квилинг

  • 126 640
  • 886
# 825
Повтаряно, но цветето си е много нежно и красиво!
И аз ти го почти "откраднах" но го направих само с четири листчета на ред и без най-горните листенца...  Embarassed  Wink
Но ще снимам след края на седмицата.
Виж целия пост
# 826
Ianina, много красиво, както винаги!
dyffi, би ли пратила и на мен книгите имейла ми е poliass@abv.bg Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 827
Яни, желая ти от сърце много успех в продажбите. Сигурна съм, че ще имаш успех, защото правиш страхотни неща  Peace Ще чакам с нетърпение и сватбената серия  Wink  Laughing
Виж целия пост
# 828
Извинявам се много,dyffi,може ли и на мен ,ако не ви затруднявам на имейла да ми изпратите книгите за квилинг?
svetlaem@abv.bg
Благодаря предварително!
Светла
Виж целия пост
# 829
http://www.quilling.com/images/aqua4.jpg
Ianina ,това е за теб като идея за свадбената картичка Simple Smile)).

Момичета, аз нямам нищо против да ви пратя на всички каквото имам, но ми наистина трябва време, а аз засега го нямам, наше семейство тези дни има многоооо праздници, но кой има търпение ще  им пратя каквото мога, а най добре ще е ако аз измисля къде да събера всичко това на едно място да е достъпно за всички... newsm78.

migito ,мерси за идея,но аз нямам чак толкова  книги, имам разнообразна информация  и няма да беспокоя никой, ще се оправим с нашите сили....а този линг е за теб,пано от пеперуди...http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/2/24/758/24758378_1186057492_58.jpg. и още едно..http://foto.sibmama.ru/albums/userpics/10001/normal_anutki.jpg.....

А това ми се струва нещо на много познат език...може би някой може и да преведе нещо...http://www.youtube.com/watch?v=HRn7SRAaUF0&feature=related

Виж целия пост
# 830
dyffi това не е ли португалски  newsm78 ама може и да бърка, де  Embarassed
Виж целия пост
# 831
migito ,мерси за идея,но аз нямам чак толкова  книги, имам разнообразна информация  и няма да беспокоя никой, ще се оправим с нашите сили....

Благодаря много, за пеперудите, не си спомням да съм ги срещала.
Мимето няма да се притесни ако я помолиш да сложи един линк в сайта, все пак е създаден с усилията на доста бгмами  Wink А ако имаш само картинки може би ще ти е по-лесно да ги качиш на пикаса, но аз там не успях да се оправя, та не мога да ти дам точно упътване...  Embarassed, ти може да си по-оправна от мен.
Виж целия пост
# 832
Здравейте момичета   bouquet
Нищо не съм правила, само се радвам на нещата, които правите и показвате  Mr. Green
Който не си е купил декоративни ножици със стоманени остриета (комплекта за 7,79 ?) http://www.laredoute.fr/vente-6-ciseaux-cranteurs-solutions-mais … tegoryid=21519963

и този комплект за 10,19 ?
Виж целия пост
# 833
Момичета, най накрая намерих откъде бях свалила тази книга онлайн,сигурно сте я имате, но ако някой няма ето тук се сваля за една минута...http://rs51.rapidshare.com/files/17617846/001776.rar
http://www.quilledcreations.com/eshop/quillingtools.asp  тук е показано какви инструменти има за квилинг, но къде да ги купиш не пише  Mr. Green..................


vst_80 ,може би е и португалски, помислих си че е много полезен линк за начинаещи...

Виж целия пост
# 834
 k_savova,аз си купих от Джъмбо ножичка с 3 накрайника за 2.99лв. Peaceно тези предложения са супер,особено второто HugАко попаднеш на още нещо интересно от този сорт,дори да не е свързано с квилинга,би ли ми го пуснала на лични,защото мисля другата седмица да пускам поръчка от Ларедута Praynig
Виж целия пост
# 835
dyffi, страхотна е тази книга! Толкова се комплексирах от това какво правят хората, че не очаквайте да видите нещо ново от мен скоро  Wink
Виж целия пост
# 836
Linkata,дано да ви е полезна, щото като разглеждам темата в нея има много хубави линк-кове, само трябва време да се порови...аз намерих сега  сайтове на други яз. като ги по избистря ще ги пусна тук.

gudzy ,миличка, защо да не просветиш и мен какво е това Джимбо и Лапедута и аз имам желание за такава ножичка от 2.99  Mr. Green...
Виж целия пост
# 837
здравейте на всички Simple Smile искам да покажа нещо знам че не е куилинг, но ми хареса как се получи и исках да споделя : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161974&pid=9943457 Simple Smile
Виж целия пост
# 838
Джъмбо е огромен магазин за детски стоки в София на бул.България Peaceа Ларедут е френски сайт за пазаруване онлайн с доставка до България Mr. Green/от там са линковете които е пуснала  k_savova /
Виж целия пост
# 839
Момичета, а как точно става доставката от Ларедут? И сайта им на какъв език е (т.е. има ли и на български)? Иначе аз си поръчах книга за квилинга и няколко перфоратора от офис в Барселона, но ползвах тамошния адрес на мъжа ми и той ми ги донесе. Имат интересни предложения, но за съжаление България не влиза в адресите им за доставяне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия