При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля!

  • 11 227
  • 289
# 90
Да е жив и здрав Васил4о на мама Лил4о!

Мамета, ОК аз не се цедя от снощи,давам да си папка мал4о.Снощи бе малко неспокоен от коликите, но не беше страшно.И аз предполагам,4е кантара в клиниката и този на педиатърката си дават разлика,а 200гр е наддал от изписването, не от раждането.Това е от нас, нещо ми се псинка и ви оставям, айде до после и успех на сладурката, аз мисля,4е днес -утре ще ни изненада!!! Hug
Виж целия пост
# 91
Абе я да ви питам - от доста време чета за "изключителното кърмене"- има много 'за' и 'против' - вие какво мислите за него? Голямо чудене е при мен,как така детето няма да пие никаква вода? Съгласна съм че нищо не може да замести майчиното мляко но....не е ли малко прекалено 6 месеца само кърма и даже без вода newsm78, да не говорим пък за сокчета , пюренца и тем подобни,които се отричат преди 6-месечната възраст на детето.
Виж целия пост
# 92
Добро утро и от мен и честит Васко на мама Лилчо    bouquet
Галка-26, при мен каката пропи вода на 1 година и 2-3 месеца някъде, въобще не се притеснявай, тя кърмата е 90% вода. Аз също съм превърженик на кърменето и ще захранвам след 6 месец. Много зависи от самото дете обаче, сама ще прецениш кога му е дошло времето за въвеждане на друга храна, различна от кърма. С каката бях пробвала да я захраня по-рано, но тя отказа - пробвах с няколко вида пюре и тя всчко плюеше, отложих за месец по-късно и вече всичко си тръгна нормално, явно наистина не е била готова преди това.
Сладурка, стискам палци днес-утре да се появи бебето вече  Simple Smile и хич да не се шашкаш - тя Цецето ти е казала - виж колко родихме вече  Simple Smile
ladybebi надявам се скоро да те видим в следващите отчетни теми, да можеш да се похвалиш с радостната новина. Аз също бях преди в юнската отчетна тема, за съжаление обаче я напуснах набързо...сега мами от тази тема ми честитят и ми е много приятно  Simple Smile  bouquet Горе главата   bouquet
Виж целия пост
# 93
Добро УТРООООООООО!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички които днес имат ПРАЗНИК!!!




честито момченце на Лилчо!!!
ДА ТИ Е ЗДРАВ големия юнак и да е МНОГО щастлив МАМЧЕ!!!



ХУБАВ ден от МЕН на всички!!!
Късмет на тези които ще раждат днес!!!

пу-пу...дано и аз да се похваля тези дни...
Катеринка много ме развеселява
  Joy
Виж целия пост
# 94


забравих кафенцето....

  bouquet
Виж целия пост
# 95
Добро утро!  bouquet

Теди, прекрасно кафе!Ей сега отивам да си направя жалко подобие на това  Laughing

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЛИЛЧО!ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО И МНОГО ДА ВИ РАДВА!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ТЕЗИ, КОИТО ИМАТ ПРАЗНИК! newsm51

Такааа...честитих Wink и отивам да хапна.Голям глад ме гони. ConfusedЛеле, цяла бременност изкарах без да ям кой знае колко, но сега... TiredИ ще си цоцкам газираната водица щом казвате Party
Виж целия пост
# 96
Четито бебче на Лилчо!!! Да е живо и здраво и мнооого късмет да го преследва! А на мама - бързо възстановяване,адаптиране и двойна радост с малкото човече! Simple Smile     bouquet

Юлче - много добро инфо си дала! Ще е полезно за всички  Hug

А относно цеденето и намаляването на кърмата...аз откакто ми слезе (вече 6 дена) кърмата само цедя - давах на цица само няколко пъти и да ви кажа...към момента си цедя по едно ... над литър на денонощие. Не знам,ако това е малко ,но не ми се ще да си мисля,ако имам повече  Shocked  особено към този момент... ще се пробвам тия дни да давам със силиконови зърна,но не мога да си дам циците на голо пак.Просто спомена за ужасното 30-минутно дъвкане е много пресен и прекалено болезнен  ooooh!
А и гледах във форума,че има майки,които само с цедене (като мен) си кърмят децата по 7-8 месеца.А аз нямам намерение да кърма години ...
Виж целия пост
# 97
Добро утро и от мен!

Скорпионка,е родила момиченце вчера по обяд - 3,200 49см!
Честито!
Виж целия пост
# 98
Добро ютро!!!

ЧЕСТИТИ БЕБОНЧЕТА НА ЛИЛЧО И СКОРПИОНКАТА.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТИ И ДА ГИ РАДВАТ.

  bouquet  bouquet  bouquet

Тъкмо зяпах списъка отпред и викам,че няма нови бебоци,но грешка.
Ние сега се прибрахме от доктор.Ми всичко ОК.Приблизителни мерки 3300 на бебе.Наместило се е на изхода,но коремът ми е високо.
Бе щом доки ми записа час и за другата седмица и ми заобяснява за слушането на тонове всеки ден при преносване,не се изкефих. Thinking

Обаче ме изпрати с думите : "И да си поискаш епидурална да не се мъчиш!".Това ме изкефи,щото бях сигурна за упойката 95%,сега вече съм 100%.

Абе няма такива задръствания....ужас.Това ако заражда човек по това време на деня,направо да си се намества на задната седалка и да си напъва,щото няма стигане до болница.
А от жените-шофьори съм супер разочарована.Като жена шофьорка,член на авто-клуб и модератор на авто-форум,трябва да призная,че никога повече няма да защитавам женките зад волана.Една овца 2 пъти взе предимство,3 пъти зави без мигач,не спря на пешеходна.... ooooh! ooooh! ooooh!.Бе нямам думи.......
Виж целия пост
# 99
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ЛИЛЧО И НА СКОРПИОНКА! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ДА ГИ РАДВАТ, А МАМИТЕ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯТ! newsm10 smile3525 smile3501 newsm74
Виж целия пост
# 100
ЧЕСТИТА БЕБА НА СКОРПИОНКА!


 Катеринке, и аз май все по се навивам, ако ще е естествено да искам епидурал. Пък дано ни казват кога да напъваме, че много се плаша от форцепси и вакууми всякакви Confused
Виж целия пост
# 101
Честити ни нови бебенца - да са живи и здрави рожбичките на Лилчо и Скорпионка!



Виж целия пост
# 102
Момичета,

понеже съм на педал, че малкия мрънка, нямам време да визулизирам виртуалната почерпка-но вии се сещате какви вкуситии може да са:-)
Днес Боян става на 1 МЕСЕЦ!!! Лелееее как минава времето...да е жив и здрав му пожелава мама-да папк и пълни памперса:-)
Виж целия пост
# 103
Мими, честита ви месечинка!  Hug Жив и здрав да ти е  Боян!
Виж целия пост
# 104
Честито месече на Боянчо!Мими,да порастне голям и умен мъж!
Честито бебенце на Лилчо!


Хайде още бебета да ни се родят днес.Късмет на всички тръгнали към родилното Peace

Аз ве още не смея да се похваля,ама ще го направя де.Имам си едно много полсушно и кротко бебче,чак на моменти се притеснявам че е толкова кротка.Да не са и уроки и дано си остане такава,ама само си спинка и папка.Когато будува също не нервничи,за разлика от кака си която беше от ръце на ръце и не млъкваше, може би затова ми е много странно с толкова кротко бебе.Все си мисля като почнат коликите колко ще е страшно,абе само черни мисли ми се мотаят в депресираната от вече отиващите си на мястото хормони Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия