De broma en broma, la verdad se asoma - España

  • 22 754
  • 288
# 75
анетт аз си спомниам 4е каза 4е в на4алото на иули месец се иавиава на 15 испида в 3 дни и каза 4е си негативно настроена, какво стана с тиах? те биаха за докторада? демек изиасними, ти си направила докторада и засто после го конвалидас? би триабвало да конвалидва6 дипломата си от бг. нисто не разбирам.....
и засто синъти е записан с тези имена в страницата му на подписа ти? така ли са му имената¿
и ако пък ми и каже6 каде бе6е тоиа българскиа магазин в бенидорм?? 4е не помниа.
ти всъсност в кои раион на бенидорм живее6?

и относно бременните една бременна жена триабва да поема само мейду 200 и 300 калории пове4е на ден от нормалното си хранене, и то след 3тиа месец¡¡¡¡
стига сте се залъгвали 4е то детето 4е то ниамало 4е то тралалала, е весито добре ви го е рекнала, 4е даже вредите по този на4ин. аз напълниах 9 килограма и е перфектно мейду 9 и 12, и над 12 стриктна диета, както ви е обиаснила вес в какво се састои, в разделно и рационално хранене а не в тъпкане мазнотии.
аз и напулниах 9 кила стото се пазех и иадиах много плодове, с килата ги иадиах но и застото имах 15 кила отгоре преди да забнременеиа, та ако биах ка4ила и осте 20 от бременеенето, сиа ниама6е да мога да пи6а от дебели пръсти. та 9те кила от бременеенето паднаха на седмицата от райдането, сега се бориа с 15 от преди, и ве4е са ми останали 9 та опи4аите си акъла после да не се депресирвате 4е не е 6ега работа толкова кила и то след раждане а и ако сте кърма4ки.......
Виж целия пост
# 76
Здравейте и от мен.Най-накрая и аз да се добера до компютър.  Wink

Вал, завиждам ти на ентусиазма.Радваме се за теб, че си си поханала добре и си се насладила на компанията на близките ти хора.  Heart Eyes

Kар4ита, ти ме уби-ама то си е вярно това за без гащите.И аз понякога като се оплаквам за малко от многото ангажименти покрай децата, работата и мъж ми вика-да си спала с гащи... Laughing

А ето го и прословутия лебед, оформен с остатъци от материалите от една торта(реших да пробвам дали ще стане, просто ей така за спорта) -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244435.100

Хайде лек ден на всички от мен и до скоро. Heart Eyes
Виж целия пост
# 77
ето ме отново
днес цял ден сме по улиците малкия е голям кайехето събужда се само като огладнее
асто живея в ла кала де финестрат, под карефур се намира
магазина е зад бензиностанцията на авенида де хайме примеро, не знам то4но как се казва улицата, ако искаш мога да отида и да проверя
за дипломата когато у4ех във валенсия там си преравних дипломата без мастерите, исках да се впиша в колехио де абогадос и от колехиото в аликанте ми дадоха списък с изпити който трябва да са покрити те са обшто 15, който трябваше да издържа за 3 дни лудница, ами не ги издържах вси4ките останаха ми оште няколко та с тях ште се боря сега иули, има изпити които се преповтарят от валенсия но глупаците в аликанте не искаха да ми ги признаят не ме питай зашто и аз незнам, много се ядосах ако бях решила да изкарам вси4ки тия изпити във валенсия за мастера штяха да си ми ги признаят ама нали съм си умни4ко го направих като първия идиот, ама то аз от главата си страдам и сега ште се явявам до 101 и обратно като тонта, ама да ми е за урок
 
Виж целия пост
# 78
Къде се изгубихте всички днес?  Party
Мимиии, дано Ивко се оправи и да нямате повече такива нощи  Tired
АНЕТТ, аз също много исках преди няколко месеца Ивайла да проходи, че ми беше скучно така само да спи и яде, но размислих още щом почна да  пълзи, къщата вече е нейна  #Crazy, ходи навсякъде, пипа и събаря всичко, ужас някакъв, простих се със спокойствието си  Rolling Eyes
Карчита, откраднах ти идеята  Embarassed и направих клипче за първия РД на Иви, същото като това на твоята Галка, ако искаш ще ти го покажа, но е същото не намерих опция да избирам измежду други клипове  Thinking. Докато чета твоите постове се зареждам с оптимизъм и надежда, а те не  ми достигат напоследък, щом ти се оправяш с  2 деца и аз ще се оправя с една Ивайла някак в прословута Испания  Joy, а относно гащите мисля занапред да спя винаги с такива, че Иви + още един такъв дявол и ще лудна окончателно  hahaha
silraismile3501 за лебеда, мен хич ме няма в тази област Rolling Eyes
Виж целия пост
# 79
kriss,много ти благодаря.И аз се моля да не минава Иви повече през това,че само той милият си знае какви мъки е изживял миналата нощ.И двамата сме плакали едновременно,а Лъчи се чуди какво да прави да се успокоим.Сега е добре,дано да се подобри по-скоро.Митко обажда ли се пак?Как е,водиха ли го да говори с работодателя?

silrai,за пореден път ще те поздравя за таланта ти Peace Hug.Всеки път с всяка следваща торта ми вземаш акъла. Crazy

Mimky,много ти благодаря,обаче не бих те ангажирвала.Мисля,че достатъчно грижи си имаш,че да се занимаваш с моите прищевки.Но виж,като забременея с второто и няма откъде да си купя баничка,ще си спомня за предложението ти Laughing.Благодаря предварително Hug Wink.Ти как си ? Минава ли вече настинката?

Моят юнак е с Отит. Нощта на събота срещу неделя сме го карали в бърза помощ с 40%Т  Ill,която не спада и не спада.Цяла нощ даваме сиропи и увиваме с мокри чаршафи.Слава Богу вече е по-добре.Сега е на антибиотик.Заспал е чак в 6ч сутринта,ние цяла нощ будувахме,аз в 8 станах за работа...Абе лудница.
Та затова Лека Нощ на мамчета и дечица  smile3507 smile3524 и до утре!

Виж целия пост
# 80
ДОБРО УТРО
аз 4ела 4ела 4е не до4ела
мимиииии дано скоро се оправи малкото 4ове4е
асто за малкия писахме го с две фамилии с моята и с на мъжо, аз така исках все пак е и на двама ни за това мисля 4е трябва да носи и моята и неговата фамилия
бременлийки наистина не правете като мен аз напълнях много по време на бременността не слушах какво ми говорят лекарите за диети за разделно хранене и ето резултата, борба с килата сега до полуда, абе най важното е да водите здравословен живот и да родите едни хубави бебоци, хайде 4е ве4е нямаме търпение за нови попълнения
тук времето е страхотно и днес пак сме цял ден на вън
крис не виждам каква е разликата да отглеждаш детето си тук в испания или в бг, едно и също е си мисля аз, няма разлика, незнам защо толкова много се шашкаш
вес как върви с велоаргометъра, какви са резултатите
Виж целия пост
# 81
Здравейте моми4ета ,минавам само да ви поздравя  Hug
Добре дошли на новите мам4ета,тук ще ви хареса,ще намерите много подкрепа и разбиране.На всеки му е много трудно в на4алото,но ще мине време и ще се климатизирате.Моят мъж дойде в Испания 3 седмици преди аз да родя и не го пуснаха отпуска да се прибере.Видя дъщеря си когато тя беше на 4 месеца и то само за една седмца.Ние двете дойдохме когато Кари ве4е беше на 1 и 3 месеца,не беше никак лесно но важното е 4е сега сме вси4ки заедно  Peace
Мимии много лошо това с мал4о,дано мине леко и бързо се оправи.
silrai страхотна си с тортите,за роьдения ден на кари питах испанката при която работя от каде мога да купя хубава децка торта и тя не можа да ми отговори,тук са само едни и същи,такива като в Бг няма  newsm78 .
Val много е хубаво 4е майкати е при теб то4но за тези семейни празници,на мен моята много ми липсва но няма как да дойде а ние ще се прибираме евентуално лятото  Sad
Бари хайде Али да се оправя бързо,аман от тези сополи и кашлица,и ниесме така,една седмица добре и следващата пак се по4ва  #Crazy
Ние украсихме ве4е елхата Кари много и се радва,когато стане сутрин първата и работа е да ме накара да запаля лампи4ките,а в4ера правихме герлянди от хартия,обясних и 4е и ние с таткои когато сме били деца в у4илище сме правили такива и и беше много интересно.В торбите с украсата намерих и карти4ката от миналата година от Хулуган4ето и ми стана много мило  Heart Eyes  .Само да ви кажа 4е не съм си дала адреса на никого защото и аз ншма да мога да изпратя но ще ви поздравявам онлайн  Simple Smile
Лек и усмихнат ден на вси4ки и целувки за мал4овците   bouquet
Виж целия пост
# 82
Здравейте мацки,
Весе, явяваме се на от4ет Wink Бяхме болни с малката та затова нямах много кеф за писане, а и напоследък не6то все ме мързи да пи6а.
Асто, ти ме разби бе жена- ралидимчева ми е навсякъде потребителското име, ама месенджер даже нямам инсталиран на компа, ползвам единствено скайп  newsm78кви са тия магии дето стават. Вече ядем пюрета де вердурас, но за сега от месото само пиле6ко е пробвала, по мои наблюдения повече и харесват зеленчуковите от плодовите, ама 6те видим как 6те е занапред. Вие писахте ли писмо на дядо Коледа, аз о6те се 4удя какво да ни донесе, но 6те измислим не6то де  Laughing
Марица, радвам се че при вас не6тата са добре Hug
 Добре до6ли на новите мами и от мен. Hug
Лек ден от мен и всички да оздравяват веднага Mr. Green
Виж целия пост
# 83
Ха, добър ден и от мен.  Simple Smile

Радвам се, че ви е харесал лебеда(макар че не ми стигнаха материалите за него)-той беше генерална репетиция за рожденният ден на най-добрата приятелка на голямата ми дъщеричка.Чакаме го с голямо нетърпение, защото от следващия ден започваме да украсяваме за Коледа(цялата галимация трае 3-4 дни-щото къща ли е като къща  #Crazy  ) и на 22-ри палим светлините.
Ние тази година не сме писали на Дядо Коледа писмо, но пък му пуснахме мейл, нали вече пише на компютъра...Абе, да сме в крак с технологиите.
Момичета при нас Коледното настроение вече се покачва-наред с всичко тази година ще си имаме и бебешко Коледно парти-на 16 декември.Надявам се при всички ви градусът на настроението да е все по висок в всеки изминал ден.  Heart Eyes


Mimiii , ние вече сме спецове в лекуването на отит-и, голямата през месец е с отит.Много помага за облекчаване на болката топла кърпа на ушето(затопляш с ютията-пробваш на ръката да не пари много и слагаш на ушето).Също така ние си купихме "дива зелка"-минахме качествен контрол при педито и сега когато се налага слагампо капка две в ушенце.И от препатилите да знаеш-вече когато е студено, може шапка да няма обаче на ушенцата задължително трябва да има нещо.Дано по бързо се оправи, защото знам как боли ухо-подобно е на зъбобол.

Момичета изчезвам, че имим поръчки, пък и детето трябва да взема от училище.Всички болнички дечица да се оправят по бързо , а бременлииките да се пазят от вирусите.До скоро.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 84
ANETT , Dun4e , silrai,благодаря Hug!Уж се пооправя Ивонти вече.Поне не гори от температура по цяла нощ.Сега вдига около 39% късно вечер,давам сироп и край.Сваля я бързо и е спокоен цяла нощ.

silrai,за щастие е лека форма на отит-а,защото минахме метъра без болки в ухото.Иначе и аз бях подготвена ако все пак го заболи – знаех за топло олио в ушенцето,за топла кърпа...Но даже и лекарят каза ,че ще се оправи само с антибиотикът, та капки за уши не му изписа.

bari,оздравява ли Алисия?На мен до гуша ми дойде от сополи.То от тях се почна,та до отит стигнахме.Да оздравява бързо Hug!
А иначе,да,подготвяй се за от странни по-странни въпроси да ти се задават,пък ти щеш-не щеш ще измислиш отговор за всеки Laughing.

Виж целия пост
# 85
Здрасти и от мен!  Hug


Алест, какво става с теб, оздравя ли? Не можем да се засечем в скайпа напоследък  Laughing

Гери, заглавието се превежда нещо от типа: "Майтапа си е половин истина." newsm78 Имаше някаква поговорка на бг с точното значение, но в момента ми убягва.

Карчита, добре е, че си помагате така. От игрите на детската площадка каката понаучва ли някоя думичка на испански? При нея и при малката ще е най-лесно.

Асто, така е, много от мамите от преди не пишат тук. Всяка нова мама идва със еднакви въпроси, които се повтарят, и ако си от повече време е малко досадно. Виждаш, че като се подхване нещо необсъждано, се появяват  Laughing А за гимназиите - така е, учи се книжовния език. И аз като бях във френската си мислех, че говоря добре френски, ама като отидох 94 година за сефте във Франция,  Shocked, имах чувство, че ми говорят на патагонски Laughing. Адри започва ли да се мъчи да пълзи или по- й харесва да я носят на ръце?  Laughing Иначе, аз не работя сега, няма смисъл за 3-4 месеца. С 2 думи - играя го маруха Joy hahaha, а и след 2 седмици пак ще ходим към Швейц. за малко...

Вал, виждам, че при вас е весело Laughing, майка ти ще остава ли да празнува с вас нова година? Алекс сигурно е много щастлив, баба му предполагам го глези и го гушка непрекъснато!

Мими, как е положението при вас? Иво стабилизира ли се? Падна ли му температурата? Представям си днес какъв крив ден ще ти е, както не си спала.... ooooh!

Анет, за колелото..  Laughing ами въртя педалите, и чакам резултат. Днес се престраших да си направя зелева супа и да видим дали ще издържа няколко дни поне на еднообразна храна. Ти не хапваше ли нещо тайничко през това време?  Laughing А Алекс има ли вече режим да спи през цялата нощ, или се буди да търси ядене? Mr. Green
За кирилизирането - качила съм тази програмка в интернет, може да си я дръпнеш оттук, съвсем малък архив е, има и текстов файл с обяснение, ако нещо не е ясно, питай.  Peace

Рали, а вие от какво бяхте болни? Настинка или нещо по-сериозно? Дано вече всичко е наред!



Ето нещо да се посмеете   Mr. Green     и     hahaha
Виж целия пост
# 86
Здраейте отново.За сьжаление мамуШка си отива след една седмица Confused,не може да остави баба много време сама....Алекс пак няма да иска да ходи на у4илиЩе после Confused,само за баба си Ще пита.

Да ви се похваля Partyве4е си имам няколко карти4ки Party,едната е от испанските мами Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesза Silrai Hug Hug Hug Hug

A лебеда е много сладьк Wink
Виж целия пост
# 87
ха здравеите и от мен
вес на6то гиуленце хабер си ниама да палзи, дига се на раце ама вместо да се опира на колената се опира на корема, сме6на много хихихи. казахами 4е ако са по дебели децата по късно се опитжат, а тиа не 4е е дебела ами е грамандна, и то тежи как да се дигне горкото.....
за гимназиите така знам от братов4едми, гледа6е като индианец, вика6е си 4е си е пропилиал годинките, и много сме6но говоре6е, на хората не им миаза6е и на иужноамериканец.....  Laughing

рали иавно си си влизала в сесиата като си гледала ниакои мои снимки в спасетата ми, и там си останала запе4атана  хихихи а ина4е ние не знам и аз какво сте пи6ем на папа ноел не съм и мислела осте, сте ми се обици на тоус да и купиа но до сега сме изгубили поне 4 4ифта, и как да изгубиа тиа ме4ета за по4ти 80? то боли само като си го помислиа, маи сте иа 4акам да порасне за тиах, състата работа с кадената за 4упетето, дърпа си иа и на разходка иа хвърлиа и не си и давам сметка и до сега поне 3 сме изгубили, та как да и купиа таиа на тоус за и тиа 60? не сме за скъпи работи осте, миаза на баста си от сега, не е като маикаси да пази хахахаха, ниакоиа дивотиа игра4ка(макар4е от сиа ниама де да ги слагам па после незнам......) и дре6ки сте е маи таиа година.

анетт мерси за инфото за магазина сте жида сжекарами 4е тои знае си4ки улици на сиакаде дет мини, а там дето живее6 и пуниетера идеа си ниамам каде е, да не е западен бенидорм? триабва да сте дале4е от плажа или? ние сме на средата на левантето.
а за имената те питах застото гледам първо носи твоето име, това имах в предвид?

ади да биагам 4е неска пак зада4и.......
Виж целия пост
# 88
добър ден испанки
 мимии доно бързо да се оправи Иви стискам ти палци .
силрай  още ни6то не съм правила със тортата и имам хиляди въпроси пак Simple Smile . ама най-важния - откъде купува6 голосинас . ходих специално в Лидл да търся и вси4ки бяха едни супер странни . едни прозра4ни със пикапика по тях , изобщо се изгубих . какви голосинас да купя (вси4ко което видях бе6е като гумените ме4ета или пък тези като възглавни4ки меки които са ). даваи онлаин съвет 4е искам да направя на коледа курабиики и отгоре да ги украся с такъв пласт .
 я кажете какъв ви е плана за среща в Бенидорм, да помисля
моми4ета все време не ми остава от Гери и Къща и какви ли не други неща да пиша , 4е и нещо компа взе да изди6а . все ми се иска да пиша по -4есто но не ми се полу4ава Simple Smile
прегръдки на  вси4ки  и се надявам скоро пак да се разпи6а
 вести от Габи ,МАрица и Гоя да има някои
Виж целия пост
# 89
Благодаря за картичките,момичета Hug Hug Hug!Много е приятно и вълнуващо!

Вес,клипчето много се връзва със заглавието на темата Laughing.Ама хем смешно,хем тъжно – защо не сме със хората и ние,поне откъм чистота.Първият път като се връщахме към БГ с автобус чаааак на българската граница сме видели мизерия.Стряскащо е!За съжаление! А иви - да - оправя се по малко.Само веднъж на вечер е с малко температура ,иначе си покашля,поподсмърча,добре че не е с болки в ухото.С това,Слава Богу ,се размина.И яде като за последно,а уж болните губели апетит.Но това е добър показател  Peace

Val,точно за празниците ли наистина ще си тръгне?Жалко Rolling Eyes.Е,още една седмица ще се порадва Алекс на баба,пък догодина пак.

Лудетина,благодаря!Попреминава му на Иви по малко.Не е сериозно положението.Той се сърди,че не е с децата в гуардето.
След карнавала нали ще пуснеш снимки на Бонбон-Гери-Роше Wink?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия