Не ни плаши нас зимата, имаме си в коремчетата ФЕВРУАРСКИ слънчица!

  • 15 145
  • 296
# 165
мале така се развълнувах че направо мъжа ми се притесни да не родя и аз Laughing такива хубави новинки днес и сестра ми също ми съобщи че е EFP и толкова се раздвам наистина на всичките ни smile3504 наистина има щастливи дни!!!
Виж целия пост
# 166
Знаех си че тази седмица ще ни е прекрасна. Тя така и започна с хубави новини. Дай Боже всеки му!
                                 
Огромно Честито, браво на мама естрелка, нейните близначета са гордост на февруарки. Да са здрави и послушни и все първи да бъдат в живота! Гушкам ви и тримата! Мери, благодаря ти! (срам не срам, новината беше ми казана от ефросинка, заедно бяхме на Училище 9 месеца, но ти си първоизточника Peace)
Много съм се развълнувала и незнам какво да кажа друго и спирам, да не пиша глупости все пак. Изабелка, радвам се че си пак тук сред нас. До после Hug
Виж целия пост
# 167
Хайде сега момичета, предлагам среща на мами-февруарки от София и околности.
Срещата ще бъде проведена в нашия дом на 4 декември( вторник) след 18 часа. Ще си поръчаме хапване и пиене по телефона. Моля, тези които искат да се видим да се записват. Аз от своя страна на всяка от вас ще си дам номера на мобилния за обратна връзка.
Давам линк с адреса ми:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=738e717f356f6fd8189836e09ac259ed&a … ame=&otype=57
Виж целия пост
# 168
Хайде сега момичета, предлагам среща на мами-февруарки от София и околности.
Срещата ще бъде проведена в нашия дом на 4 декември( вторник) след 18 часа. Ще си поръчаме хапване и пиене по телефона. Моля, тези които искат да се видим да се записват. Аз от своя страна на всяка от вас ще си дам номера на мобилния за обратна връзка.
Давам линк с адреса ми:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=738e717f356f6fd8189836e09ac259ed&a … ame=&otype=57
Има ли нужда да се записвам Wink...на линия съм разбира се:)

Евелинка, аз това предаване за пръв път го видях напоследък, откакто съм малко в отпуска, че нали ми е в работно време и се загледах в някой неща, но и мен вече водещите ме дразнят органически Twisted Evil! Вчера исках да чуя и аз нещо (за кислорода, който не бил основния проблем, а.....е така и не успях да чуя кое, защото козицата Боги, която много харесвах докато водеше Страртер по БГ Радио, прекъсна човека и определено ме настрои супер негативно към особата си).
Виж целия пост
# 169
Галадриел, и аз съм на линия във вторника. Благодаря за поканата! Hug Hug Hug
vivi.vivi, честито! Още много години да сте един до друг и да се обичате!
Ефросина, и аз затова се ядосах. Много интересно ми стана това за кислорода и... Twisted Evil Пък и Чара е права за интернета, има много повече информация.
Коте, честита количка!
Виж целия пост
# 170
Честито на мама Естрела  smile3525! Пожелавам на цялото ви семейство да бъдете здрави, весели, красиви и все така щастливи Tada! Усмивки да блестят на лицата ви и сладките бебчета  stork-boy stork-girl радост да носят на всички ви!  newsm51
Виж целия пост
# 171
Bravos..............дано и с  всички ни да са наред нещата докато родим бебешоците
Виж целия пост
# 172
Честито на мама Естрела. Много се радва за нея. Нека са и живи и здрави малките бебчета. Дай боже всеки му.
Виж целия пост
# 173
Ей мамите от ПЛОВДИВ, не искате ли и ние да си организираме среща. Май се оказахме най-не сериозните, а така като гледам не сме никак малко. Ако сте за, просто дайте някакви предложения за дата и място. Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Cattt,честита количка! Аз също вече се спрях на модела - ще е Cangaroo Exclusive, но количката ще ни я подаряват, така че само съм съобщила какво искам. Ето я: http://911.bg/monitrade/pi/Y9094GT-resized.jpg. Избрах си и кошарката - ще е на Hauсk - тъмносиня с Мечо Пух и дъга с играчки - Мечо Пух, Тигър и Прасчо: http://www.pakostnik.com/bg/pics/5909529985.jpg. Видях я на живо, много е симпатична. И тя ще ни е подарък. Много ми е скучно, защото почти не ми остана вече какво да купувам. Затова подхванах коледните подаръци. Говорящият папагал вече си има красива дървена играчка за клетката, наред са котаците, а после и всички останали.
Вчера звънях в Шейново да питам какво се включва в новата цена от 800 лв. за избор на екип и какви още разходи трябва да се предвидят. Една много "учтива" дама ми каза: "Елате на място, ще видите ценоразписа". В сайта им още са старите цени. Питах я кога ще ги корегират и тя ми каза: "Няма значение какво пише в сайта, списъкът с новите цени виси в коридора". От една позната, която е с термин през март разбрах, че са й казали да си приготви 1500 лв. Това е почти колкото във "Вита". То не остана много, но започвам да се замислям вече дали съм направила най-добрия избор за "Шейново".  newsm53
Виж целия пост
# 175
ЧЕСТИТО,МИЛА МАЙЧИЦЕ ЕСТРЕЛА!!!

Да са ти живи и здрави мъничките рожби,много да те радват и да растат послушни и добрички!
Виж целия пост
# 176

ESTRELLA ЧЕСТИТО, да са ти живи здрави рожбите, дано скоро да сте си всички заедно в къщи и да си се гледате !!!! Hug


Не съм писала отдавна, но да се отчета:
За килограмите-бях 48 сега съм 62 т.е. +14 Blush и то при положение, че ям по-малко от преди, но важното е бебка да е добре пък килограмите ще ги свалям после  Wink
Някоя от вас пишеше да се разхождаме повече - е от личен опит мога да ви споделя, че да, разходките са прекрасни за нас, но трабва да са умерени, защото аз миналата седмица реших да направя по-дълга разходка от обикновено/поне 2 пъти по-дълга/ и се прибрах с ужасни контракции, които просто не спираха-бяха 1 след друга, постоянни! Направо си изкарах акъла, та ми биха инжекции и доки каза да лежа и да не си правя експерименти с разходките, а да я карам по-умерено и да не се претоварвам така! И така няколко дни вече лежа и сега съм по-добре!
GALADRIEL благодаря за поканата  Hug за сега няма да се записвам, че все ми излиза нещо, но с удоволствие бих дошла!
Виж целия пост
# 177
Хайде сега момичета, предлагам среща на мами-февруарки от София и околности.
Срещата ще бъде проведена в нашия дом на 4 декември( вторник) след 18 часа. Ще си поръчаме хапване и пиене по телефона. Моля, тези които искат да се видим да се записват. Аз от своя страна на всяка от вас ще си дам номера на мобилния за обратна връзка.
Давам линк с адреса ми:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=738e717f356f6fd8189836e09ac259ed&a … ame=&otype=57
И аз искамммммммм.
Виж целия пост
# 178
Хайде сега момичета, предлагам среща на мами-февруарки от София и околности.
Срещата ще бъде проведена в нашия дом на 4 декември( вторник) след 18 часа. Ще си поръчаме хапване и пиене по телефона. Моля, тези които искат да се видим да се записват. Аз от своя страна на всяка от вас ще си дам номера на мобилния за обратна връзка.
Давам линк с адреса ми:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=738e717f356f6fd8189836e09ac259ed&a … ame=&otype=57
И аз искамммммммм.
Жаси, а ти в София ли ще си тогава? Супер, ако е така...Галадриел ще ти даде телефон, за да се доразберем. Аз иначе се ориентирам къде е блока:)
Виж целия пост
# 179
Cattt,честита количка! Аз също вече се спрях на модела - ще е Cangaroo Exclusive, но количката ще ни я подаряват, така че само съм съобщила какво искам. Ето я: http://911.bg/monitrade/pi/Y9094GT-resized.jpg. Избрах си и кошарката - ще е на Hauсk - тъмносиня с Мечо Пух и дъга с играчки - Мечо Пух, Тигър и Прасчо: http://www.pakostnik.com/bg/pics/5909529985.jpg. Видях я на живо, много е симпатична. И тя ще ни е подарък. Много ми е скучно, защото почти не ми остана вече какво да купувам. Затова подхванах коледните подаръци. Говорящият папагал вече си има красива дървена играчка за клетката, наред са котаците, а после и всички останали.
Вчера звънях в Шейново да питам какво се включва в новата цена от 800 лв. за избор на екип и какви още разходи трябва да се предвидят. Една много "учтива" дама ми каза: "Елате на място, ще видите ценоразписа". В сайта им още са старите цени. Питах я кога ще ги корегират и тя ми каза: "Няма значение какво пише в сайта, списъкът с новите цени виси в коридора". От една позната, която е с термин през март разбрах, че са й казали да си приготви 1500 лв. Това е почти колкото във "Вита". То не остана много, но започвам да се замислям вече дали съм направила най-добрия избор за "Шейново".  newsm53

Puhka,  newsm10 добър избор! Цените на Шейново са за здравноосугурени, нали? И аз си мислех за там, ама нещо големи дерачи са. Някой има ли отзиви за Тина Киркова?
GALADRIEL, аз засега няма да се записвам, че с тази моя работа. Ако успея, ще ти съобщя.
st_eli , внимавай мила, наистина не трябва да се прекалява (то и аз съм от прекаляващите де)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия