Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 369
  • 297
# 255
Браво Ани! Хубава почивка сте си изкарали! Hug

Аз също съм много впечатлена от Ягодинсата пещера!
Ние с моя Дидо там сключихме брак! Изживяването е неописуемо. Бяхме въведени в пещерата от една гайдарка. Това беше на 01.07.07. Навън беше 40 градеса, а тато влязохме в пещерата леден дъх излизаше от устата ни. Приглушената светлина, огромните сталактити, ехото и мощния звук на гайдата правеха атмосферата наистина извънземна! За наша изненада след изпълнението на гайдата дори пуснаха и Менделсон като се отправихме към олтара, а когато казахме "ДА" ехото повтори нашите думи.
Това беше най-незабравимото и дълбоко изживяване в моя живот! Heart Eyes
След церемонията минахме през цялата пещера, а накрая Дидо трябваше да ме изнесе на ръце от пещерата или трябвало завинаги да си останем в нея Mr. Green Отвън ни посрещнаха много ентусиазирани туристи, които чакаха и те да видят пещерата.

Ако някой ходи нататък ви препоръчвам, да отседнете в хотел Орфей. Ние там празнувахме след церемонията с типично родопчанси гозби - пататник, клин, прясна пастърва, все едни вкусотии Wink

А за Перперикон наистина ви препоръчвам да отидете когато е слънчево и по-топличко. Качват се едни страхотни стъпала и има невероятна гледка при хубаво време Peace
Виж целия пост
# 256
Лимонче, би ли освободила малко кутията си за лични. Изинете за този оф.
Виж целия пост
# 257
 djaja, толкова романтично си го описала Peace това си е наистина незабравимо изживяване.
Виж целия пост
# 258
OOOO, Танче, разтопи ми сърцето докато те четох. Как се кефя че познавам някой който е сключил брак в тази пещера. А Дидо те носи от олтара до изхода ли???? леле, ако е така. То не че е много стръмно , но има малко стъпалца и пътя не е много равен. А от хотел Орфей и аз съм много впечатлена. Видяхме го случайно по пътя и решихме да седнем да хапнем там пъстърва. Направи ми впечатление че там цените са много по ниски от тези в Шумен, а хотела е доста уютен. Така ми се е запечатал в съзнанието , че само си мисля ако имам възможност нашия хотел ще го направя като Орфей! Само че те са го строили със Съпард!!!

Тони, тоя ски екип наистина ми смъква яко реномето, затова догодина ще го сменям. С Дидо ще си купим нови екипи, досега не ни се инвестираше в нови , защото не бяхме убедени че ще се запалим по този спорт. Дори и ски обувки и ски сме се навили да си вземем вече.

ПП. Танче ако имаш снимки на перлите и леопардовите коже сложи, че те са доста интересни.
Виж целия пост
# 259
Браво на Ани за прекрасното изкарване.djaja сигурно е било наистина много романтично.А знаете ли дали там се сключват църковни бракове Thinking
Виж целия пост
# 260
НЕ, само граждански! Църковните са в църква. Там си имат специални ритали, които се извършват само в църква. А гражданските вече се сключват къде ли не. Аз исках да сключим такъв на паметника, но идеята ми не беше приета особено добре.  Laughing

малко снимки още: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203918&photo=11
Виж целия пост
# 261
Ани, Ивко е голям сладур. Винаги ли е такъв усмихнат и лъчезарен?

Виж целия пост
# 262
През повечето време е така. Сърди се само ако мама я няма. Та да видим какво ще правим с яслата след 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 263
Ани, страшен сладур е сина ти! Браво - много добре сте се справили с Дидо Peace
Не, не ме носи целия път. hahaha Само последните 5 метра от пещерата, ама и това му беше доста зор Joy
Ето малко снимки, ако искате
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156640
Парола: 070707
Снимките от пещерата са по към нрая Hug Гражданския брак в пещерата сключихме но 01.07.07 само с най-близките ни, а църковния точно 7 дена по-късно на 07.07.07 заедно с всички 150 гости.Сега си спомням с умиление за този ден (тези дни по-точно), много хубавичко беше Heart Eyes
Какво ще кажете за сватбената ми кола? Crazy

Искам да ви питам, някой от вас живее ли в ново строителство? Ние май ще си сменяме жилището и сега се чудя какво да реша. newsm78 Ако има мнения и коментари, ще съм ви много благодарна! Hug
Виж целия пост
# 264
Ееееее,djaja, ти направо ме разби newsm10. Браво smile3501 Всичко е толкова оригинално и различно, че просто нямам думи
Виж целия пост
# 265
Djadja направо ме разби с тези снимки. И аз искааааааааам - ама хайде другия път.
Виж целия пост
# 266
Танче, от тези снимки хич не се вижда атмосферата вътре и красотата на пещерата. На живо е 1000 пъти по вълнуващо. Там където сте си сложили ръцете как се наричаха тези сталагмити ..... нещо като памук бяха....
Виж целия пост
# 267
Танче,много си хубава,като кинозвезда си,страшен грим,прическа и стил.Простете ми,но професионално изкривяване Blush.....Много ти отива Hug

Не искате ли една срещичка да си спретнем Crazy?
Виж целия пост
# 268
Разкошни снимки! Peace
Много ми харесаха и на мен. Танче, ти също си много чаровна с тази усмивка навсякъде. Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Оле Танче, мнооооого красива булка си. Много ме развълнуваха снимките ти. Наистина като холивудските сватби, а с шапката си много файска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия