Диета с ябълков оцет

  • 103 346
  • 360
# 75
m_a_y_a хубав спомен е това, но не мисля 4е ще е проблем. Калциевия карбонат в 4ерупката на яйцето се абсорбира от оцетената киселина, а калция в зъбите ти е скрит добре. WinkВсе пак  ти не държиш оцета дълго време (за този експеримент бяха нужни 2-3 дни)в устата си, за да има големи последствия за зъбите. Стомаха е този,който може да пострада от цялата тази история.  bouquet
Виж целия пост
# 76
На мен ми повлия,на всеки различно се отразява -какво те учудва? Laughing

Не ме учудва,просто не се бях замисляла,че може да има такъв ефект  Thinking

Eui честит ти първи месец   bouquet претеглили се  newsm78
Виж целия пост
# 77
Аз най-накрая си взех оцеД днес. От утре ше пия.
Виж целия пост
# 78
И на мен МЦ-то ми дойде навреме, и без проблеми. Я да питам тука спецовете. Как и какво се тренира, докато е такава ситуацията?. Или да чакам 4-5 дена докато ми свърши?. Иначе редувам силови и аеробни тренировки.
 И аз мисля като Tinaina за зъбите.
Виж целия пост
# 79
На мен ми повлия,на всеки различно се отразява -какво те учудва? Laughing

Не ме учудва,просто не се бях замисляла,че може да има такъв ефект  Thinking

Eui честит ти първи месец   bouquet претеглили се  newsm78
Като не те учудва,а си се замисляла,нямаше смисъл от израза-Ми то  какво ли не пишат хората вече #Crazy,след като си самопоела  ангажимента да си автор  и инициатор на темата-би трябвало да се съобразяваш и знаеш какво пишеш. Laughing
Виж целия пост
# 80
Привет ябълково-медни оцетинки  wavey

Да се разпиша, че скоро не съм писала  Wink
След една седмица ще ми идва, та ще видя за промяна
ще има или не, иначе миналия месец всичко си беше ок  Peace
Започнах оцетчето няколко дни преди да ми дойде и
не е имало проблеми  Naughty

Ма много сте станали кисели бре  Mr. Green
Я се усмихнете, айде приятни почивни дни от мен newsm08
Виж целия пост
# 81
Аз само показвам различни аспекти на тази тема,нямам личен опит и затова питам тези ,които са по-напред с материята,защо се нахвърляш върху мен  newsm78
Виж целия пост
# 82
О, не грешно си ме разбрала. Peace
Виж целия пост
# 83
О, не грешно си ме разбрала. Peace

ОК,извинявай   bouquet
Виж целия пост
# 84
Да се разпиша и в новата тема.Вече 18 дни оцет. Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Да се разпиша и в новата тема.Вече 18 дни оцет. Mr. Green

Супер,а някакви резултати   newsm78
Виж целия пост
# 86
Да се разпиша и в новата тема.Вече 18 дни оцет. Mr. Green

Супер,а някакви резултати   newsm78
Още не  Tired
Виж целия пост
# 87

Не се отчайвай все пак няма и месец откакто го пиеш  Hug
Виж целия пост
# 88
Здравейте момичета!Аз днес се притеглиох и за една седмица имам 1 кг.-. Вчера си купих един ябълков оцет от диви ябълки и ми се струва по приятен за пиене.На бутилката има множество рецепти които ще се пробвам да ви препиша.Успех на всички!Ето че има резултат при някои по-бързо при по-бавно Peace
Виж целия пост
# 89
Ха добър ви ден и от мен
Що се отнася до МЦ на мен ми дойде7 дни по-рано адски обилно и болезнено,повече от преди.
А за резултатите от пиенето на оцет аз в предната тема бях споменала,че попаднах на една статия в която пишеше, че резултати започва да има чак след 2м от пиенето на киселяка.

Дано съм ви била полезна.
Чао за сега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия