Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 548
  • 448
# 315
Анелия, редувай ги, единия път втривай хининова вода, на следващото миене Себорал. Това е по- добрия вариант.
Виж целия пост
# 316
Може и така да стане или да си остана на стария вариант - втриване на хининова вода в други дни.

  bouquet
Виж целия пост
# 317
Момичета да споделя с вас резултата от маската-много съм доволна.Косата ми е супер лъскава и мека.Нямах никакъв проблем с мазането и измиването после,а сложих рециново и мед.
Виж целия пост
# 318
Естел, благодаря ти, направо си ми светлина в тунела, моля те пиши ти какво точно слагаш в маската, защото аз наистина трудно я разнесох по косата, много нещо опада, какво да слагам вместо мас- нямам в къщи, аз сложих тривитаминола, ракия , стимулант , оцет и 1 жълтък. Може би наистина Зизи е права, маслата може да са ми малко. След кое мазане се забелязва така бленувания ефект? Всички говорите за него, значи наистина го има  PraynigБлагодаря ви за споделения опит  bouquet.

Зизи, и аз не искам да съм стресната, ама съм повече от това даже. Знам че стреса влошава нещата /то май и от него тръгнаха/, но то е нещо вътре в мен, от което не мога да избягам
Виж целия пост
# 319
Мале, вие верно нямате спирачки. Много пишете. Кафе съчувствам ти, аз затова маски в пакетчета не си купувам.
Добре,че прочетох поста на Зизи - никакво стригане,че и мен нещо ме мъчи. А знам,че за лятото трябва да имам дълга коса. Все пак ще се женя,което ще рече,че бадемовото масло трябва да е винаги до мен Peace
Виж целия пост
# 320
А знам,че за лятото трябва да имам дълга коса. Все пак ще се женя,което ще рече,че бадемовото масло трябва да е винаги до мен Peace
Ей, че хубаво!!!  bouquet
Честито   Hug
На моята сватба бях с вързана коса, така и не можа да порасне, милата Confused
А ти, да не си посмяла Naughty
Виж целия пост
# 321
Marchela може да замениш мастта с зехтин. Да ти кажа по онова време не помня точно какво слагах, беше преди повече то година. Но не бяха толкова много неща както сега по памет слагах
АДзЕ
мас
ракия
газ (моята е изветряла с минала годност придава блясък, но не мирише и не изгаря косата)
зехтин
оцет
бадемово масло
стимулант на Икаров
Екзематин Ц (после го махнах)
май беше само това.  newsm78 Сега слагам куп масла към тях: пшеничено, кокосово, рициново, бадемово, гроздово, вит. Д, но не слагам алкохол (понеже нямам) и оцет често забравям. Според мен основното е Тривитаминола и стимуланта на Икаров (понеже е пълен с масла и билки) всичко останало е добавка. И след баня слагам хининова вода+себорал форте, но след като свърши себорала, слагам само хининова вода с розова вода. Понеже със себорала не трябва да се прекалява.
Виж целия пост
# 322
zizi top, може да си била вързана, но пък хубава...няма гаранция, че като си с дълга и пусната коса ще си по-красива, отколкото с къса и вързана примерно...така, че се подстригвайте УМЕРЕНО при изпитани фризьори   bouquet
както съм казвала и преди няма нищо по-хубаво от здрава и добре изглеждаща коса... Peace
Виж целия пост
# 323
Зизи, аз не знаех,че си женена.Благодаря ти  Hug Искам да видя снимки... Praynig
Виж целия пост
# 324
И аз май усетих моя начин за порхранването на косата... значи 1 път маската с тривитаминола,1 път само стимуланта на Икаров...колкото мога да издържа и един път без нищо ... само с катранения шампоан и понякога като не ме мързи като си измия косата я поливам с отвара от коприва... Laughing
Виж целия пост
# 325
Какъв е този шампоан, може ли и снимка?
Виж целия пост
# 326
 pepsi_80   снимка не мога да ти дам щото.. не съм толкова веща в тези неща... Laughing опитвах се да си сложа снимка на косата ама... не можах  Blush а шампоана го има във всяка аптека и по принцип е за косопад... и някой тука във 18-та тема каза че потъмнявал косата естествено.. аз не мога да ти кажа дали е така щото косата ми е черна.. Laughing
Виж целия пост
# 327
Мерси за инфото, но моята косичка е естествено руса и не искам да потъмнява. ЩЕ пробвам някой на Klorane, скоро трябва да си купувам и затова ми е интересно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 328
 pepsi_80   Wink
Виж целия пост
# 329
Вече 3 месеца използвам 1 опаковка шампоан и балсам, които си купих от Франция. Много съм доволна, но уви няма как да си го набавя отново, освен да отида пак да се поразходя. Наистина се убедих, че има огромна разлика в производството за нашата страна и за Западна Европа, а цените са едни и същи. Не е честно. smile3512 Но за утеха ние пък си имаме Тривитаминол   newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия