Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 41 106
  • 479
# 150
Спомням си преди години Нери Терзиева каква коса имаше. Дано някоя от вас я помни! Тогава с къна и моята ставаше такава - красива и не блестяща, а направо лъскава.Сегашните къни не са същите.Незнам какво правят тези хора, ама тъкмо ми хареса нещо и те вземат, че го развалят.... smile3516
Виж целия пост
# 151
Здравейте.Извинявам се предварително защото знам, че във всички тези теми няма как да няма отговор на моя въпрос ...но....Искам да попитам и много ще се радвам ако някои ми отговори-Вреди ли маската при бременни жени не искам да я спирам а маи трябва...Ако може някой да сподели личен опит мн бих се радвала.  bouquet
Виж целия пост
# 152
Не е хубаво да се използва от бременни. Мога да ти кажа това, а отговорността да я поемеш ти.
Прави я без АД3Е - само с масла, киселина и мъничко алкохол.
Виж целия пост
# 153
Аз от къната отдавна съм се отказала. Преди време се правих, но в никакъв случай не помня да ми се е сгъстила косата от нея. Докато бях бременна, един път се къносах и нищо не стана и се боядисах след известно време.
Има безцветни къни за подхранване, но какво има в тях и колко подхранват е друг въпрос.
Заинтригува ме маската с розмарин и безцветна къна за обем и може да я пробвам някой ден.

Днес си взех рицинаво масло и се чудя с какво да го смеся. Дали да не сложа в хумата от него плюс още нещо. Simple Smile

От продуктите на Гкис Кюр и на Елсев съм безкрайно недоволна и мисля да не си взимам от тях повече. Naughty
Виж целия пост
# 154
аз имам къна от турция-безцветна.ползвах я преди време за подхранване,но май пак оцветяваше.имам доста от нея,но не я ползвам.сега съм почитателка на тривитаминола. Grinningизмих се с новия шампоан,но не мога да дам още отзиви.на аничка се извинявам,че забравих да и оставя тривитаминола.ще го доставя утре на обяд.
Виж целия пост
# 155
tornadoto katrin, не се притеснявай. Hug аз следобед съм на работа, така че ако искаш след като се прибираш от работа да ми го донесеш,за да го платя. Peace
Виж целия пост
# 156
Реших се да пробвам глицерина Rolling Eyes
Сега съм пак с моя измислена маска. Не знам защо, но повече обичам да си ги измислям аз самата  Crazy
Сложих витамин А, бадемово масло, глицерин и мед - от всичко по половин супена лъжица някъде... Не исках да стане много мазно. Ще стоя час и половина, че и без това е късно и ще видим после резултата Peace Дано е добър Praynig Praynig
Иначе аз не ползвам шампоани от рода на хед енд шолдърс, елсев и глис кюр, лош енд гол и такива... Просто знам, че косата не ми понася такива неща. smile3511  Сега за втори път ще си поръчвам този шампоан:
http://rsi-maria.hit.bg/promocii4.html
Бях с него половин година, после с този:

Вие къде основно мажете маската-в корените или по косата... newsm12
Виж целия пост
# 157
Здравейте, дами-косоманки!!!   bouquet
За две нощи изчетох всички теми ( #Crazy ) и много се ентусиазирах  Party
След дълго скитосване по аптеките днес,  в момента съм намацотена и тръпна да се измия.
Докато нанасях маската косата ми се начупи доста и някак си стана обемна  newsm78 . Много ми допадна...., а каква ли ще е като се изкъпя  Crazy

P.S. Косите Ви са невероятни! Направо завид, завид, завид (благородно, разбира се)...  Crazy
Виж целия пост
# 158
Ето ме и мен моми4ета  Mr. Green Как са ви гривите  Whistling Hug ? Днес си измих косата с шампоана и балсама Азия и съм много доволна,но пък да не взема нещо да хваля и те ще вземат да го развалят... пак ми се струва,че косата ми е мазна.. а се къпах сутринта..може и вече да си въобразявам,защото преди беше суха  newsm78 Thinking Crossing Arms
Виж целия пост
# 159
И аз имам същото гадно усещане, макар че този път нито мас, нито газ сложих Naughty, само Тривитаминола, малко мед, хума и по малко от три масла newsm78... ракийка и оцет. И пак не успях да я измия качествено... защо не знам...прекалено мазно ли става, шампоана ли е виновен  ooooh!...

Май ще трябва малко по-малко мазно да става, че то по принцип косата ми е към мазна  Crossing Arms не знам, но утре пак ще я измия, че е ужасна #Cussing out

Никога не съм имала този проблем... ставаше гадна чак на втория ден накрая към третия, а сега... продължавам експериментите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
Ето я и моята грива -> http://www.picvalley.net/v.php?p=u/9/2240_320.JPG, http://www.picvalley.net/v.php?p=u/10/2259_813.JPG, http://www.picvalley.net/v.php?p=u/10/2255_740.JPG и то благодарение на оригинална маска още на първата страница, защото аз страшно много я тормозя... редовно я изправям, тази година ходих на почивка в Турция, водата беше адски солена, а косата все си беше така невероятна... Аз не съм много по експериментираните маските, защото се страхувам, че едните съставки да не попречат действието на другите съставки и така...  Crazy
Виж целия пост
# 161
Djessica_88 , писала ли си в друг форум на тема Тривитаминол?Днес видях снимката ти на друго място...
Косата ти е разкошна!! Просто нямам думи!
Виж целия пост
# 162
Djessica_88 , WoW newsm09 newsm51
Виж целия пост
# 163
Благодаря ви момичета  Grinning иначе аз пиша само тук (иначе съм пускала и в друга тема за витилигото  Sad ) и във www.cosmopolitan.bg - форума му... никъде другаде...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 164
Момичета, все по-доволна съм от действието на тривитаминола. Омазнява ми се толкова, колкото и преди да почна с маската и косата ми е пухкава, мека и лъскава всеки ден. И еднакво добре ми стои и права, и чуплива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия