Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 42 546
  • 641
# 375
Къщата на духовете - по книгата на Исабел Алиенде - хареса ми
Виж целия пост
# 376
Гледах Маймуни през зимата.След Вчера това е първият български филм,който ми харесва.Браво на режисьора,браво и на актьорите.Браво на Бони.
Виж целия пост
# 377
Моля ви , помогнете ми . Искам много да гледам втората част на "съкровището" с Никълъс Кейдж -  със субтитри. От къде да го сваля - в "дата.бг" има само първата. Хубав ли е?
Виж целия пост
# 378
Моля ви , помогнете ми . Искам много да гледам втората част на "съкровището" с Никълъс Кейдж -  със субтитри. От къде да го сваля - в "дата.бг" има само първата. Хубав ли е?
От Замунда  Hug:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=112566

На мъжа ми му хареса, на мен не толкова...
Виж целия пост
# 379
Мерси:)
ами да бях питала първо тук вместо да се лутам толкова:)
Виж целия пост
# 380
Non ti muovere ( Don't move )

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=102635

Невероятен филм ...много силен и чувствен

Хареса ми и на мен, макар, че ми беше странен и муден и през първата половина една издържах да не го спра. Иначе финала беше силен, както и начина, по който ни се поднесе историята.

Не исках да напиша чувствен ...изобщо не е такъв ...филма е много човешки, страстен, истински...страхотен е и ще го гледам пак, защото след него никой филм не ми харесва така
Ох,
Виж целия пост
# 381
National treasure - The book of secret - филма ще е интересен за тези които харесват разгадаване на шифри
Виж целия пост
# 382
Само на мен ли Pan's Labyrinth изобщо не ми хареса  ooooh!
Рядко тъп и гаден филм за мен! Нито сюжета, нито "ефектите" (дори не мога да ги нарека така), нито визията, НИЩО не ми хареса в него  Crazy А има безобразно висока оценка и тук много го хвалят.
Аз ли не съм наред, ама последните 3-4 много препоръчани филма ми харесват умерено (като Atonement, Don't Move, I am Legend) към хич  Thinking Crossing Arms
Виж целия пост
# 383
National treasure - The book of secret - филма ще е интересен за тези които харесват разгадаване на шифри
Аз обожавам такива филми,но не искам да го гледам още,защото са с много лошо качество,чакам някой по читав релийз.
Виж целия пост
# 384
Само на мен ли Pan's Labyrinth изобщо не ми хареса  ooooh!
Рядко тъп и гаден филм за мен! Нито сюжета, нито "ефектите" (дори не мога да ги нарека така), нито визията, НИЩО не ми хареса в него  Crazy А има безобразно висока оценка и тук много го хвалят.
Аз ли не съм наред, ама последните 3-4 много препоръчани филма ми харесват умерено (като Atonement, Don't Move, I am Legend) към хич  Thinking Crossing Arms


И на мен не ми хареса идеята .... приказните персонажи и чудовища бяха направени много добре, но нямаше много смисъл от тях ....  изобщо, филмът няма общочовешки смисъл , просто една история ... не че задължително ...
Виж целия пост
# 385
I am a legend-не ми хареса въобще,но Уил Смит беше прекрасен.
Виж целия пост
# 386
I am a legend-не ми хареса въобще,но Уил Смит беше прекрасен.

Aбсолютно!!! Единственото нещо във филма беше играта му сам. НИЩИЧКО друго нямаше.

Успокоихте ме, че не съм само аз  Hug До скоро оценките в IMDB ми бяха много полезни, вече май не са  Confused
Виж целия пост
# 387
"Perfume- the story of a murder", хареса ми, беше чудесно пресъздадена идеята! Просто можеш да усетиш манията на главния герой и да помиришеш парфюмите.Определено не е за гледане с деца обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 388
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=113333
 училище за чар 
Виж целия пост
# 389
I am a legend-не ми хареса въобще,но Уил Смит беше прекрасен.

Aбсолютно!!! Единственото нещо във филма беше играта му сам. НИЩИЧКО друго нямаше.

Успокоихте ме, че не съм само аз  Hug До скоро оценките в IMDB ми бяха много полезни, вече май не са  Confused

И при мен така, както вече си признах някъде назад Blush

На мен и досега оценките на imbd ми вършат работа, но само донякъде; има високо оценени филми, които още като прочета сценария и се отказвам да ги гледам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия