До ЯНУАРИ няма време, коремчетата вече са големи!

  • 13 898
  • 277
# 240
Усмивка, радвам се, че си отново тук!
Честита принцеса! Браво на теб! Ти си силна, и голямата ти любов ще пази бебчето ти, ще му дава сили и скоро ще сте заедно вкъщи!
Всички стискаме палци и сме с теб  Peace
Радвам се и че си попаднала на добри лекари. Не се притеснявай, детенцето ти е в добри ръце.
Чакаме снимки и много радостни новини от вас   bouquet
Виж целия пост
# 241
Усмивка, колко хубаво че вече си си вкъщи! Дано по-рано вземете и Мария при вас  Heart Eyes

Алекс, не мислиш ли че е добра идея да вписваме и родилните мерки на бебоците. И на 1 годинка да направим сравнение колко много са пораснали Grinning
Аз съм писала на юнака Стефан, обаче на Мария не ги знаех досега. Влизам да редактирам  Grinning
Виж целия пост
# 242
Усмивка, много се радвам, че сте наред. Сега важното е да сте здрави и бързо да наддава бебата, че за Коледа да сте истинско семейство и да имате наистина незабравим празник Hug Hug Hug

Никитали, чудесно е да се съберем по-голяма групичка и да се подкрепяме . Аз съм 100% сигурна, че и да искам да питам - все нещо ще пропусна . Аз и списък си правя за всичко, ама после забравям списъка и не помня къде е  Rolling Eyes А напоследък забравям, че изобщо съм правила списък Embarassed Embarassed

еееех, как ме разчувства таз Усмивка... отивам да си обърша носа и очите и щипвам да се разхождам докато уж пече някакво слънце. Пък и да профукам някой лев  Flutter пак по списък  Joy
Виж целия пост
# 243
Усмивка много се радвам,че всико е наред при вас.Дано малката Мария скоро бъде в прегръдките ви. Hug  bouquet
Алекс можеш и мен да ме впишеш къде ще раждам-Майчин дом Варна Peace
Виж целия пост
# 244
някоя бъдеща мама има ли която ще ражда в Майчин дом Варна

Аз ще раждам в Майчин дом и аз съм при д-р Яков нормално раждане засега.

taila За киселините на мен ми помага сода бикарбонат. Една кафена лъжичка с малко вода и го изпиваш на веднъж. Малко е неприятно, но помага. Моите киселини са много силни и ми се случва да повръщам от тях.

 
содата я пия вместо вода но без резултат! ти за кога си определена
Виж целия пост
# 245
Момичета, много ми се иска да отида на училище за родители , но докторът ми каза да кротувам ида не правя много движение поне още две-три седмици. И сега се чудя как ще се оправя. Нямям представа нито как се даржи бебето , нито как се къпе нита как се кърми. Най-важно е да се роди живо и здраво , но как да се науча. иМА ЛИ НЯКОЙ САЙТ ИЛИ КНИГА КЪДЕТО ВСИЧКО ДА Е ОПИСАНО ПОДРОБНО. newsm78
Виж целия пост
# 246
 содата я пия вместо вода но без резултат! ти за кога си определена
[/quote]

Терминът ми е за 23.01.
Виж целия пост
# 247
taila не пий сода за киселините, 4е направо стомаха ти става на нищо
Пролема при мен не са толкова движенията, както първона4ално се притесни докторката, а това 4е малкия не прави дихателни упражнения и не виждат на ехографа да разширява и свива гръна4ния кош Казаха, 4е не диша, което зву4и ужасно
Днес ще видим, мерси за успокоителните думи
Виж целия пост
# 248
Абе честно казано и аз знам че содата първоначално помага, но по нататък само вреди .
Виж целия пост
# 249
 Hug Вале, кажи на докторката да си тури по - големи очила! Да им се не види, че те стряскат така! Close

juju1 , ето ТУК има изключително детайлна практическа книга за грижите за бебето. Много подробно описано всичко, мнооого илюстративна.  Rolling Eyes Само гигантски снимки и малко текст с ЕЙЙЙЙ ТАКИВА букви.   Laughing
Виж целия пост
# 250
Усмивка, добре дошла отново в отбора! Бъди силна и позитивно настроена и ще видиш как бързо ще мине времето. Желая ти най-приказната Коледа с малката Мария в къщи!!!   bouquet

За протокола и аз да кажа къде ще раждам - в Токуда. И на 4-ти съм се записала на отворени врати там. Някой от вас ще ходи ли?

juju1 , и аз отлагах за финала посещението на училище за родители, но и при мен се налага да полежавам повечко. Даже на сбирките на сп. 9 месеца успях само 2 пъти да отида, а там наистина лекциите са много полезни. Но ще се учим в движение. Както си казала - важното е да се родят живи и здрави, пък ще се справим някакси. Трябва да се доверим на интуицията си. Пък и най-важното е децата да се чувстват обичани, желани и обградени с много внимание и нежност.
 
Виж целия пост
# 251
Усмивка,добре дошла отново при нас.Пожелавам ти малката принцеса да надава бързо и за Коледа да сте си вкъщи.
Бебчо,колкото по-расте,толкова е по-активен.Непрекъснато се мести от едната на другата страна.Сега мисля да се поразходя,да купя нещо за мъника,защото съм изостанала много от вас.
Лек ден
Виж целия пост
# 252
содата я пия вместо вода но без резултат! ти за кога си определена

Терминът ми е за 23.01.
[/quote] е супер най-вероятно живот и здраве ще раждаме по едно и сащо време, при един и същи лекар, по принцип в началото и аз бях за 23, а сега съм за 20. Снежи Петкова ли ти води ЖК? момиче или момче ще е бебчо? пазаруваш ли вече?
Виж целия пост
# 253
Аз тука както си лежкуня и реших да дам малко мнения за нова тема че гледам бързо ги изписваме.. GrinningНе са кой знае какво дори ...абе само май първото става
ЯНУАРИ дойде ли познайте..ще си гушкаме бебоците потрайте!
Мънички ръчички, мънички краченца..те ще бъдат нашитее януарски бебенца!         
Днес бебе, утре две,до ЯНУАРИ да са повече! 
Виж целия пост
# 254
содата я пия вместо вода но без резултат! ти за кога си определена

Терминът ми е за 23.01.
е супер най-вероятно живот и здраве ще раждаме по едно и сащо време, при един и същи лекар, по принцип в началото и аз бях за 23, а сега съм за 20. Снежи Петкова ли ти води ЖК? момиче или момче ще е бебчо? пазаруваш ли вече?
[/quote]


Супер наистина може да се засечем. Да при Снежи съм на консултация. Ще имам момиченце и още не съм почнала да пазарувам. Мисля да се захващам от другата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия