Диета с ябълков оцет

  • 103 345
  • 360
# 225
Взела съм си килограм жито и още не съм почнала.Извинявам се за спама-Как ще приготвяш житото и по колко се яде?
Виж целия пост
# 226
Взела съм си килограм жито и още не съм почнала.Извинявам се за спама-Как ще приготвяш житото и по колко се яде?
Житото трябва да е за покълване. Ако искаш заповядай в житената темичка, там всичко е обяснено  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243278.0
Виж целия пост
# 227
Момичета, ще ви изоставя за 10 дена. Почнах житната диета, като я приключа се завръщам.
тази диета изключва ли оцета  newsm78
Виж целия пост
# 228
О,благодаря много!  bouquet
Виж целия пост
# 229
тази диета изключва ли оцета  newsm78
Мисля, че да. Sad
Виж целия пост
# 230
Pipy,тази диета с житото(с люспи) е не само за отслабване ,но и за прочистване на шлаки и токсини в червата и организма-та оцета в този случй е излишен ,даже много вреден за стомаха-или едното или другото . Peace
Виж целия пост
# 231
Pipy,тази диета с житото(с люспи) е не само за отслабване ,но и за прочистване на шлаки и токсини в червата и организма-та оцета в този случй е излишен ,даже много вреден за стомаха-или едното или другото . Peace

Аз пия чай Инхуа,дали чай и оцета също не се изключват взаимно  newsm78
Виж целия пост
# 232
Е,това не го знам,защото чая не съм го пробвала и не знам по принцип на каква основа действа на организма?
Виж целия пост
# 233
Пипи и аз пия Инхуа и мисля че нещо се противопоставят двете неща, затоваспрях временно оцета! Ще се наблюдавам няколко дни и ще пиша!
Виж целия пост
# 234
Пипи и аз пия Инхуа и мисля че нещо се противопоставят двете неща, затоваспрях временно оцета! Ще се наблюдавам няколко дни и ще пиша!

Ще чакам да споделиш  Peace ако се наложи и аз ще спра чая  Sick
Виж целия пост
# 235
Привет и от мен  Hug
Преди няколко години бях пила "отварата" с оцет и имаше ефект. Днес почнах пак,пък ще видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 236
Привет и от мен  Hug
Преди няколко години бях пила "отварата" с оцет и имаше ефект. Днес почнах пак,пък ще видим какво ще стане.

Би ли споделила по-подробно какъв ти беше ефекта  newsm78

Аз продължавам оцетчето,но вече без чая  Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Привет и от мен  Hug
Преди няколко години бях пила "отварата" с оцет и имаше ефект. Днес почнах пак,пък ще видим какво ще стане.

Би ли споделила по-подробно какъв ти беше ефекта  newsm78

Аз продължавам оцетчето,но вече без чая  Mr. Green
Ами ефекта ми беше 52-54кг(толкова станах де, не съм свалила толкова Mr. Green),но това не само от оцета, а и от лека диета и работа. Сега започнах да ходя и на фитнес. Дано има резултат  Hug
Виж целия пост
# 238
Ами ефекта ми беше 52-54кг(толкова станах де, не съм свалила толкова Mr. Green),но това не само от оцета, а и от лека диета и работа. Сега започнах да ходя и на фитнес. Дано има резултат  Hug

От колко ?Т.е. приблизително колко кг. за какво време си свалила?

И аз си продължавам, вече определено мога да кажа , че в сантиметри има ефект  Peace по дрехите си личи.На килограми само килце и половина, но ще си го пия Party
Виж целия пост
# 239
Ами ефекта ми беше 52-54кг(толкова станах де, не съм свалила толкова Mr. Green),но това не само от оцета, а и от лека диета и работа. Сега започнах да ходя и на фитнес. Дано има резултат  Hug

От колко ?Т.е. приблизително колко кг. за какво време си свалила?

И аз си продължавам, вече определено мога да кажа , че в сантиметри има ефект  Peace по дрехите си личи.На килограми само килце и половина, но ще си го пия Party
От около 65, за 4-5 месеца,но пак казвам че пиенето на оцет беше придружено с лека диета. Но теглото ми се запази дълго (докато забременях).Дори след като родих бях по-слаба от колкото съм сега   newsm50
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия