Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е бранкопер?
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Какво е импетиго?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е бранкопер?
-
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Водата в Осло официално е обявена за негодна за пиене от дълго време. През последните две седмици тя беше тествана, почистена и наблюдавана, но все още не е безопасна за консумация. Въпреки че Норвегия има изобилие от източници на питейна вода, качеството варира в зависимост от местоположението. Например в някои квартали водата е ръждива и има неприятни вкус с остра миризма на тръби.
-
Какво е импетиго?
-
Какво е бранкопер и как се лекува?
-
Какво е мнението за норвежката здравна система?





, и една готина мандижичка беше спретналаааа... моите деца като невидяли се нахвърлиха 

Колко българи от България ще пратят помощ на деца в Зимбабве например?? Знаеш ли кога ще стане...никога. А норвежците помагат и не само на Българи,а и на други страни.
Въпроса е не дададеш когато имаш,нали..всеко може. Това е българската психика. Въпроса е дададеш когато нямаш и ти ,да дадеш последното което имаш. Е там вече е трудно...
А това не е хич малко. Е нека тези дето плямпат да се заемет и те с нещо....да помогнат на някой дете, или да дадат левче на някой просяк наулицата,вместо да ги дават за цигари...всяко нещо е добро, дори и най-малкото.

Аз на вас казах ли ви умната? А вие какво, пишете ли пишете, ааааа
Сега аз какво да им пиша на тези от сайта? Това е последния майл, който получих : Zdraveite g-jo,

Дано минава вече че цяла седмица си бяхме вкъщи и много изпуснах от курса
нали се сещате
аз мислех че е на 11? То не че някога сме го отбелязвали този празник ама хайде да се ви живи и здрави бащите и татковците на децата ви