Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 165
здравейте момичета, влизам тук за първи път и се позахласнах с тази тема - за маската за коса.
Имам един въпрос от къде мога да закупя това чудо тривитаминол, предполагам от ветеринарските аптеки, но къде в софия има и само от тях ли можв.
благодаря ви предварително  Hug
Виж целия пост
# 166
на мен пък вчера ми беше ден, че днес нямаме вода в Бургас  Mr. Green
реших да сложа освен съставките и 2 сл майонеза  Laughing
като разбърках всичко стана гъсто като балсамче и много лесно се нанесе, а сега косата ми е една хубава, хубава .... Flutter
но съм решила скоро да я скъся с няколко пръста, че много капе .. Embarassed
Виж целия пост
# 167
Нека някой от София да отговори на karamelll !

Мда, аз днес се разделих с 3 см коса. По собствено желание, разбира се! Ей, никой не му отговори на това момиче... Rolling Eyes


Цитат
За питащите за тривитаминол в центъра на София - аз днес минах в зоомагазина, дето е в началото на Солунска, от лявата страна, като се тръгне от Славейков към Витошка. Очакваха тъкмо зареждане и девойката ми каза, че е сигурна, че ще има тривитаминол

Цитат
Аз живея в западната част на София и преди 2 седмици си купих тривитаминол без проблем!

От ветеринарната клиника, която се намира на Автогара Запад, преди разклона за Овча купел!


Цитат
купувала съм от ветеринарни аптеки на пазара ситняково( аптека и зоо магазин заедно) и другата аптека е срещу басейна на цска ( от там минава трамвай 20 или 22 за дружба)
Виж целия пост
# 168
Аз ще му отговоря - можеш да си го купиш от аптеката на Шипченски проход, дотам се стига с травмай 20  Peace

Колкото до изсушаването... ами аз без хума не мога, така съм се пристрастила към нея, много ми харесва... евентуално друга изсушваща съставка ще махна, но не и хумата. Може би без жълтък, знам ли...

Кой е рожденика, да питам аз сега...  Party кой расте и хубавее... да не би да е игуанка  Flutter   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet    bouquet   bouquet    bouquet    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet  и целувки  Peace
Виж целия пост
# 169
                                                Почерпете се за мое здраве!  smile3510
                                           Днес ставам на 20 годинки
  Tada

                                           

                                  И малко музика http://www.vbox7.com/play:27d72524
Anelia85 мерси много   bouquet   bouquet   bouquet

                                            Айде лекинка  smile3524

Виж целия пост
# 170
Игуанка, честит рожден ден! Всичко най - хубаво ти пожелавам!
Виж целия пост
# 171
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  ura  ura newsm59

Виж целия пост
# 172
само дано зизи не ме изгони от темата  Praynig  Praynig  Praynig  Embarassed -благодаря на всички, и аз ще приема като красим преди дни че ме поздравявате и добре сте похапнали и пийнали на рожденния ми ден Hug че да не спамим темичката ни   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 173
Честит рожден ден и от мен,Игуанке!Понеже съм скарана с техниките моят поздрав ще е доста постен,в смисъл без картинки и разни други такива екстри.Да кажа само,че преди малко си измих косата с много зор и още не знам какъв е резултата,'щото е мокра и увита в кърпа.Досега слагах:АД3Е,4-5 вида масла,един жълтък,кисело мляко,оцет,и уиски(поради липса на друг алкохол в къщи) и резултата беше задоволителен.Днес не сложих жълтък и мляко,а 2-3 капки газ и останалите мазила.Засега не ми мирише на газ ама да видим после к'во ще е.Много ми е интересно тук в темата и постоянно вися да чета ,но не ми се пише много ,много.Май стана дълго ама или се включвам или не. Simple Smile
Виж целия пост
# 174
vikit78 , красим , anastangelche     bouquet   bouquet
vikit78 мключвай се по-честичко   bouquet Като чета назад темите осъзнах каква коса имаш, че ми е трудно да запомня на всеки  Crazy Ама тя твоята дълга дълга и за това постепенно ги запомням хихи Blush суперска  Heart Eyes  Heart Eyes Аз обаче търпение да мия толкова коса май нямам, да си я пазиш със здраве Heart Eyes Да те питам ти от къде купуваш АДЗЕ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Благодаря!На мен за това ми е доста трудно и с мазането и с миенето,ама к'во да правя,все още ми е жал да се разделя с нея и затова си я отглеждам.Аз съм от тъпото Аспарухово и си го купувам от квартала,'щото го има засега.Ама ако не го намирам по нататък ще търся и на други места.Засега от тук!
Виж целия пост
# 176
  bouquet  bouquet
  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 177
честито и от мен!!! Да си жива и здрава и всичко най-най  newsm59 hbday   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 178
Игуанка,   bouquet,
за рождения ти ден ти пожелавам най - хубавата коса да имаш  Hug
И много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти   bouquet
(И лесно да си намираш Тривитаминол Mr. Green)


А по темата да питам, кокосово масло на косата слагали ли сте си, че гледах картинките одеве, ама никъде не пише, че се слага на косата, пише, че е за лице и шия  Thinking
Много се точа и аз на майонезата  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
iquanka, честит рожден ден на малка патеричка party006 Много пламенни емоции и усмивки желая  Hug


ragazza, и аз съм от София, но би ли споделила къде има аптека Ремедиум.
dessy_q, има на ул.Шишман (опашката на коня), пада се на ъгъла с Ив.Вазов, има и една по Граф Игнатиев - големи са и двете, няма как да ги пропуснеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия