Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 270
Ноо понякога си мисля,че завиждат тия фризиори.Като ми видя здравата косица и кво ли си вика   newsm78 Дано поне като е къса от цвят да стане  Praynig
И аз често си мисля така и затова вече не ги жаля...
Съжалявам, миличка, наистина съжалявам
Аз ревах 5 седмици, миналата година по това време. Всичко ще се нареди...ще порасне нова, здрава, гъста и бляскава коса, която НЯМА да оставиш повече при фризьор. Hug
Виж целия пост
# 271
Скъпа Анаанана, не се коси, мойто дете! Коса расте! Поне си махнала черното от раз!
А за тази фризьорка имам идея- ти знаеш ли онази прекрасна тема Черен и бял списък на фризьорите? Влез и я опиши.
Виж целия пост
# 272
Е не им ли спретна малко скандалче?А аз за другата седмица имам час и след прочетеното се замислям дали да не го отменя!Много ме дразнят фризьорите или по-точно казано СТРИГАЧИТЕ,че като видят дълга коса и режат,режат..............чак се забравят!Не се ядосвай много,все пак ще порастне!
Виж целия пост
# 273
Аз затова го обичам моя фризьор- първо пита"Толкова ли?" и чак при потвърждение реже. Crossing Arms
Виж целия пост
# 274
Нека някой от София да отговори на karamelll !

Мда, аз днес се разделих с 3 см коса. По собствено желание, разбира се! Ей, никой не му отговори на това момиче... Rolling Eyes


Цитат
За питащите за тривитаминол в центъра на София - аз днес минах в зоомагазина, дето е в началото на Солунска, от лявата страна, като се тръгне от Славейков към Витошка. Очакваха тъкмо зареждане и девойката ми каза, че е сигурна, че ще има тривитаминол

Цитат
Аз живея в западната част на София и преди 2 седмици си купих тривитаминол без проблем!

От ветеринарната клиника, която се намира на Автогара Запад, преди разклона за Овча купел!


Цитат
купувала съм от ветеринарни аптеки на пазара ситняково( аптека и зоо магазин заедно) и другата аптека е срещу басейна на цска ( от там минава трамвай 20 или 22 за дружба)

мерси мерси !!! Само да се прежаля и мисля и аз да я почна тази маска Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Какво имаш да прежалваш? Crazy
Виж целия пост
# 276
Какви са тези ваши фризьори бе, момичета newsm78 моята е толкова коректна и тя първо пита ТОЛКОВА ЛИ и после реже, въпреки, че много ми харесва косата и едно друго, но никога няма да направи нещо от завист...това чувство принципно не мога да го разбера още по-малко отнесено към фризьорската професия...какво е това нещо...аз направо се учудвам Shocked
Виж целия пост
# 277
Моята фризьорка е супер, никога не ме подстригва много. Тя има коса до кръста и не проявява никакви чувства на завист - все пак не мога да се меря и на малкия й пръст с моята изтощена коса. Но дори и това да се случи - да ми отрежат повече коса - може и да поплача, но все пак тя расте.   bouquet
Виж целия пост
# 278

Ананче, на каре ли те подстригаха? На мен ми минават често мисли и желания за такава прическа...Ако си на каре- искрено ти завиждам! Flutter
Виж целия пост
# 279
но все пак тя расте.   bouquet
В такъв момент това не успокоява много.  ConfusedДните ти се струват месеци - искаш просто да имаш приличен вид... Tired
Красим, мерси, аз мислех да я махам, но сега я редактирах; Естел, видя ли я newsm78
Виж целия пост
# 280
Ох, и аз писах, че коса расте...Ама като знам колко е кофти...това ми дойде първо на ума и на клавиатурата... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Казвай бързо от къде си и коя е тази "зла" фризьорка, че да не се натъкнем на нея.
Виж целия пост
# 282
http://vbox7.com/play:41258c60  Flutter
Виж целия пост
# 283
Красим,
 newsm20 newsm20 newsm20

От 2 месеца търся тази песен ...
Никъде не я открих и сега, хоп....

Благодаря ти!!!
Виж целия пост
# 284
Прочетох ти мислите... Mr. Green
Какви спомени ме връхлитат като я чуя... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия