Мами в Гърция- 8

  • 26 721
  • 293
# 60
И два метра след църквата псуват " γαμώ τη Παναγία σου", "γαμώ το Ηριστό σου" и т.н. ......ужас.....Май изместих темата...

Не знам дали изместваме темата Wink, обаче и аз се чудя, като са толкова набожни, що за псувни са това Thinking. Не че нашето за майката е хубаво, ама явно българите не са толкова "мамини синчета"Wink и за това така псуват.
е,те българите не псуват своята майка ,а чуждата
както и гърците псуват не своя бог , а този на комшията:)))

Аз не мога да кажа нищо за гръцките майки, защото свекърва ми отдавна не е жива,
ама вчера или завчера в предаването на Раниа Траскиа темата беше точно тази- За гръцката майка.
Момичета ,да ви кажа на страхотии се наслушах. Винаги ,когато гледам това предаване се чудя дали
 хората ,които се обаждат са действителни или просто някакви артисти, наети от предаването.
Виж целия пост
# 61
е,те българите не псуват своята майка ,а чуждата
както и гърците псуват не своя бог , а този на комшията:)))

Типично по Балкански Laughing.

.......... в предаването на Раниа Траскиа темата беше точно тази- За гръцката майка.
Момичета ,да ви кажа на страхотии се наслушах. Винаги ,когато гледам това предаване се чудя дали
 хората ,които се обаждат са действителни или просто някакви артисти, наети от предаването.

И аз като гледам предавания от този сорт, се чудя същото newsm78, то толкова невероятни неща чувам, че направо не ми се вярва да са истина. Знае ли човек, хора разни, едно време имаше една хубава телевизионна постановка, та там казваха " от кратуна- кратунки, от маймуна- маймунки" Wink.
Виж целия пост
# 62
хей, момичета ама Рания вече самостоятелно предаване ли има? сори, ама от миналата година не съм ходила до Гр...и малко извън темата...те в края на краищата ходеха ли с Григори? А на каква тематика е предаването й? А има ли го още Поли тин Кириаки?
Виж целия пост
# 63
Те се разделиха с Григори- имаше един инцидент на живо с  удряне с торта.Simple Smile
Предаването и се казва Гледам напред и има много висок рейтинг. Тъкмо почва всъщност.
Темата днес е Мъжете в климактериум.
Тя сега има връзка с един зъболекар, а Григори с една художничка.
А,бе в Гърция телевизията е весела:)
Виж целия пост
# 64
хей, момичета ама Рания вече самостоятелно предаване ли има? сори, ама от миналата година не съм ходила до Гр...и малко извън темата...те в края на краищата ходеха ли с Григори? А на каква тематика е предаването й? А има ли го още Поли тин Кириаки?

Раня вече е в Алтер - Китао броста и се раздели с Григори. Сега тя си има нов и той нова любов.
Поли тин Кириаки вече го няма, но незнам кога ще ходи в космоса момичето, което спечели миналато година голямата награда.

А  по повод на псувните - италианците също псуват Богородица и Христос, даже в разговорниците има отделен раздел за нецензурни изрази.

Виж целия пост
# 65
А  по повод на псувните - италианците също псуват Богородица и Христос, даже в разговорниците има отделен раздел за нецензурни изрази.


 Shocked
Виж целия пост
# 66
от написаното дотук разбрах ,че най-вярващите и обичащи Господ -
италианците и гърците псуват на религия.
Българите псуват на майка.
Следователнопо пътя на логиката  те/българите/ са много по-привързани към майка си и я боготворят Mr. Green
Виж целия пост
# 67
Следователнопо пътя на логиката  те/българите/ са много по-привързани към майка си и я боготворят Mr. Green

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 68
вчера или завчера в предаването на Раниа Траскиа темата беше точно тази- За гръцката майка.
Момичета ,да ви кажа на страхотии се наслушах. Винаги ,когато гледам това предаване се чудя дали
 хората ,които се обаждат са действителни или просто някакви артисти, наети от предаването.
И аз го гледам всеки ден и се питам същото  newsm78 а напоследък ми се струва,че се обаждат едни и същи момичета.
Виж целия пост
# 69
от написаното дотук разбрах ,че най-вярващите и обичащи Господ -
италианците и гърците псуват на религия.
Българите псуват на майка.
Следователнопо пътя на логиката  те/българите/ са много по-привързани към майка си и я боготворят Mr. Green

 hahaha  hahaha  hahaha

Като заговорихме за псувни.....след толкова години не разбрах що за псувня е " γαμώ το κερατο μου"  Rolling Eyes
На кой рогите, що па рогите.....и всички мъже ли са с роги  Laughing

Днес от един клиент чух една простотия, но се притеснявам, че ха съм споделила, ха сте ме линчували  Laughing

За жалост гръцката телевизия е наводнена от подобни предавания......спасява ме сателита, наистина имаше период, в който се чудех какво да гледам. Мисля, че повечето неща са врели-некипели.
Виж целия пост
# 70
 Искам да попитам от кога започнахте да давате риба на децата си?Каква риба купувате и колко време я приготвяте(варите)?Има ли хек в Гърция и така ли се казва? Hug
Виж целия пост
# 71

Май около годинка й дадох за сефте риба. По спомени.
Ще дадеш риба тип хрущялна. От този тип е μπακαλιάρος. Също глоссата е много подходяща.
Но първо се консултирай с педиатъра.
Виж целия пост
# 72
дет, аз все още не съм дала риба, чакам зелена светлина от лекаря. Ако не знаеш в Гърция се правят първо основни изследвания ( кръв и урина) и чак тогава се въвеждат риба, яйца и т.н. Нашите изследвания показаха алергия. За сега сме в застой, след годинката ще правим алергичен тест.
Виж целия пост
# 73
Здравейте!
имам питане към майкиъе живеещи в Солун кога е  зимното намаление на дрехи и да ме ориентират къде има хубави неща.Интересуват ме определено кожените облекла.
Виж целия пост
# 74
nioto, зимното намаление е февруари. Ние си взимаме кожените дрехи от Бг, така че не мога да те насоча. Има няколко магазина с хубави неща по преките м/у леофорос Страту и Василио Георгиу, става въпрос за гладка кожа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия