Сървайвър - 5 част

  • 24 056
  • 491
# 75
Авиоинженер, но във военна академия! Като бичме е!
Но наистина не е отслабнал. Снощи специално го оглеждахме (мале, охахавихме се покрай тях ooooh!). Ами че той си има паласки! Като го дадоха в гръб, отзад над банския му - сланинки!? След близо два месеца гладуване!? да-да! Всички останали са кожа и кости, дори Лъчо е изтънял в кръста, а е доста по-възрастен от останалите и по-отпуснат си беше. Явно го хранят - дали с пържоли, или с кучешка храна, но яде!
А за вчерашната риба и аз се позачудих, кога и как я хванаха. Според мен са им я подхвърлили, за да не изпукат или изперкат съвсем от глад. Не помните ли в предишния Сървайвър как си намераха Rolling Eyes прясно яре hahaha Всичко е шоу! За зрителите обаче иди-дойди, но за гладуващите и мизерстващиге там newsm78
Дали ги компенсират по някакъв начин?
Виж целия пост
# 76
При положение, че предаването се режисира, няма начин да не бъдем манипулирани.
Относно Дренски - дават все едни и същи кадри на негови тренировки. Не ви ли прави впечатление? "Разказвачът" всеки път казва, че Дренски не спира да тренира и показват се едни и същи неща.
А за това, че погребва табелките с имената на противниците си. Ами измислил си е човекът някакъв ритуал, а може и да са му го подсказали. И не мисля,че е изперкал, просто по този начин се нахъсва, за да издържи. И ще издържи.
да права си! Peace
но мн.ме дразни това отношение -че човекът явно си е намерил негов си начин за оцеляване и хайде ядял тайно пържоли и там подобни!
е това не мога да го проумея на някои! newsm78 злорадството!!!
Виж целия пост
# 77
то сигурно така се става авио инжинер и то там?а?
за това ли е единствения и  първи българин койте е завършил там?
я малко по спокойно с тона!!!
според мен се вижда повече от ясно че физическата подготовка е на ниво!!!

Нищо ми няма на тона! Нито пък смятам, че някой злорадства! Но някои неща се набиват на очи...
Само повторих нещо, което се обсъждаше още в първата тема:
Цитат на: Кифлата link=topik=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224436.60
Re: Survivor - Експедиция Робинзон
« #61 сряда, 19 септември 2007, 22:21 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: тити в сряда, 19 септември 2007, 22:03
Георги Дренски ли наричате пилота? Той е авиоинженер, молим ви се.

  И ако е завършил Колорадо Спрингс във Върмонт, не е първият, който го завършва, не обичам някой да се самоизктъква с подобен род дезинформация
Има и още - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224436.60
Виж целия пост
# 78
Дренски си е напълнял и то доста.Изобщо не е до брадата.И факта че е учил за авиоинженер,наистина не го прави тюлен.Като го дадат как тича в гръб, такива сланинки се подрусват hahaha.
Виж целия пост
# 79
Пак казвам, че всеки отслабва по различен начин и в различни области!! Нормално е Лъчо да е най-отпуснат, защото е най-възрастен!! А Дренски е изгубил преди всичко мускулната си маса и се е получило това, което наричате сланинки, това е неговото отпускане!

А за ловенето на риба и аз се изненадах, че не са ловили и преди това през нощта, аз без да съм наясно знам от рибари около мен, че ставаха през нощта, за да ходят на риба още сутрин по тъмно.
Виж целия пост
# 80
...освен това когато един човек успява по някакъв начин,ние българите имаме феноменалната способност да го натискаме надолу.
според мен дренски си е пич,а финдо може да му гледа само номера на фланелката!!

Аз не смятам че е човешко да крие храната от другите участници  Crossing Arms Ако не иска да им разяснява как стоят нещата на Острова на мъртвеца - о.к. това е стратегия,ама е гадно ако наистина набива пържоли а другите превъртат от глад!Аи това с погребенията - наистина ми падна много в очите  Naughty
Виж целия пост
# 81
Това с пържолите наистина не ми е ясно. Кръстев защо не си е поискал пържола Laughing
Виж целия пост
# 82
Това с пържолите наистина не ми е ясно. Кръстев защо не си е поискал пържола Laughing
Абе той и Кръстев е един информатор....сам той нищо не казва, обаче пред "пръвите си дружки" Дилян и Финдо много разговорлил станал! Дилян ги разправя същите в сървайвърския форум: Питайте Кръстев какво е ял Дренски на острова и как пазачите са го хранили.
Виж целия пост
# 83
Според мен си хапва кучешка храна Thinking, няма какво друго да е.
А Руския много взе да ги разбира. Дренски ял пържоли, ами той какво лапал мухи до него ли?!
Иначе май ще излезе Лъчо, поне така се надявам да стане.
Виж целия пост
# 84
Аз мисля , че със сигурност няма да изгонят Бъч и ще трябра да му се "Наслаждаваме" още една седмица .... А до това кой ще си тръгне , мисля си че ще е Светла.
Виж целия пост
# 85
Абе, какви американски военни сили, бе хора?! Shocked Какво свикване на физически натоварвания? Shocked
Дренски само е учил за авиоинженер в Колорадо спрингс, пише го и тук - http://www.robinson.btv.bg/participant/9/
Това не го прави тюлен или какъвто там се опитвате да го изкарате!

maya_coheleach, под "нищо ново" имах предвид, че в статия пише това, което и ние предполагаме!
то сигурно така се става авио инжинер и то там?а?
за това ли е единствения и  първи българин койте е завършил там?
я малко по спокойно с тона!!!
според мен се вижда повече от ясно че физическата подготовка е на ниво!!!

Аз познавам българин завършил там и то преди Дренски, че и с право да пилотира. Моя познат е музикант  Crazy и все още си е музикант без никаква военна подготовка и там е било като висше учебно заведение, а не военна база  Mr. Green Не съм го виждала да питам за Дренски, но от общи познати разбирам че се смеел, че тоя се прави на тюлен  Joy
Виж целия пост
# 86
...освен това когато един човек успява по някакъв начин,ние българите имаме феноменалната способност да го натискаме надолу.
според мен дренски си е пич,а финдо може да му гледа само номера на фланелката!!

Аз не смятам че е човешко да крие храната от другите участници  Crossing Arms Ако не иска да им разяснява как стоят нещата на Острова на мъртвеца - о.к. това е стратегия,ама е гадно ако наистина набива пържоли а другите превъртат от глад!Аи това с погребенията - наистина ми падна много в очите  Naughty
както каза водещия  :"това е сървайвър и тук вс. е гадно"
дилян каза:"око за око,зъб за два"!така че дренски ако се размилиш се движи точно по тези закони!никой не го попита какво преживя той,нали?
Виж целия пост
# 87
Ти пък много присърце го взимаш тоз Дренски.

Ми гад е.
Лигльо.
Изперква.
Надебелял е, т.е. ползва се с някакви, неизвестно какви и защо, привилегии.
Що трябва да ни е симпатичен?
Виж целия пост
# 88
Пак казвам, че всеки отслабва по различен начин и в различни области!! Нормално е Лъчо да е най-отпуснат, защото е най-възрастен!! А Дренски е изгубил преди всичко мускулната си маса и се е получило това, което наричате сланинки, това е неговото отпускане!
.......


Разбрах! Дренски е от тези, които отслабват в посока навън.  hahaha
И как моля ти се всички живи същества при глад първо стапят "резервите" от сланинки, само Дренски, който на всичкото отгоре тренира, губи мускулна маса  Shocked   Сигурно защото е от американската академия, разбирай - извънземен.    Wink
Виж целия пост
# 89
Този сървайвър е нещо сбъркан. Имаше прекалено много игри с награда храна. Участниците се научиха на готова храна и до скоро живееха основно от това, което купиха Дренски и Сашо. Не ги видях да ловят нещо, а само да събират кокоси. Организаторите надали са избрали такова място, на което да не може да се лови поне риба, раци и т.н. Дренски и Агонцев си хванаха рак нали така? Щом те могат, защо другите - не?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия