Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 195
ЧЕСТИТА НИ ПЕРЛИЧКА, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА НА МАМА И ТАТИ, МНОГО РАДОСТ, УСМИВКИ И КЪСМЕТ ! Бързо въстановяване на мамчето [/b][/color][/size]



 stork-girl newsm51 newsm51 newsm51

и с какви хубави мерки е .............. дай боже всеки му Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Голяма мома се е родила днес,да е жива и здрава-честито на vasiaqs!Бързо възстановяване и много положителни емоции от тук нататък.

Аз да ви се оплача пак от доктора,който ще ми прави секциото.Звъня му сутринта не вдига,пак му звъня пак не вдига и на мен започва да ми става неудобно и притеснено,бях се настроила,че утре ще ме приеме за изследвания и евентуално да насрочим дата,да ама не...накрая отидох в Майчин дом,намерих го,казвам му коя съм и за какво се боря,а той нашия-"Ами ела в петък да ти направим изследванията и после ще те пуснем да си ходиш." И сега пак чакане и мислене.Галка не си сама,на мен ми минават какви ли не параноични мисли,но не смея да ги споделя,защото си мисля,че съм единствената луда,която вместо да се радва,че скоро ще става майка,си мисли какви ли не глупости и съчинява сценарии на семейни драми. Rolling Eyes  Но се старая вече да не мисля,защото не е хубаво,трябва да бъдем положително заредени. Hug

Аз мога да ви пожелая "лека нощ",защото така ми се спи...отивам да лягам.
Виж целия пост
# 197
честита дъщеричка на Vasiaqs да и е жива и здрава голямата мома,тя май е най голямото ни бебе-момиченце досега.
Виж целия пост
# 198
Честито на vasiags!Да расте здрава голямата мома!

И аз качих малко снимки на мойта беба,който иска може да я види.
Тя днес милата е също така послушна - папка и спинка,брей брей не смея да се зарадвам.Дано да е все така че да можем да си обръщаме внимание с каката,че много страда.През нощта ставах много пъти,помрънкваше си човечето Rolling Eyes,само да не е нощна птица,че много ми се спи нощем беееееее.............. Mr. Green

Сега ще събирам кърма ,че утре ще ми вадят конците и поне за 2-3 хранения няма да ме има,а неискам да давам АМ.Дано събера достатъчно Praynig
Виж целия пост
# 199
Разгледах снимките на малките скорпиончета - то нямам думи какви са сладки всички newsm32.Идеални са....чак ми се вижда нереално . Майчета какво щастие само,да са ви здрави,весели и много,много щастливи бебчетата. newsm51
Виж целия пост
# 200
Момичета надявам се ,че ще ме извините че се намесва във вашата тема,но:
Stella b е родила момченце Митко,3200кг.днес в 12ч. на обяд.Да им е честито новото момченце и много щастливи мигове да имат заедно!
Виж целия пост
# 201
Привет майчета!
Добре дошли на Дес и ПростоАз малките са големи сладурани.
Честито на новите мами няма да ги изреждам че станаха много чак човек да не повярва за толкова кратко време колко много бебчета са се родили.
Ние също плачем много от колики но вчера отидох до аптеката и ми препоръчаха някакви нови капки немски и още като и дадох при първото хранене се успокои детето чак не можах да повярвам.Сега сме се ококорили и си мрънка нещо.Пъпчето още не ни е паднало и започнах да се притеснявам вдругиден сме на консултация и ще видим какво ще каже лекарката.
Мими чакаме вести как е минало и дали всичко е наред.
Честито на Stella b малкия много да ги радва и слушка.
Виж целия пост
# 202
ЧЕСТИТА ЩЕРКА НА МАМА Vasiaqs
 newsm51

ЧЕСТИТ СИН НА Stella b! smile3525


Да са живи и здрави бебоците и много да слушкат мамите и татитата си! Hug

Дес, ПростоАЗ
- пу-пу, големи сладурани си имате!
Виж целия пост
# 203
бебета, бебета Simple Smile Хайде 4естита радост на Васияс и Стел4ето!Супееер.
Мами,моят беб спинка като къпано:),ама ве4ера ще ми се такова.......таковата....е, майка му като е скапана и не мове да спи през деня ще се мъ4и през ноща.И аз като Дес мн ме мъ4и нощното ставане.Пусто ама деца гледаме, аз ли си мисля 4е съм егоист,какво ли хи4 не се стягам и да си кажа,"абе за детето си го правя бе" и да не ми пука, ама все се оплаквам и негодувам със ставанията си,ей Цеци и Лили и др мами си кротуват и не мрънкат като мене, аз един хубав бой ще ме подреди добре:)
Виж целия пост
# 204
Ние също плачем много от колики но вчера отидох до аптеката и ми препоръчаха някакви нови капки немски и още като и дадох при първото хранене се успокои детето чак не можах да повярвам.
Ей Дан4е, давай ги тия капки,4е ако не ни подейства Инфакола ще се мятам на нещо друго, то на вси4ки деца разли4но действат вс медикаменти.
Виж целия пост
# 205
Е не е истина направо.

ЧЕСТИТИ БЕБОЧЕНЦА НА ВАСИЯС И СТЕЛКА.ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НОСЯТ МНООООГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ.

Стелка си беше заплюла май 08.11,но Миташки я е изненадал май.

 smile3511Накрая ще остана само аз в списъка с чакащите бебе.
 smile3515 smile3514 newsm45
Ето-и двете са с моя термин. Weary
Виж целия пост
# 206
Дочакахме хубавите вести Hug
Честити малки съкровища на Stella_B и vasiags, да са им живи и здрави за радост на цялото семейство. smile3525 newsm51 newsm44 newsm68
Големи сладурани си имате Дес и Просто Аз,  newsm03 newsm53
Виж целия пост
# 207
момичета,

можете ли да ме посъветвате откъде да си купя ластичен клин за след раждане (след секцио).
гледам ги в онлайн магазините ама не смея да си поръчам защото не мога да го премеря.
ако знаете къде има ще съм старшно благодарна за съвета ви!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЕТА И ТЕХНИТЕ СЛАДУРСКИ СКОРПИОНЧЕТА! ЧЕСТИТИ ПОВОДИ И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!

ако някой ще е в Тина Киркова на 19-ти ще се видим, затогава ми е планирано секциото.

Успех на всички неродили, леки раждания и здрави бебета!
Виж целия пост
# 208
Честита дъщеричка н а Vasiaqs! Браво на мама, каква голяма мома е отгледала в коремчето Hug
Честито момченце на Stella b! Много да е здравичко и послушничко Hug

Мамита, аз ви бях писала, че при нас коликите продължиха до 1г някъде. Кошмарно беше...но не помагаха капките. 2005г само се беше чуло за Инфакол и ние веднага поръчахме от Англия. Ефекта беше нулев. Така, че сега си ползвам Еспумизан. Общо взето няма лек...някои бебоци ги карат по-тежко, други по-леко. Моят синковец беше от първите и спеше по 3- часа на денонощие в началото. Кошмарно. Дано сега на Павката му минат по-лекичко, че второ такова чудо ще ме повали  Praynig

Азаде, добре, че не съм се засекла с тази мама...много щях да се депресирам ooooh! Та твоят корем е като моят в 5-6месец.. Представям си това миньонче какво коремченце е имало Blush

Цеце, мен нищо не ме боли. Днес си махнах превръзката и имах малко изцапано по нея. Но не ме боли, а ми е изтръпнало там. Само докато кърмя имам контракции, които ме понаболяват. Даже и кръв вече  не ми тече..минах на малки превръзки.
А пък каква съм кукувица..тя водоустойчивата леенка се била разлепила, а аз си се къпя и си мисля, че раната е суха ooooh! Ама как да видя, като ми е увиснал корема...добре, че не е станал проблем.

Лили33, дан4е така, като ви чета как говорите и от свое име ми става жал за този запек и за непадналото пъпче  Laughing

Дес, какви конци бре? На мен този път и възелчета не ми махнаха...Миналият път само кръцната две възелчета в двата края, а този път била още по-напредлана технологията


Виж целия пост
# 209
 smile3518 smile3511
аз май ще се пренося ...................... знаете ли какво се прави в такъв случай. Термина ми е 07.11 а нямам никакви признаци, освен стягането на корема, което си ми е от доста време вече .............. утре ще търся доки при който ще раждам да видим какво ще каже той, ама ми е стегнато под лъжичката, защо така става ............... хората раждат преди датата, а аз пак наопаки  smile3514
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия