Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да се подготвя за излизане на бебето на терасата?
Как да се справя с болки при кърмене и проблеми с бебето?
Как да се справя с проблемите при миене на бебешки шишета и помпи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да се подготвя за излизане на бебето на терасата?
-
Как да се справя с болки при кърмене и проблеми с бебето?
Болките на бебето при кърмене могат да бъдат облекчени с помощта на продукти като Infacoл или Sab Simplex, които помагат на бебето да изкара газовете и да се почувства по-комфортно. Освен това е важно да избягватe консумацията на храни, които могат да предизвикат колики при бебето. Проблемите при кърмене на бебето могат да включват слаба кърма, затруднения при хранене и колики. Вместо да смените храната на бебето, е важно да се съсредоточите върху приема на течности и добра храна, което може да подобри производството на мляко. Също така е от съществено значение да следвате сигналите на детето и собствения си майчин инстинкт, тъй като няма строги правила в тази област. В случай на колики е препоръчително да се консултирате с педиатър за съвет и възможни решения.
-
Как да се справя с проблемите при миене на бебешки шишета и помпи?
-
Какво е Аптамил и за какво се използва?
-
Какво означава терминът "пренос" в контекста на бременността?
Вместо да сменяте АМ по-добре наблегни на течностите и добрата храна и ще видиш че ще има кърма.Съвсем приятелски ти го казвам,четейки за неволите на някои с изкуствените млека.
ай вече и аз да раждам,че иде време за другия кошмар-повръщане,акане и тн.т ама нали това е целта
И какви снимки само ....
да си бях взела едно мулине или както се казваше там да ушия барим в това време...

/.
Усеща се,4е е наакан ве4е от разстояние.хихихихихих:)От адаптацията към АМ явно го боли корем4ето или го мъ4ат колики,въпреки Инфакола нон стоп!Стомах4ето му още се мъ4и да привикне към това мляко явно, незнам.

