutter
Само че дивачето се научи да се извърта по гръб, та понякога го заварвам да е по гръб с главичката настрани. То това е важно- нослето да не сочи тавана. Ако върне мляко да може да изтече навън, а не обратно в гърлото.

Просто Аз, привет  Simple Smile Блазя ти за кърмата, използвай я максимално  Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Привет от мен!
Благодаря на всички ви за поздравите и пожеланията!   bouquet
Да ви се връща всичко най-добро!  Grinning

Честит рожден ден, Дитта! Много любов, здраве и късмет! Също така едно леко раждане и най-прекрасното, здраво бебче в най-скоро време!

Просто аз, Добре завърнала се у дома! Все така спокойна да е Ная и само да ви радва!

mergi, не е изпуснато нищо. Наистина на запад се препоръчва поставяне на бебето по гръб, смята се че това е най-безопасната поза за предотвратяване синдрома на внезапната детска смърт.
Аз пък стерилизатор в микровълновата май не мога да вкарам  newsm78 - много е ниска нашата. Ще бъдем с електрически.
Малко безсмислена работа ми се види, но ще стерилизирам поне в началото. Безсмислено, понеже пише, че по принцип стерилността се запазва до 3 часа, ако не се отваря капакът. А как да не го отворя като трябва да извадя от вътре я шише, я биберон, я помпа  Laughing На всичко отгоре като стоят вътре не са ли през цялото време мокри  newsm78 А като ги изкараш да изсъхнат и вече има контакт с въздуха и стерилността се губи. Така че, измиване и изплакване с гореща вода май върши същата работа...
Виж целия пост
# 43
Честит рожден ден, Дита! 


Арабела, да ти е жива и здрава дъщеричката и скоро да си гушкаш още едно здраво бебче в къщи!
 

Просто Аз, добре дошла в отбора на родилите мами!  Hug Качвай снимки, да я видим малката Ная!   bouquet

И едно кафенце от мен:

Виж целия пост
# 44
честит робден де на Арабела да си бижа и и здража newsm59 nbirthday  Gift  party023 Tada  Party Time
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия