Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 13 486
  • 282
# 240
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА КРАСИ! ДА Е ЗДРАВО, КРАСИВО, УМНО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ! А МАМА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО!  bouquet
m_face, не се бях замисляла, но си права, че 7-те хранения са един работен ден! Mr. Green
Днес отиваме в поликлиниката на консултация. Дано сме наддали, иначе започваме АМ Sad Ще извеждам бебо за първи път и съм много развълнувана Crazy
А какво ли стана с Катеринка?! newsm78 Дано е добре милата Praynig
Виж целия пост
# 241
ЧЕСТИТА БЕБКА НА КРАСИ ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ГИ РАДВА.
А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
Виж целия пост
# 242
еми чакам тогава днеска доки и ще го питам да почвам ли с капките.... Confused
СВИВА ЛИ СИ кра4етата,ПО4ЕРВЕНЯВА ЛИ?Ако ДА, зна4и са коликите.
ами чак не ги свива така...по-скоро както спи изведнъж писва без да прави друго Confused
Виж целия пост
# 243
Честито бебенце на мама КРАСИ! Ех, голяма радост е като научиш, че има ново човече!  newsm51
Стискам палци на Приказливка и Юлче! fingerscrossed fingerscrossed Ще чакам с нетърпение добри новини!
Адашката - Катерина със сигурност ще ни изненада! Желая й от сърце бързо и бизпроблемно раждане! Да се връща във форума и да разказва хубавите новини! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
madchen ами те нашите принцеси по едно и също време май почнаха коликите. Но, знаеш ли Цецето е права - да не пропускаме да даваме преди всяко хранене капки. Мисля, че при Лили това действа. Все още тикам залъгалка, но се приспива на моята залъгалка. #Crazy Водата - чат/пат  Confused Ходихме на контролно мерене вчера и бебе е наддала 500 гр. Но Доки забрави да види колко е пораснала в см. Ами то и аз забравих, да го подсетя. newsm78 Ще разбера на 1 месец, когато отивам за ваксината.
m_face как е Руси? И аз така като теб държа бебо дълго на гърда. Направо си отиват 40 мин. Много си права. Ти даже му пускаш на твоя юнак и гювеч от 20 мин., та до един час. Hug Знаеш ли, аз като видя, че изместваме режима и става късно, напр. в 10 ч. пропускам къпането. Искам да кажа, че не я къпя задължително всеки ден, без да броя, миенето на чешмата през деня. Не знам дали съм правя, но мисля, че не е неправилно.
sladurka ами може да са колики, не се притеснявай, та нали не ти пищи непрекъснато. Мисля, че не е притеснителн, но ще питаш доки. Моята така не пропищява. Тя ръмжи при коликите /скорпионче такова Naughty/ и си издава звуци понякога в съня си. СПОКО!
Jutoo никога не съм пазарувала от LaRedoute. Трябва някой път да кажеш набързо какъв е редът. А, за подаръците - при мен е проблемът как да излезна да ги купя, а не какво да купя. Ама дали вече да не се грабвам с количката по моловете? А, как ще се движа с количката по ескалаторите - ах, каква съм, ами нали има асансьори newsm78. И все пак ще обменим идеи за Коледа. Само синът ми е уточнил какво иска - той поне е лесен.
Хайде до скоро!
Виж целия пост
# 244
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА КРАСИ. ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА Я РАДВА

 smile3525 newsm10 smile3525
Виж целия пост
# 245
Краси,да ти е жива и здрава малката! Много да радва мама и тате и да расте хубава и добричка! Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Абе не може Катеринка да ражда 3 дни бе...тревожа се
Виж целия пост
# 247
TOTONTO, ама тя Лилето много наддала Simple Smile Пу пу да не и уруки, все така да расте миличката Simple Smile Ние утре сме на доктор, ама днес мисля да го измеря на кантара, пък дано и ние сме качили някой друг стотак (в грамове) от миналата седмица... Въпреки че на мен ми се струва порастнал, ама де да знам Simple Smile Иначе и на мен ми се ходи с количката по моловете, ама не знам дали може...

за коликите-и Руси не плаче и не пищи. Обаче става неспокоен и скрибуца, пръцка и се уригва, понякога се свива. Но аз давам инфакол вече 8-ми ден...  Сладурка, аз докато го храна (защото понякога той е много лаком и яде бързо) го оригвам няколко пъти. Четох, че това определено намалявало коликите...

Лили-33, честит ви четиридесетак Simple Smile ще разкажеш после как се чувстваш пречистена Simple Smile

Уф, тази Катеринка...
Виж целия пост
# 248
m_face , тя се роди 3.450, но излезнахме от болницата 3. 200. Така, че тези 500 гр. хубаво й стоят.
Не се й съмнявам, че и Руси е пораснал, защото казваш, че така го виждаш. Ами, познава се, разбира се. Като напомпат бузки и изпълнят кожата на ръчичките? Стават по дундести.
Права си за оригването. Лили започна много лакомо да гълта, хем я кърмя. И от тогава ни започнаха коликите. Направо чувам как като цоца й се пълни корема. Ламя. Ама не може по спокойно. Да си призная, трудно я уригвам, даже почти рядко. Държа я на ръце почти изправена, а тя спи. И така. Пиши като се върнеш от консултация какво казва твоя доки . Да сверяваме. Защото моят доки каза, че вигантола от 1 месец нататък, а други майки чета, че са го почнали, пък и за други неща.
А, аз вчера като изтичах за 1 час да си купя в СКай сити, че е по-близо едни каубойски ботушки за предстоящите разходки по Борисовата градина, видях такива малки бебешори, като нашите.
Виж целия пост
# 249
Извинете че се намесвам във вашите отчетни,но виждам че много се притеснявате за Мома Катерина та да ви кажа че не е родила, а са я вкарали в болница заради преносването и каза,че като има новини ще драсне.Това е.Лек ден.
Виж целия пост
# 250
Оф,успокоих се донякъде за Катерина,дано да направят нещо по въпроса вече Praynig
TOTONTO то и мойта чувам как си пълни стомахчето с въздух,че лакомо гълта,ама тия широки биби са така,и аз трудно упявам да я оригна,защото изправена често заспива-верно си е
Тоз педиатър кога ли ще дойде-не смея да полегна Tiredиначе поне сготвих,криво-ляво една прахосмукачка и даже палнирх поне косата да си измия,та де не плаша само татито,ама май нема да стане...
Лили,верно как е 40-така Mr. Greenлохии имаш ли още?
Виж целия пост
# 251
Честита дъщеричка на Краси! Да здравичка, послушна и бързо възстановяване на мама!

Вигантол започнах от събота (20-ти ден)  давам по две капки дневно.

TOTONTO, има ли хубави ботушки там? Или поне богат избор? Защото съм се засилила днес да си купувам ботушки и се чудех дали да ходя към Пиротска или направо към Скай центъра Thinking
Виж целия пост
# 252
Момичета,за какво е този вигантол?
Виж целия пост
# 253
Diana_T не смея да ти кажа, че е голям изборът, за да не те подведа. Но мисля, че от Пиротска - да.ох, не мога да пиша, защото беба мрънка.
Виж целия пост
# 254
Тотонто, аз май първо от там ще мина, че ми е по- близко  Rolling Eyes Правилно си ми отговорила, защото ако ти пламнат ушите по някое време ще се чудиш какво д аправиш  Mr. Green

Качих няколко снимки в албумчето. Яд ме е , че късно се усетих да снимам мъжете и кучето в банята...за това има само тази снимка . Невероятна картинка...горкото ни татенце...държи бебето, баткото дърпа душа, кучката скимти да излиза..и всичките си чакат реда под душа  Laughing Просто лудница ви казвам  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия