Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са нормалните размери на таза?
Какво е арника и какви са нейните ползи?
Какви са нормалните размери на бебето при два различни ехографски прегледа?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са нормалните размери на таза?
Нормалните размери на таза могат да варират в зависимост от индивидуалната анатомия на жената. Обикновено, лекарите измерват таза по време на бременност, за да оценят готовността за раждане. Размерите на таза се използват за прогнозиране на възможни проблеми по време на раждането и определяне на подходящата позиция за раждане.
-
Какво е арника и какви са нейните ползи?
Арника е лечебно растение, често използвано в хомеопатията. Тя се използва за противодействие на шок, кървене, натъртвания, мускулни болки след пренапрежение и други. Също така, арниката се използва за ускоряване на оздравяването на рани, предотвратяване на кръвоизливи и облекчаване на болката. Важно е да се консултирате с лекар или специалист преди започване на прием на арника или други хомеопатични средства.
-
Какви са нормалните размери на бебето при два различни ехографски прегледа?
Различните размери на бебето, измерени при два различни ехографски прегледа, могат да се дължат на различни фактори, включително точността на измерването, разликите в оборудването и позицията на бебето по време на изследването. Важно е да се има предвид, че някои отклонения в размерите могат да бъдат нормални и да не представляват проблем.
-
Какво представлява откриването на новия магазин за мебели и аксесоари ЗОНА?
-
Какви артикули са необходими за болницата при раждане?
. Аз знам и от майка ми и от баба ми и разни доктори че това трябва да се прави още след първата седмица. Моя братовчед го бяха оставили така без да му забелват пишлето и на една годинка му цепиха пишлето и имаше сума проблеми
Аз не знам де трябва опитните мами да кажат. А мисля че ако питаш акушерката след като родиш тя най-добре ще знае
И другото -колко е сега 1 ден в болницата-1.80 или се е увеличил?И това се плаща на изписването или на приемането
и горе-долу е добре работата,докато в пристъп на глад не се налапам с нещо от магазина(бисквити,шоколад,козунак)
Просто си гарантирам киселини до повръщане...
АЗ ЦЯЛА СУТРИН ЧИСТИХ И ЧАК СЕГА СЯДАМ ДА ПОЧИНА.СНОЩИ СЕ СКАРАХ С МОЯ ЗАЩОТО МЕ ОСТАВИ ЗА 36 ЧАСА ТОЙ РАБОТИ НА ДВЕ РАБОТИ И ОТ ЕДНАТА НЕЩО МУ ПРАВЯТ МРЪСНО И ЗАТОВА ТАКА СЕ ПОЛУЧАВА ЧЕ СМЕНИТЕ ОТ ДВЕТЕ РАБОТИ МУ ИДВАТ ЕДНА СЛЕД ДРУГА.ПРОБЛЕМАТ МИ Е ЧЕ АЗ ИСКАМ ТОЙ ДА НАМАЛИ РАБОТАТА ПОНЕ ДА Е НА ЕДНА РАБОТА И ПОЛВИНА ТУК МОЖЕ ТАКА ДА СЕ ВЗЕМАТ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЧАСОВЕ, НО ТОЙ НЕ ИСКА А ПЪК АЗ СМЯТАМ ЧЕ ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО АЗ ДА СЪМ САМА ПОНЕ В МЕСЕЦА СА ДВА ПЪТИ ПО 36 ЧАСА ДА НЕ ГОВОРИМ ПЪК ЧЕ ВСЯКА НОЩ СЪМ СИ САМИЧКА 
та и аз съм все сама а лошото е че искам да раждам в софия а тя е на 120км от монтана и нали се сещаш че ако тръгне да излиза без предупреждение ще трябва да се правим на шимахер с майка ми


няма да сложа и по това има много инфо,неискам да споря!!!