Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 41 550
  • 448
# 240
КРАСИ -   bouquet   bouquet    bouquet   bouquet   bouquet

Аничка, надявам се да съм...   bouquet

Ще видим след още няколко пъти  Peace

Аз се запътвам за лекции... после ще пиша, сладурки!!!
Виж целия пост
# 241
Аз явно оплешивявам!Значи събрах падналата коса след:ресане на сухo+паднала коса след мазане+паднала коса по време на миене и след последно изплакване=204 косъма!Просто се ужасих и незнам дали е нормално все пак Shocked!Ами ако ми опада косата к'во ще правя,а?И може да ви е странно,но наистина си играх да ги разплитам и броя тез' паднали косми от главата ми!К'во ще ми кажете по тоз' въпрос?Нормално ли е или наистина оплешивявам? Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Твърда ли ти стои? Или сплъстена?

Ох, не, не е твърда, нито сплъстена, не знам как да го обясня, самите косми са леко мазни, но косата ми отстрани не изглежда мазна. Замислям се и дали просто аз, като за първи път, да не съм се справила добре. Сместа ми се получи доста течна, очаквах да е като кашичка. Пък и не беше бяла хума, ами най-обикновена каквато намерих в аптеката
Виж целия пост
# 243
Ето ме и мен. Вярвайте ми, че ако знаех как да си направя вода,днес щях да го направя!  Rolling Eyes
Сега ще ви разкажа за един злощастен ден из живота на Елеонора...
Със маска съм. Вода няма. По скалпа започва жестоко да ми пари. Решавам, че няма как да чакам мъжО да ми помогне, защото ще се прибере във 18h. Челядта е малка на години и няма как да я пратя за вода до магазина.  Rolling Eyes
По идея тук на вас започвам да търся шапка из къщи. Освен шапката за баня, която беше на косата ми, друга шапка нямам. Не ползвам. Намирам все пак някаква зимна военна шапка на мъжО, нахлузвам я и тръгвам към най-близкия магазин. За мое нещастие там вода във големи разфасовки няма.  Crazy Продължавам, бягайки 100-на метра по надолу към следващия магазин. По пътя хората ме гледат интересно...може би, защото е топло и не е за шапка или заради странната шапка, все едно съм на мисия нейде... Във магазина 4987479 (сумата е пресилена  Simple Smile)познати, отбягвам погледите им. Купувам си вода. Тръгвам си към къщи, но този път не бягам, а се мъкна като торба със 10 литра мин.вода във едната ръка и 10 литра в другата. Хората продължават да ме гледат странно, или аз си въобразявам, може би. Асансьора на слизане работеше, на връщане не. И той е против мен очевидно!  Close 7 етажа пеш със 20 литра вода, фасовете ми излязоха. Намирам някаква тенджера що годе голяма и слагам на газовия котлон, вече съм във радостно очакване, че ще се измия най-накрая. Сядам пред компа и паля цигара със голямо задоволство. След 10 минути отивам да видя милата ми водичка до къде се е стоплила и ... е, познайте, газта е свършила.   #Cussing out Нямам котлон на ток. Решавам, че ще е най-добре да се разплача...и го направих. Е, и от това не ми олекна. Нахлузвам супер модерната шапката наново. Хващам газовата бутилката и челядта, викнах едно такси и айде на газ станцията. Шофьора правеше някакви физиономии, очевидно заради миризмата от под шапката.  Sick Бях сложила едва 3-4 капчици газ, но си се носеше от мен миризма на стара газова лампа. Отново сме у дома. Топлене на вода отново. Мъкнене на вода до банята. Ех...блаженство! Най-накрая съм измита и чиста.   Party Резултата от маската ме успокои и позабравих за лошите изживявания до преди малко! Вероятно хубавия резултат се дължеше на измиването на минералната водица.  Grinning  Радвам се всъщност, че на косата си имах маска, а не боя, защото със сигурност щях да се сбогувам със косата си...
 Извод: Винаги се запасявайте със вода във големи количества!
Половин час по късно, тръбите започнаха да издават звън на приближаваща вода! След 3-4 минути вече течеше като луда. Само че, на мен вече не ми трябваше...  Tired
Във живота на човек има дни, които не могат да се забравят, както обичаше да казва един мой учител!  Mr. Green
Надявам се до довечера да не ме блъсне някой камион примерно, че имам излизане или да се подхлъзна във банята и да си разбия тумбалицата (главата), че там не знам защо, но днес мазгоча няма измиване нещо.
Желая ви повече усмивки днес!!!    bouquet 
П.П. Еееее, толкова много никога не съм писала. Извинявам се за дългия постинг!  Confused
Виж целия пост
# 244
Малееееее, миличката. Явно днес наистина не ти е ден. Това с газта е много кофти и особено в такъв момент. На мен ми се е случвало докато готвя и всичко отива на боклука.
Важното е, че в крайна сметка всичко е минало и си доволна от крайния резултат.
Виж целия пост
# 245
Елеонора какви премеждия само ooooh! Ужас, наистина има дни в които нищо не ти върви, направо ми иде да се скрия в дън земя в такива моменти Close
Виж целия пост
# 246
Значи, ето ти една примерна маска от мен без масаж преди това:
1 с.л. Тривитаминол
1 с.л. бадемово или друго масло
1 с.л.оцет или лимонов сок, който е по-добрия вариант
1 ч.л. ракия
1 с.л.кис.мляко

Две мазни съставки ,и две  изсушаващи. Flutter
Аз вчера се разделих с девствеността - най-накрая направих прочутата маска на Деси, и интуитивно, Краси, се спрях точно на този вариант, с лимон. Много лесно се изми и изобщо не миришеше.
Виж целия пост
# 247
Скъпа Angelviolet , вече доказахме, че маската не е на Деси. HugРадвам се за твоите резултати и то от първия път. Ти моя съвет към Анелия ли послуша? Ако е така- трогната съм!  bouquet

Елеонора, успя да ме разсмееш! Ще послушам съвета ти за водата в резерв. Нямате ли разнос на газ по домовете?
Цитат
не знам защо, но днес мазгоча няма измиване нещо.
Всъщност успя ли да се отмие добре мазното? Имай предвид, че меката вода не " скърца" и все стои като мазна. Flutter
Виж целия пост
# 248
Елеонора, без лоши чувства, но докато четох постинга ти, имах чувството, че гледам Сюзън в поредния епизод на съпругите  Joy hahaha
Забрави всичко, вече е зад гърба ти!
  bouquet
Хубава вечер!   Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Елеонора хем ме развесели много  Embarassed хем ми стана много жал за теб. Голям срам си брала, голям зор,..... ама голям карък си  ooooh!. Това на филм нема се види. Кой може да измисли такъв сценарий то си е фантастика, но ти опроверга това.  ooooh! Милата, че си и с малко дете, представям си ако е палаво като моето, как си се оправила направо не знам.  Crazy ooooh! Сага двете 10л. бутилки ги напълни с чешмянка и ги прибери на сигурно за друг път. И дано друг път да не те спохождат подобни дни. Ама хубавото е, че не се депресираш ами гледаш от веселата страна.  smile3501  newsm10 След време ще се смееш на това от сърце на преживяването си.
Виж целия пост
# 250
Eлеонора, случката е много показателна. За красотата си човек какво ли не прави. Браво на теб smile3501 За следващият път да имаш вода, за по-сигурно. Наистина,напълни тубите сега, за да не те изненада отново тази ситуация. Ето тези моменти ни карат да бъдем истински хора. иначе няма да е интересен животът. Peace
Виж целия пост
# 251
Днес прочетох съветата и се зарадвах. Всъщност сама си харесах този вариант, струва ми се най-балансиран като за нормален скалп и суха, боядисвана коса с естествени къдрици.  А това за кокосовото масло и него го видях вчера в друг сайт и съм много запалена да го пробвам. Краси, ано си го пробвала, наистина ли има такъв ефект срещу цъвтеж и сухота? Ох, хич ме няма с кирилицата, много съм бавна.
Виж целия пост
# 252
Значи събрах падналата коса след:ресане на сухo+паднала коса след мазане+паднала коса по време на миене и след последно изплакване=204 косъма!

Преди това кога се реса за последно?

Краси, ако си го пробвала, наистина ли има такъв ефект срещу цъвтеж и сухота?

Ползвам го отскоро и незнам дали ефекта е от него или от горещата ножица, или от всичките грижи взети заедно, но е факт, че  косата ми спря да цъфти. Flutter
Виж целия пост
# 253
Хм...смеете се на чужд гръб, а! А? Дано не ви се случват такива случки!   Hug
краcим, успях да. Плочките бяха направо хлъзгави от всичката мазнотия дето бях сложила по косата си. Но (на ушенце ти казвам) със шампоана на мъжа ми успях да измия всичко от банята.  Laughing Иначе разнос на газ по домовете ... знам ли може и да има, но аз като не съм се интересувала не знам.
Estell, аз вече се смея, но още не ми е минало напълно гадното. ГНУСЛИВИТЕ ДА НЕ ЧЕТАТ! Малката е луда глава да, ама днес е със едно цвърчащо разстройство, та е по кротка. На фона на липсата на вода, само това ми и трябваше де, но .. случват се и такива работи... А беее, днес каквото и да си говоря определено не ми е ден!  Rolling Eyes
Ето и резултата от днескашната маска! Поне съм доволна от нея!
http://img011.imgshare.eu/i/elisimeonova/22_31528.jpg
http://img011.imgshare.eu/i/elisimeonova/22_9b504.jpg
Виж целия пост
# 254
Страхотна коса! Личи си, че е живнала доста![smilie=smile3544.gif] Ти търсиш ли още маската с къна? А за шампоана-и аз някой път. Mr. Green Mr. Green  nnnuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия