Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за зелева супа като диета?
Какви са мненията за диетата на Дюкан?
Какви са мненията за диети за наддаване на тегло?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за зелева супа като диета?
Мненията за зелева супа като диета са различни. Някои хора съобщават, че е помогнало при загуба на тегло и са доволни от резултатите. Въпреки това, има и изразени опасения относно потенциалните отрицателни последици, особено при кърмене на малки деца. Освен това беше отбелязано, че диетата може да бъде изтощителна за кърмачките, но не е проблематична, ако се поддържа разнообразна диета.
-
Какви са мненията за диетата на Дюкан?
-
Какви са мненията за диети за наддаване на тегло?
Участниците споделят различни преживявания и стратегии за наддаване на тегло. Една от участничките споделя, че е успяла да наддаде след спиране на пушенето и увеличаване на консумацията на сладкиши и кондензирано мляко. Също така имаше желание за съвети относно храни, които биха помогнали за наддаване на тегло.
-
Какви са мненията за ваксините за децата?
-
Какви са мненията за живота в Испания?

Стискам палци всичко да мине ок.
Но нищо,другишт път.

пожелавам и да расте здраво и щастливо дете,да радва мама и тате,които пък много да я слушкат
както и предполагах телефонните номера които имах,бяха грешни,обаче сега вече няма проблем
оставя и мама да си поспинка през ноща
и ще видим колко сме пораснали, а също ще му бият ваксините, а аз само като си помисля,че ще го боцкат и ще го боли и ми се свива сърцето
но няма как...


.Сигорно 6те и направят снимка като стане по-голямо.Ами ние си ка6ляме но без сополи и сме на сироп.Хаеде да ставам 4е ме 4ака лудо 4истене

, ти имаш късмет зимата с пуловери няма да се разбере
4ак се плаша носим дрехи 3/6 месеца и спим по цяла нощ