Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 195
Добре дошла,мушмул.На нашите срещи времето винаги е слънчево Hug
Виж целия пост
# 196
Поздрави и от мен мушмул!   bouquet


Днес получих подарък за рождения си ден и съм много щастлива. ето това: http://www.digicam.bg/models-Sony-DSC-H7.html
На следващата среща аз ще съм фотографа!
Виж целия пост
# 197
Ани, ти днес да не си рожденничка? newsm78

Ако е така - ЧЕСТИТО!!!
Много здраве, щастие, хубави моменти и безброй усмивки!   love001
Виж целия пост
# 198
Ани, честит рожден ден и от мен.   bouquet Здраве, щастие и много любов.
Не съм почнала още работа, само за един месец е. За сега я гледа баба й, ама ще ми  се наложи да наемам детегледачка  ooooh!.
Виж целия пост
# 199
Ани утре е рожденичка, така че запазете поздравите за утре Grinning
Виж целия пост
# 200
Съжалявам, но идея си нямам как да кача снимките. Никъде нищо не можах да прочета по въпроса. Много съм зле с техниките. Embarassed А и не знаех, че тези снимки ще са официални. Стоят си на десктопа ми. Може би трябва да ги копирам някъде в интернет? Моля, ако някой може да ми помогне с по-подробни обяснения...
Виж целия пост
# 201
Успях да ги копирам в Снимки.бг. А после?
Виж целия пост
# 202
mistake сега както си ги качила влез в албумчето където си ги сложила в Снимка.бг и копирай адреса който се намира най - отгоре на Интернет експлорера ти. Т.е. адресната лента където пише http://....... - селектираш го и му даваш Copy. После тоя адрес ни го пускаш на нас в някое от следващите си мнения. Успех! Peace
Виж целия пост
# 203
Проба
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4970451
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4970453
Виж целия пост
# 204
mistake, така копнати снимките ги виждаш само ти или някой, който си е влязал в своя акаунт в Снимка бг. За да ги виждат всички, трябва да влезеш в графата Виж албум и от там да ги копнеш. Peace
Казвам ти само информативно/ да не се засегнеш Blush/, да знаеш за следващия път.

Ето така вече се виждат:

http://images23.snimka.bg/004970451-big.jpg
http://images23.snimka.bg/004970453-big.jpg
Виж целия пост
# 205
mistake сори, че не съм доуточнила. Кари 10х Peace
Виж целия пост
# 206
Вече мога да честитя, че да съм първа Grinning
Честит Рожден Ден на Ани и Честит Имен Ден на Тонка  bouquet Да сте живи и здрави момичета, децата много да ви радват, а мъжете ви да ви обичат.
Виж целия пост
# 207
Честит празник и на двете ви   bouquet Да сте живи и здрави.
Виж целия пост
# 208
честит режден ден, Ани! Нека всички твои желания се сбъднат! Подаръка ти е професионален, ще прави страхотни снимки.


Много ми се иска да качвам и аз такива хубави цветя, весели картинки, торти. Как го правите, от къде, ще ми обясни ли някой?
 
Виж целия пост
# 209
Честит рожден ден Ани smile3525Пожелавам ти много красиви мигове и преживявания, които да заснемеш с новия си фотоапарат smile3509
Честит имен ден на именичката   smile3525

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия