Най-добрата паста за зъби?

  • 148 096
  • 394
# 195
Лакалут-дневния и нощния.
Виж целия пост
# 196
Lacalut sensitive ми е пастата за зъби, а водата за уста  Eludril, препоръча ми я стоматологът ми и съм много доволна.
Виж целия пост
# 197
Лакалут.....,но това не е единствената ,която ми харесва.
Виж целия пост
# 198
По принцип си сменям пастите за зъби (незнам дали е правилно Thinking)
Нали всяка паста има своите предимства
Виж целия пост
# 199
Lacalut sensitive е не само нея ,но нея най-често.
Виж целия пост
# 200
Лакалут  grinning012
Виж целия пост
# 201
просто жестока тема! браво! изчетох всичко, след малко отивам в ремедиум в изток да си взема четка Curaprox, пасти  Rembrandt, GUM и Elgidium! Ще видя какво от всичките неща ги има, де:)
Иначе за дъщеря ми (на 3 г.) бях купувала Elgidium и паста и четка и бяхме доволни и двете, ама последно време тя взе да харесва повече Vademecum розова. Един път от чужбина й бях взела детска паста R.O.C.S.

 - е това е нещо разкошно, искам да ви кажа! Със сигурност е швейцарска, Не си спомням, колко струваше точно, но беше поне 2 пъти по-скъпа от разни други детски - акуафреш и подобни
Виж целия пост
# 202
По съвет на стоматолога ми - Лакалут.
Виж целия пост
# 203
По съвет на стоматолога ми - Лакалут.

И за мен това е най-добрата(засега)
Виж целия пост
# 204
Аз също използвам Елгидиум и съм доволна. Водата за уста на Листерин ми идва много силна и не ми харесва. Имам електрическа четка за зъби на Орал Б и откакто я ползвам вече почти 4г, кървенето на венците ми спря. А що се отнася до хигиената и на езика ползвам стръгалка за език на Триза.  Grinning
Виж целия пост
# 205
GUM-уникална паста за зъби е Crazy
Виж целия пост
# 206
GUM-уникална паста за зъби е Crazy
Ква е тая?От де я купуваш?
Виж целия пост
# 207
Има я в някои аптеки-медицинска и е хубава  Peace
Виж целия пост
# 208
Моят стоматолог във БГ ми препоръ4а да ползвам OPALESCENCE,аз така и не сам си я пора4ала.Ина4е със OPALESCENCE- но гел  сам си избелвала забите и наистина има ефект но пак ми раздразни ужасно венците.Във Бг пастата и геловете ги  има но  мисля 4е само във някои  стоматологи4ни аптеки .
Аз във момента ползвам BIOTENE NO все о6те не мога да кажа дали е ефикасна.
Виж целия пост
# 209
Има ли паста,която да избелва зъбите поне малко?И вие от коя сте доволни в това отношение? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия