Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 369
  • 297
# 225
Ох, Ани как ти завиждам и за почивката и за белезниците Wink Laughing


Виж целия пост
# 226
Чановете са на Боян Българанов Peace
С удоволствие можем да идем някой път. Само кажи, нали знаеш, ние сме лесни Hug
Виж целия пост
# 227
А аз се чудя защо съобщиха за земетресение в района на Пампорово,а то какво било Blush Crazy
Ани,чудесно да си изкарате Peace
На "Чановете" не съм ходила,може да отидем някой път Wink
Виж целия пост
# 228
Чудя се аз къде изчезна Дилянчето? Какво става с теб миличка, четеш, а защо не ни пишеш? Как си, как върви бременноста?   preggo
Виж целия пост
# 229
Аз да се оплача Cry - снощи много ме бола тучбичката. Едно такова, все едно някой ми беше напомпал корема с въздух и много ме присвиваше.
То по принцип вече от една седмичка така си ме наболява, ама само като се движех - ходех помечко, сядам, ставам, лягам или се обръщам.
Ама снощи взе да ме боли и то по-одтро и както си седях спокойно. Присвива ме и после ме отпуска. Дидо вика, може да са контракции, дай да видим на какъв промеждутак, мале ами то на 3-4 мин. Искаше да ме кара в Бърза помощ. Аз като чух още повече луднах. Пих 2 Но шпа и казах, че съм добре Mr. Green Сега вече наистина съм по-добре Flutter
Я кажете, вие като вече минали по този път, такова нещо случвало ли ви се е?  bouquet
Виж целия пост
# 230
djaja, може да са подготвителни контракции, може и бебчето да се е преобърнало и да се намества, но все пак не е зле да се консултираш с гениколога си и гледай да не се натоварваш.
Болката при контракциите много прилича на тази преди месечин цикъл.
Виж целия пост
# 231
Нека и аз да се разпиша днес при вас ,а между другото diaja това си е чистата истина.
Виж целия пост
# 232



Почерпете се за мое здраве!!!
Виж целия пост
# 233
danibaby

Честит рожден ден smile3525

И специален поздрав от мен http://www.vbox7.com/play:b57dd0ef
Виж целия пост
# 234
Дани, да си жива и здрава   bouquet

Мацки, я ме светнете за отзиви за първа и пета градина в Шумен  Praynig
Виж целия пост
# 235
Дани, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мила. Да си жива и здрава, много обичана и все така да даряваш красота на хората със златните си ръце  bouquet
Виж целия пост
# 236
Честит рожден ден, Дани!!!
Желая ти здраве, щастие и любов, колкото можеш да носиш!!!

Виж целия пост
# 237
Дани, въпреки, че ти честитих лично, се и честит рожден ден виртуално   bouquet
Пращам ти от онези хубавите неща, дето ми показа как се качват, ама нещо не успях   newsm78  sorry
Виж целия пост
# 238

Честито и от мен Дани!
Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой!
Виж целия пост
# 239
Рали и Диди, много ми харесаха новите ви снимки в ляво!
И аз все се каня да я сменям моята, но всичките ни пози са в движение, бонбонеса никак не стои мирно, но да я похваля- вече пише 4 букви- А Н Т и Л и казва, че със стихчетата и песничките е готова за "Кой е по-по-най" ама хич не ми се иска да я водя чак до София. Бати Енчо дали няма да направи пак някое турне? Преди доколкото си спомням ходеха по градовете.  Ако знаете нещо, пуснете инфо.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия