Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 28 975
  • 613
# 555
Мишле, утре задължително си остани вкъщи! Направи си крем ванилия с позволената ч.л. какао и ще си умреш от кеф!
Каааааак? newsm78
Умирам за нещо сладко, залъгвайки се, че това ще ме оправи! Tired
Направих си един колдрекс- има захар, ама к'во ми пука Crossing Arms Бухам като свиня пред заколение! ooooh! Whistling Close
МБМ-Мария, имам половин кофичка млекце в офиса- ей сега ще си направя един бъркоч със прасковен степ! Peace


Аууууу, това Колдрекса....ми то ужасен, бе! Crossing Arms Ауууу, едва го гълтам! Sick
Виж целия пост
# 556
Гълтаййй и после десерта за награда.   Peace
Виж целия пост
# 557
Браво , Доре !!   bouquet
Виж целия пост
# 558
Гълтаййй и после десерта за награда.   Peace
Чакам го да изстине и запушвам носа и ще гълтам кат' мисирка! То голяма гадост това! Sick И после ще ми го рекламират! Crossing Arms Да си го пият! Thinking
 Crossing Arms
 Joy Joy
Виж целия пост
# 559
Мише аз като бях болна преди месец пих някво ново, препоръчаха ми го, пак се разтваря в топла вода "Тайлол хот" много бързо ми подейства. Изпих 2 и се оправих, но може да не съм била толкова зле. Ако искаш пробвай го.
Виж целия пост
# 560
Мише аз като бях болна преди месец пих някво ново, препоръчаха ми го, пак се разтваря в топла вода "Тайлол хот" много бързо ми подейства. Изпих 2 и се оправих, но може да не съм била толкова зле. Ако искаш пробвай го.
Ами след малко мисля да си ходя. Ако знаете какво разстройство ме е хванало....не е истина! Резервирам си единия "00" за мен! И ме тресе, червата явно и те са настинали, въпреки местното "гориво", което наливам всеки ден! Whistling
Виж целия пост
# 561
Здравейте, здравейте!
Наминах да ви видя как сте. Болничките да оздравяват, спешно.  babydust7
Вещи, страхотен аватар, много ти отива на новата визия.
Прегръдки на всички. Kissing Heart
Виж целия пост
# 562
Мише прибирай се , завий се, поспи и като станеш да си здрава. Успех, стискам палци.
Виж целия пост
# 563
Момичета,
помогнете ми със съвет. Знам, че мястото не е тук, но се чудя как организират идването на дядо Коледа във вашите градини. Вчера говорих с нашата госпожа и тя каза, че ако се организираме родителите ще има тържество, а иначе каквото определи общината. Иска ми се да има хубав празник, затова ще предложа да купим еднакви подаръци, че да не се карат, да не са скъпи, но да я имат емоцията, че дядо Коледа им подарява нещо. Въпросът ми е какво да бъде това нещо. Ще бъда благодарна на всякакви предложения.  bouquet
Виж целия пост
# 564
Маша, работила съм 13 години като музикална в детските градини и за първи път чувам подобна глупост. Дядо Коледа не се отпуска от общината и тържеството също не се прави от нея. Това може да го кажат само учителки, които са абсолютно незаинтересовани от емоциите и празниците на децата. Във всяка градина се насрочва дата и се организира тържество. Или учителките подготвят нещо, така беше повече преде години, или идва театър, изнася представление и след това Дядо Коледа осигурен или от учителките, или от театъра раздава подаръците.  Подаръците си ги носят родителите тайно от децата и учителките ги дават на Дядо Коледа.
Виж целия пост
# 565
Иска ми се да има хубав празник, затова ще предложа да купим еднакви подаръци, че да не се карат, да не са скъпи, но да я имат емоцията, че дядо Коледа им подарява нещо. Въпросът ми е какво да бъде това нещо. Ще бъда благодарна на всякакви предложения.  bouquet
Идва ми на ум нещо дребно от сорта на коледна играчка + някакво лакомство в хубава торбичка /пликче/. Варианти около това може да има много, ама хем ще си имат нещо сладичко, хем нещо лъскаво за елхата!  Sunglasses Зависи и до колко парички...  Thinking
Чета Вещи какво е написала... права е. Така че се организирайте и поканете Дядо Коледа, който да бърка в торбата и да раздава разни малки подаръчета!
Цвети, браво за намалението!   bouquet
Бачи, чета за Културата - млякото. Напоследък взимам Герма 0,1 % Май дори ми харесва повече от Култура. Пробвайте я, ако ви попадне. А за останалите взимам по-висок процент Герма. Сигурно защото ги има в нашия магазин и са по 500 мл кофичките  Sunglasses
Дори, честит юбилей!!!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 566
Мишле, ето го кремчето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.msg5723542#msg5723542 и да се оправяш!
Виж целия пост
# 567
Здравейте,мили момичета!Много отдавна не съм се включвала,но почти редовно надниквам за малко.Дано не сте ме забравили!Много се радвам на успехите ви!Големи сладури сте!
Сега малко информация за мен.Продължавам 3 етап успешно,даже свалих още 1 кило.Това хранене ми стана навик.Много съм заета в офиса-продаваме пътувания и почивки за Нова година,но не забравям да си хапвам на всеки час по малко и да пия вода.Вещи,можеш спокойно да пишеш вече -14.Аз повече и не смея да свалям.Знаете,че съм най-възрастната от вас,суетна съм като всяка нормална жена и се страхувам от бръчки.Но и това ми стига.Сега важното е,никога повече да не качвам!!!!!
В Египет беше една малка приказка!Ще ви пратя,ако искате,сайта със снимките от там,за да ги видите.За Нова година отиваме една голяма компания до Анталия.Пак ще има много изкушения,но вече не се страхувам.
Писанието ми стана много дълго,ще ви отегча!
Скоро ще се включа пак.Желая на всички славно отслабване!Вещи,продължавай да държиш здраво фронта!Целувки на всички!
Виж целия пост
# 568
Маша, работила съм 13 години като музикална в детските градини и за първи път чувам подобна глупост. Дядо Коледа не се отпуска от общината и тържеството също не се прави от нея. Това може да го кажат само учителки, които са абсолютно незаинтересовани от емоциите и празниците на децата. Във всяка градина се насрочва дата и се организира тържество. Или учителките подготвят нещо, така беше повече преде години, или идва театър, изнася представление и след това Дядо Коледа осигурен или от учителките, или от театъра раздава подаръците.  Подаръците си ги носят родителите тайно от децата и учителките ги дават на Дядо Коледа.

Съгласна съм с Вещи, в нашата детска градина , когато сина ми беше малък една едра госпожа
(уви нямаше кой да я светне тогава за Дюки.. ) беше Дядо Коледа  Joy, ние давахме пари за дребните подаръчета и тържеството , с почерпката. А иначе всеки родител купуваше подарък и го даваше на госпожата за под елхата. Осигуряваха и фотограф..абе децата бяха много доволни ! Но нашите госпожи бяха страхотни и умираха да устройват разни тържества на децата !
Виж целия пост
# 569
Здравей, Лили !!! Браво за резултата !! Дано не ги качиш повече никога !  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия