"Благодеятел на годината" 2007 - Награда за"обществена подкрепа"за Mamma!

  • 11 528
  • 244
# 75
viva la mamma!
Виж целия пост
# 76
Един глас и от мен за Mamma!
Виж целия пост
# 77
От много,много време не мога без форума. Той просто е част от живота ми. Благодаря,Марина! Успех! Гласувах с Удоволствие за теб!
Виж целия пост
# 78
Гласувах! Марина, успех!  bouquet
Виж целия пост
# 79
И аз гласувах с удоволствие, лично съм изпитала добрината и разбирането й, за което й благодаря!:hug:
Виж целия пост
# 80
Готово Simple Smile
Виж целия пост
# 81
4 гласа от нас има Мамма. Успех!  Hug
Виж целия пост
# 82
И аз гласувах с 3 гласа
Виж целия пост
# 83
Гласувах  Hug!
Виж целия пост
# 84
Един глас и от мен  Hug
Виж целия пост
# 85
Гласувах  за  Марина....УСПЕХ  Peace
Виж целия пост
# 86
Успех! Peace
Виж целия пост
# 87
Един глас и от мен!Успех! Hug Peace
Виж целия пост
# 88
2 гласа и от мен.Успех Mamma  newsm10  newsm51
Виж целия пост
# 89
Гласувах. Peace
От един e-mail може да се  гласува за 1 номиниран. От един компютър и различни e-mail - за повече номинирани.

Супер си.Веднага пускам още два гласа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия