Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 28 975
  • 613
# 495
Добро утро и хубав ден на всички!  Hug
Кри, страхотни кафенца и още по-страхотно слънчице. Почти толкова лъчезарно е колкото теб  Heart Eyes
Виж целия пост
# 496
Мерси, Розичка! А къде ти е розичката на аватара? И линийката си сменила. Тази пак ми харесва  Wink, аватара също. Честито!
А Сузана чете ли, чете от ранна сутрин!
Виж целия пост
# 497
Добро утро от задържащото Джинче!   bouquet Успешен ден на всички, много усмивки и по-малко изкушения. Няма да е зле само хубави мъже да има наоколо като изкушения.  Flutter
Виж целия пост
# 498
Добро утро! HugАз съм много щастлива!Резултатът от първия ударен ден е -1,300 кг.Просто страхотно!
Пожелавам на всички слънчев ден!!!  bouquet
Виж целия пост
# 499

  bouquet
Добро и слънчево утро!
Виж целия пост
# 500
Добро утро момичета.Мерси за кафенцето.Лек ден и приятни емоции
Дано се стопяват по бързо килограмите
Виж целия пост
# 501
Добро утро на всички, хубаво нещо са режимните храни, вчера ми се наложи да си купя мляко Култура, нямаше друго и  да знаете доста мазничко ми се видя, а в началото май всички от него ядяхме  Rolling Eyes
Хайде, усмихнат ден
Виж целия пост
# 502
Добро утро, момичета,
Голямо гуш за всички ви  Hug
5 дни бях без интернет, много ми липсвахте, поне 2 теми съм пропуснала, за протокола вече съм 88кг, за месец и половина съм свалила - 10кг  #Crazy
По-случай юбилейните килограми да черпя по кафе и изчезвам.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 503
Добро утро Simple Smile)
Пепепри! Много хубаво кафенце Simple Smile)
Кри! Страхотно настроение дава това слънце Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Добро утро фиданки
Честити минуси на всички
Аз днес съм с още едно кило по лека.Устоях на бонбоните и даже не ги близнах.
Целувки и мн слънце днес
Виж целия пост
# 505
ДОБРО УТРО![/move]

На усмихнатите красавици, хубав и отслабващ ден!

Ще ви чета, пък после ще пиша!
Виж целия пост
# 506
Добро утро,
при нас снега се стопи ,тръгването на шейната се отлага, така ,че смело продължавайте с желанията  Hug Hug Joy
Честито на свалилите, добре дошли на новите попълнения  Hug
При мен тази сутрин беше  Crazy Crazy Crazy, докато тръгне големия на училище...
Желая ви слънчев ден пълен с положителни емоции  Heart Eyes
Виж целия пост
# 507
добро утро, при мен няма промяна от вчера, ама то след тоя рожден ден пак е добре, че няма поражения!
Много слънце и ведро настроение.
Кри страхотно кайве!
Виж целия пост
# 508
Здравейте и от мен!Отивам да ви чета,че сте писалииии Shocked
Виж целия пост
# 509
Добро утро и от мен!  Hug
Мерси за хубавите кафенца!   bouquet
Нищо ново при мен.
Лек и успешен, слънчев ден на всички!  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия