Елхичките си ние украсяваме, и здрави Януарски бебчета си пожелаваме!

  • 13 776
  • 283
# 240
Най накрая смогнах да ви прочета.  Rolling Eyes
Да взема да се запиша преди темата да е свършила. Wink
И на мен от вчера май корема ми леко се смъкна, поне не е високо горе и не ме притиска. В началото се поизплаших да не взема да родя, ама като ви прочетох се успокоих.
Бебо само мърда, рита и се намества, от къде намира толкова енергия не знам. Crazy
Остана ми малко работа...до края на седмицата, а после съм решила да се отдам на пълноценне мързел и да ходя по всякакви курсове. Още не съм мислила за празниците, нито за окраса, нито за подаръци...нито за самите празници.
Усмихнат ден на всички в този намръщен ден.  Hug

Ninishte – благодаря за пожеланията, и сте добре дошли – таман ще давате съвети.  Simple Smile



Виж целия пост
# 241
Добро утро на всички, аз както винаге вечер не мога да спя , а сутрин не мога да стана.
Относно коремчето - моето вобще не можа да се качи горе. Май няма смисъл вече да го чакам. Още преди две седмици  докторът каза ,че главичката му е паднала много ниско, дори се притесни да не вземе да се роди по-рано.
Кафява мечка и на мен не искат да ми правят никакви изследвания- ,досега по собствена инициатива съм си правила два пъти кръвни изследвания, но докторът въобще не ме е пращал да ги правя ,нито ме е питал дали съм правила. Всеки път ми казва , че всичко е наред и не било нужно да се обременявам с изследвания. Интересно ми е как разбира.Сега заради ниската главичка ми изписа магнерич- иначе досега нищо не съм пила и като витамини. Преди ми беше казал да пия нош па , ако нещо ме боли или имам стягания в корема. Аз обоче не мога да разбера още дали имам контракции или бебето мърда. #Crazy

Момичета , а смятате ли че ни трябват шишета  и беберони в болницата.Още не съм си купила ,а на 06.12 съм на преглед и ме е страх да не решат още от сега да ме вземат в болницата без да съм подготвила всичко. newsm78
Виж целия пост
# 242
На мен пък вчера колежките ми казаха: "оууу ниско ти е корема, ти сигурно всеки момент ще раждаш"  Twisted Evil на което аз се поядосах леко. Че е по-ниско от колкото преди месец е истина, но пък и не ми се струва толковападнал. Лекарката каза, че било нормално второ дете да се носело по-ниско, ама аз не съм сигурна  newsm78

Днес пък ми се обадиха от работа, че освен болничния и уведомлението за банковата сметка от банката, трябвало да подпиша и някаква декларация за банковата ми сметка. Та ако някой не е разбрал, че и такова нещо трябва, да си знае, за да не се разкарва 100 пъти.
Виж целия пост
# 243
Ninishte: Благодаря за пожеланията  Hug много ще се радваме да ни посетите  Grinning На вас също желаем весели празници и здрави и усмихнати дечица
Виж целия пост
# 244
здравейте момичета, искам да Ви питам, Вие спряхте ли окончателно секса....защото доки ми каза , че до влизането в 9 месец можело, но по внимателнио....
Виж целия пост
# 245
добро утро и от мен Simple Smile аз преди малко станах, е малко побудувах между 4 и 5, ама после си се донаспах. а и както хубаво потропва дъждоснега, си е чудесно за спане Simple Smile

и аз имам чувството, че коремът ми е паднал леко, ама не разбирам много от това Simple Smile

миа, защо те разкарват да се подписваш, на мен колежката ми каза, че трябвало да се подписвам някъде, даже на 2 места беше, и се разбрахме да ме подпише където трябва. за един подпис до офиса в това време си е гадно да се разкарваш.

а на вас откога почнаха да ви мерят и записват тоновете? и колко често? аз в петък бях на консултация, гледахме бебчо на ехограф, но не сме записвали тонове и док каза ако всичко е наред след 2 седмици да отида пак да мерим таза и бебето и да направим прогноза за раждането. за тонове въобще нищо не ми е споменал.
Виж целия пост
# 246
Как напредваме с темите, не е истина.
Добър ден и от мен! Дрешките на Захи наистина са много качествени, аз също ги харесах. Просто коментирах, че магазинът е малко кофти подреден.
Моят корем все още си е високо. Не ми се ще да пада засега  Simple Smile . Днес пак трябва да излизам в тоя дъжд. Ходих вчера за болничния и го бяха объркали  #2gunfire  #Cussing out . Много се ядосах, защото им звънях преди това.
6.01 Йорданов ден - баща ми е Йордан 7.01 Иванов ден -празнува моя милост - Йоана 10.01 Мама има РД и не на последно място  12.01 брат ми има РД
Така, че ако ще се ражда секцио- 08.01 е моят ден!

Лелеееееее, Аничка, вие направо на опашка сте се наредили да празнувате през януари  Joy .
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 247
  Не ми се ще вече-много съм заоблена и вече нямам желание,иначе нямахме проблеми да правим секс до скоро.Сега само пухтя и се чудя как да се обърна,така че сега и да му се иска- NaughtyАма иначе още се закачаме и си играем Blush
  Да кажа за маста-много малко мляко се слагало,защото имаче пък се разкапвала: нещо като на 500мл мас-10-20 мл мляко и ванилийката.А после имах и малка чашка с мас и детски аспирин-знам,че като му протечеше носа,мажех петите.
  Мойто коремче си е горе,но наскоро забелязах,че като легна по гръб(както обичам) и ме опъва долу ниско,ама много Rolling Eyes.Не знам бебка как се  е обърнала и не го мисля много-много-квото дойде и да минава вече,че съм безкрайно разсеяна и изморена-искам да поспя...
  А Филипа къде е ?
Виж целия пост
# 248
миа, защо те разкарват да се подписваш, на мен колежката ми каза, че трябвало да се подписвам някъде, даже на 2 места беше, и се разбрахме да ме подпише където трябва. за един подпис до офиса в това време си е гадно да се разкарваш.

Да, накрая така се разбрахме - колежката да ме разпише. Дано нямам после някакви проблеми с това.

А относно записа на тонове - в ЖК нищо не ми споменаха пък и нямат такъв апарат. Докторът който ще ме оперира ми каза към 15-ти декември да ида и да се разберем ка да правим запис на тоновете всяка седмица или на 10-на дни.
Мисля, че основно в болниците я правят тази процедура - все пак се изисква да лежиш 20-30 мин.
Виж целия пост
# 249
здравейте момичета, искам да Ви питам, Вие спряхте ли окончателно секса....защото доки ми каза , че до влизането в 9 месец можело, но по внимателнио....

Добро утро и от мен.
Май се включвам за първи път,но до сега само четох.Чакаме бебчо през януари и моят корем още от самото начало си е ниско долу,Delinda_d,все още не сме спрели с мъжа ми да правим секс,само че още от 6-тия месец практикуваме само една поза,тъй като се чувствам дискомфортно при всички останали,така че не го пренебрегвай.Чувала съм от други мами,че са правили секс два дни преди раждането,само да се чувстваш добре.
Виж целия пост
# 250
Ох, ние секса отдавна го приключихме, и ние така се закачаме, ама той мъжа ми откакто бебето почна да шава и вече се страхува, казва, че ако ритне по време на секса той щял да припадне от ужас, пък и е сигурен, че детото ще помни какво сме правили и шяло да го бъде срам Joy Joy
Не че аз съм много секси, вече съм като планина и така се търкалям по леглото, ама все пак добре е да има кой да те излъже дори, че не си толкова дебел.
Сега сме си като братче и сестричка Crazy
Виж целия пост
# 251
Здравейте и от мен мили мами. Аз малко късно се включвам в отбора , но надявам се ще ме приемете. Вече имам много време за губене и да събера още малко информация за ГОЛЕМИЯ ДЕН.
Виж целия пост
# 252
На мен в последно време изобщо не ми е удобно да лягам по гръб - и на мен ми се опъва корема, а и кръста ме захапва. Коремът не ми пречи толкова на секса, а и на мъжа - също. По-скоро се уморявам и вечер нямам желание, а сутрин - няма време  Mr. Green Така, че все пак не ни е честа практика ...
Виж целия пост
# 253
Сега сме си като братче и сестричка 
 
 
Това важи и за нас. Татко ни е много притеснен какво може да му се случи на бебо и затова никакъв секс.
А пък и на мен с тези размери нещо не ми идва вдъхновение.
Виж целия пост
# 254
Добре дошли на новите момичета!

Секс ли? Какво беше това  newsm78 Ще изтърпим още малко  Rolling Eyes
А Филипа наистина я няма, последно е влизала в събота, дано всичко е ОК  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия