Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 195
А хареса ли ви? Има ли някакъв ефект от нея? И как точно се ползва преди баня като маска в корените или след баня 5мин. и измиване?
Виж целия пост
# 196
Днес може и с нея да завърша, но маските трябва да се нанасят и в корените  Crazy
Зависи от маската.  Peace На мен от Миозотиса много лесно ми се омазняваше косата - и от двата варианта. После я използвах вместо балсам, само от средата на косата , надолу. Ефект, който да запомня - не Naughty
Виж целия пост
# 197
Far Away и аз като си го купих за първи път ВЯРВАХ, че ще мирише на кокос, бях много разочарована като установих, че греша.
Вчера видях сусамово масло - изкушавам се да си го купя.
Аз тъкмо щях да тръгвам за аптеката, че много хубаво ми звучи да мирише косата ми на кокос hahaha И все пак може да си взема като свърши бадемовото масло Grinning Ако си вземеш сусамово масло пиши как ти се отразява на косата и как мирише Laughing
...Днес може и с нея да завърша, но маските трябва да се нанасят и в корените  Crazy
Ами аз не слагам в корените, защото преди измиване ползвам домашна маска, а и мисля че ще ми се омазни много, ако я слагам и в корените newsm78
'Estir' аз не съм много очарована от маската и не бих си взела май втори път Confused Ползвам след миене на косата, стоя около минута с нея и измивам Wink Може би зависи и каква ти е косата - суха или мазна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 198
Сусамовото също не мирише на нищо. Мирише си на масло.
Миосотиса ползвах след баня, но ефекта като че ли е прехвален. Просто ми правеше косата  по-мека.
Виж целия пост
# 199
Ако искате косите ви да миришат на кокос мога да ви препоръчам италианската маска за коса Genera, която се продава в Метро. 500гр. са 3-4лева, май  newsm78
Маската мирише изключително хубаво на кокос, а за ефект не мога да кажа кой знае какъв да има, но после косата поне е мека. Може да я ползвате като балсам!  Peace
Виж целия пост
# 200
'Estir' аз не съм много очарована от маската и не бих си взела май втори път Confused Ползвам след миене на косата, стоя около минута с нея и измивам Wink Може би зависи и каква ти е косата - суха или мазна Rolling Eyes

Ами мазна е косата ми!  ooooh! Иска ми се да взема някаква маска за след баня, ама хубава.  newsm78
Виж целия пост
# 201
След като си измиеш косата я слагаш, седиш няколко минути и миеш
Виж целия пост
# 202
Estell тогава не ти препоръчвам тази маска Wink Но не знам някоя хубава Rolling Eyes
kafe супер звучи, може да я видя тази маска следващия път като ходим в Метро Grinning
Виж целия пост
# 203
опа!докато пиша отговор и вече бяха публикувани няколко....sorry
Виж целия пост
# 204
В тази тема сигурно се постват по няколко поста в секундата. Аз май в този форум трябва да седя само в тази тема, че иначе изпускам по 2-3 страници 5 минути ако липсвам от компа  Joy
Виж целия пост
# 205
Ако искате косите ви да миришат на кокос мога да ви препоръчам италианската маска за коса Genera, която се продава в Метро. 500гр. са 3-4лева, май  newsm78
Маската мирише изключително хубаво на кокос, а за ефект не мога да кажа кой знае какъв да има, но после косата поне е мека. Може да я ползвате като балсам!  Peace
Аз съм я ползвала. Хич не ми хареса. Много ми се сплъстяваше косата от нея. Не бих си я купила повече!  Naughty
Намацана съм във момента със маска. Водата спря. И сега като знам тука, как със дни няма вода ... ох, дано дойде че не знам какво ще правя  Close
Виж целия пост
# 206
Аз отивам да бъркам, днес ще пропусна ракията. Никога не съм я изключвала като съсътавка, време е.
Виж целия пост
# 207
Ако искате косите ви да миришат на кокос мога да ви препоръчам италианската маска за коса Genera, която се продава в Метро. 500гр. са 3-4лева, май  newsm78
Маската мирише изключително хубаво на кокос, а за ефект не мога да кажа кой знае какъв да има, но после косата поне е мека. Може да я ползвате като балсам!  Peace
Аз съм я ползвала. Хич не ми хареса. Много ми се сплъстяваше косата от нея. Не бих си я купила повече!  Naughty
Намацана съм във момента със маска. Водата спря. И сега като знам тука, как със дни няма вода ... ох, дано дойде че не знам какво ще правя  Close

Е как какво?
Ще си купиш бъчонка минерална вода и ще я стоплиш на котлона  Joy
Така ще разберем има ли благоприятно въздействие минералната вода върху косата  Peace

А маската явно при всички си е различно. На мен ми беше добре!
  bouquet
Виж целия пост
# 208
Минералната вода действа добре, особено във Варна, където водата е страшно твърда.
Много ми е любопитно да видя как Елеонора, намацана с маска, ще бяга за минерална вода до магазина... Joy Joy
Дано да дойде скоро водата, естествено. Peace

В един пост 4 думи написах думата вода...Сигурно съм жадна. Thinking
Виж целия пост
# 209
Аз мразя косос, но бих пробвала кокосовото масло, щом е толкова полезно.
Вчера точно четох листовката на маслата на  Икаров и видях, че сусамовото масло става за козметични маски на косата. Зизи, ти доволна ли си от него? Simple Smile Как действа на косата?
Готовите маски избягвам да ги слагам в корените, за да не ми се омазни много косата, пък и вече не разчитам много на тях. Grinning

Игуанка, честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти желая и най-красивата и здрава коса!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия