
Аз също съм много впечатлена от Ягодинсата пещера!
Ние с моя Дидо там сключихме брак! Изживяването е неописуемо. Бяхме въведени в пещерата от една гайдарка. Това беше на 01.07.07. Навън беше 40 градеса, а тато влязохме в пещерата леден дъх излизаше от устата ни. Приглушената светлина, огромните сталактити, ехото и мощния звук на гайдата правеха атмосферата наистина извънземна! За наша изненада след изпълнението на гайдата дори пуснаха и Менделсон като се отправихме към олтара, а когато казахме "ДА" ехото повтори нашите думи.
Това беше най-незабравимото и дълбоко изживяване в моя живот!

След церемонията минахме през цялата пещера, а накрая Дидо трябваше да ме изнесе на ръце от пещерата или трябвало завинаги да си останем в нея
Ако някой ходи нататък ви препоръчвам, да отседнете в хотел Орфей. Ние там празнувахме след церемонията с типично родопчанси гозби - пататник, клин, прясна пастърва, все едни вкусотии

А за Перперикон наистина ви препоръчвам да отидете когато е слънчево и по-топличко. Качват се едни страхотни стъпала и има невероятна гледка при хубаво време
Само последните 5 метра от пещерата, ама и това му беше доста зор 

Ако има мнения и коментари, ще съм ви много благодарна!
. Браво
Всичко е толкова оригинално и различно, че просто нямам думи
.....Много ти отива